Kombinezonai internetu: ką žinoti, jog pirkinys būtų pavykęs?

kombinezonai internetuInternetinė prekyba retą bestebina – dauguma daiktų būtent ir yra įsigyjami virtualiu būdu. Net realiai apžiūrėjus daiktą, negali būti šimtu procentų garantuotas, jog, grįžęs namo, dėl pastarojo kokybės imsi abejoti, tad nieko keisto, kad kombinezonai internetu ar kitas virtualus pirkinys gali sietis ir su ne itin teigiama patirtimi: nuvilti gali tiek prekė, tiek pardavėjo nesąžiningumas ar pastarojo bendravimas. Pastebėjus akį traukiantį kombinezoną, svarbu nepasiduoti spontaniškumui: į ką svarbu atkreipti dėmesį apsidraudžiant, jog pinigai nebūtų išleisti veltui?

Bendrieji apsipirkimo internetu pagrindai:

 • Tikrinkite pardavėjo reputaciją. Internetas – erdvė, kurioje informacija sklinda žaibišku greičiu. Pasinaudokite tuo! Jei sužavėjo kombinezonai internetu, kuriuos siūlo nežinomas pardavėjas, pasidomėkite pastarojo reputacija – vadovaukitės buvusių pirkėjų atsiliepimais. Nemažai informacijos suteikti gali ir internetės svetainės turinio kokybė, išvaizda, galiausiai ir pardavėjo bendravimas su potencialiu klientu. Jei bent vienoje vietoje iškilo “kabliukas” – nerizikuokite nei savo pinigais, nei gera nuotaika. Kombinezonai internetu – populiari prekė, tad, porąkart papildomai spragtelėję pele, neabejotinai atrasite pardavėją, iš kurio ne tik įsigysite kokybišką prekę, bet ir būsite maloniai aptarnauti.
 • Lyginkite kainas ir ieškokite tinkamiausio varianto. Internetinėse parduotuvėse siūlomų prekių kainas palyginti itin paprasta – nustebsite, jog tokiu būdu galima sutaupyti solidžią sumą. Dažnoje internetinėje parduotuvėje prieinami filtrai, kuriais pasinaudojus, galima atrasti tinkamiausią prekę.
 • Nebijokite kontaktuoti su pardavėju. Apsipirkinėjimas internetu – ne vien spoksojimas į kompiuterio ekraną be jokio atsako. Elektronines parduotuves administruojantys asmenys atsakingi ir už kontaktavimą su klientais: pasinaudokite tuo ir išsiaiškinkite visas dominančias smulkmenas.

Patarimai renkantis kombinezonus internetu:

 • Dydis. Kombinezonas – universalus rūbas pritaikomumo atžvilgiu, tačiau reikia išsirinkti dydį, su kuriuo ne tik patraukliai atrodysite, bet ir puikiai jausitės. Prie internetu parduodamų rūbų pateikiama dydžių lentelė, kuriais remtis ir reikėtų (perkant kombinezoną internetu, svarbu jūsų ūgis, biusto ir klubų apimtis, rankovių ilgis).
 • Audinio rūšis. Kombinezonai siuvami iš įvairių medžiagų – vilnos, džinso, medvilnės, džersio, lino, šilko ir kita. Atidžiai skaitykite prekės aprašymą ir išsirinkite sau tinkamą variantą.
 • Realios nuotraukos. Jei sukate galvą, kaip realiai atrodo kombinezono spalva arba kaip šis atrodo ant realaus žmogaus, nesidrovėkite prašyti pardavėjo realių rūbo nuotraukų. Jei abejojate, kaip šis “guls” ant jūsų, susitarkite dėl konkrečių prekės grąžinimo sąlygų.

 

Draudimas internetu

draudimas internetuEismo įvykių kasdien mūsų šalyje vis daugėja ir nesvarbu, kad kiekvienais metais valstybė stengiasi kovoti su tuo, kad avarijų kelyje būtų mažiau. Juk tai ne tik nelaimė nukentėjusiems, bet ir didelis nuostolis. Kadangi, automobilio remontas šiais laikais nėra iš pigiausių, o ypač didžiuosiuose šalies miestuose. Taigi, jei norimą susitvarkyti kokį defektą ar detalę, tenka pakloti nemažai pinigų tam. O pigias bei kokybiškas paslaugas šiais laikais išties sunku rasti. Kad avarijų padaryti nuostoliai nukentėjusiems būtų šiek tiek mažesni valstybė patvirtino įstatymą, kurio dėka dabar visi vairuotojai turinys registruotą transporto priemonę privalo turėti draudimą. Jei draudimo automobilis neturi, žmogus nusižengia įstatymams ir gali sulaukti baudos.

Tačiau atrodo, kad tai turėtų būti nepatogu vairuotojams, ne tik už tai reikia sumokėti pinigus, bet dar ir eiti apsidrausti į draudimo bendroves? Ir taip nuolat vos pasibaigs draudimas? Ne, tai tikrai nebūtina daryti, kadangi draudimo bendrovės seka naujoves ir savo paslaugas taip pat kelia į virtualią erdvę. Tad draudimas internetu tą pačią dieną gali būti kiekvieno vairuotojo rankose.

Tai išties patogu, vien dėl to, kad kartais išsiruošę kažkur važiuoti, pamatome, kad draudimas baigėsi galioti, o draudimo bendrovės jau nebedirba. Ką tuomet daryti? Tenka važiuoti į degalinę ar kitur pirkti draudimą, o jei norima gauti draudimą čia ir dabar, tuomet galima naudotis internetu ir pirkti jį tokiu būdu. Tai užtrunka vos kelias minutes, o tereikia turėti tik elektroninę bankininkystę. Kaip atsiskaitome už paslaugas internetu, taip ir už draudimą labai paprasta atsiskaityti. O tuomet draudimą tereikia atsispausdinti.

Nupirktas privalomas automobilio draudimas internetu tą pačia dieną pradeda galioti, tad nereikia nerimauti, kadangi kartais nutinka taip, kad kelių policija sustabdo automobilį patikrai, nes jiems sistemoje nerodo pagal numerius, kad automobilis turi draudimą, tačiau parodžius draudimo polisą jie supranta, kad sistema dar negavo draudimo. Dėl to, nereikia visiškai jaudintis.

Taigi, visos paslaugos patobulėjo, čia draudimas internetu tą pačią dieną gali būti gaunamas vos keliais klavišo paspaudimais, o tai taupo laiką ir pinigus, kurie išleistume važiuojant į draudimo bendrovę ir atgal.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sūpynės kieme: atgaiva, sportas ir psichologinė terapija!

sūpynėsTurite nuosavą kiemą arba sodą ir nežinote, kaip geriausiai būtų galima išpildyti jo erdvę? Sūpynės – puikus pasirinkimas. Išties tai ne tik vaikams, tačiau ir suaugusiems asmenims skirta pramoga. Ne tik todėl, kad labai malonu sugrįžti į tuos laikus, kuomet palaidais plaukais supotės vėjyje, tačiau ir todėl, kad nieko nėra nuostabiau kaip išlydėti saulę sėdint ant sūpynių, o rankoje laikant kavos puodelį.

Lietuviai – darbštūs žmonės puikiai įvaldę medienos gaminių pasiūlą. Rinkoje galima atrasti labai daug įvairių sūpynių. Pasiūla plati, tačiau kaip pasirinkti tinkamiausias?

Kaip pasirinkti sūpynes?

Kadangi egzistuoja labai plati sūpynių pasiūla – naudinga nusistatyti tam tikrus kriterijus, kurie gali padėti greičiau atrasti tai, kas Jums tinka. Naudinga pasikonsultuoti su profesionalais, kurie atsižvelgdami į kiekvieno žmogaus poreikius bei galimybes pasiūlys labiausiai tinkamą produkciją.

 1. Pirmiausia reikia nuspręsti, kokio dydžio sūpynės Jums yra reikalingos. Atsižvelkite į tai, kas dažniausiai ant jų supsis. Pavyzdžiui, jeigu turite kelis vaikus, tokiu atveju naudinga įsigyti didesnes sūpynes ant kurių vienu metu gali suptis keli asmenys.
 2. Kol vienos yra labiau dekoruotos, tuo tarpu kitos sūpynės yra paprastesnės. Šiuo atveju viskas remiasi į kiekvieno žmogaus norus bei poreikius.
 3. Naudinga nusistatyti ir pinigų sumą, kurią planuojate investuoti į sūpynes. Pagal tai profesionalai ir gali patarti tai, kas labiausiai Jums tiks.
 4. Naudinga nuspręsti iš kokios medžiagos pagamintos sūpynės Jums labiausiai tinka. Šiuo atveju dažniausiai svarstoma tarp medinių ir metalinių sūpynių. Jų skirtumus bei pasirinkimo galimybes aptarsime vėliau.

Kaip teisingai pastatyti sūpynes kieme?

Sūpynių pastatymas kieme nėra sudėtingas, tačiau svarbu atsižvelgti į tam tikrus kriterijus, kurie gali pagreitinti darbus. Siekdami, kad sūpynės puikiai funkcionuotų – reikia pasirinkti tokią vietą, kurioje jos laisvai judėtų pirmyn ir atgal. Svarbiausia, kad nei vienas sūpynių centimetras nesiliestų su kokiais nors kitais greta esamais daiktais, tuo pačiu augalais, kurių šakos gali trukdyti laisvai suptis.

Medinės VS metalinės

Kaip jau minėjome renkantis sūpynes reikia atsižvelgti į tai, kad vienos yra gaminamos iš medžio, o kitos iš metalo. Svarstant, kuris variantas Jums labiausiai tinka – rekomenduojame atsižvelgti į tam tikrus kriterijus, kurie padės pasirinkti teisingai.

 • Medinės sūpynės dažniausiai atrodo kur kas estetiškiau. Tiesiog jos puikiai dera augalų fone.
 • Tačiau metalinės sūpynės dažniausiai tarnauja kur kas ilgiau, kadangi jos atsparios neigiamiems aplinkos veiksniams, kaip lietus.
 • Įvertinkite ir tai, kad kainos aspektu medinės dažniausiai brangesnės. Tačiau jos taip pat ir kur kas gražesnės bei labiau puošia kiemą.
 • Toks jau modelis, kad metalinės sūpynės dažniausiai būna vienvietės, o medinės gali talpinti net kelis žmones.

Maloniai leiskite laiką judėdami vėjyje sūpynėse.

Viking vejapjovės – puikus pasirinkimas sodui

Viking vejapjovėsDažnai savo sodui ir daržui tenka ieškoti tinkamos ir patikimos įrangos. Nuo sodo žirklių iki kultivatorių – visa tai neabejotinai palengvina darbą ir jį paverčia puikia pramoga. Lygiai taip pat pasitarnauja ir Viking vejapjovės, kurių pagalba pjauti veją paprasta ir ne ką mažiau patogu. Su tinkama įranga darbuotis lengva, tad siūlome visa tai įsigyti nieko nelaukiant. Darbai niekur nepabėgs, o su tinkama technika viską atlikti bus efektyviau ir greičiau.

Viking gamintojų produkcija vartotojui siūlo platų pačių įvairiausių gaminių tinklą. Tai gali būti patogūs smulkintuvai, kultivatoriai, daržo traktoriai ir, žinoma, vejapjovės. Su visa šia įranga dirbti tiek sode, tiek darže bus žymiai paprasčiau, tad susirūpinti būtent Viking įrangos įsigijimu yra rekomenduotina. Tai galima padaryti Ginalas sodo ir daržo reikmenų elektroninėje parduotuvėje, kuri specializuojasi būtent šių ir kitų kokybiškų bei puikiai žinomų gamintojų populiariai paplitusia technika. Su ja darbas žymiai lengvesnis ir malonesnis.

Kodėl būtent Viking vejapjovė? Nes su šia įranga pjauti veją paprasta. Procesas nereikalauja didelių pastangų. Lengvai reguliuojama galia suteikia aukštą komforto jausmą pjaunant bet kokio aukščio žolę. Viena ranka reguliuojamas pjovimo aukštis, daugiafunkcis ir malonus valdymas – pagrindinės ir vienos geriausios savybės, kuriomis pasižymi Viking vejapjovės. Pasirinkę šio gamintojo techniką, nesuklysite, kadangi ji puikiai pasitarnaus tiek kasdienybėje, tiek įvairaus pobūdžio vejos priežiūros darbuose.

Ginalas elektroninėje parduotuvėje galima rasti smulkų prekių katalogą su išsamiai pateikta informacija apie gaminius, jų specifikacija, naudojimu ir net priežiūra. Taip išsirinkti geriausiai tinkančią įrangą lengviau nei bet kurioje kitoje prekybos vietoje, kur reikia papildomai ieškoti informacijos, klausti ir abejoti dėl vieno ar kito prekės pasirinkimo. Internete vartotojui kur kas patogiau ir paprasčiau išsirinkti tinkamą techniką savo sodui, tad tai nevaržomai daro didelis būrys sodininkų ar namų šeimininkų.

Tinkamos technikos pasirinkimas yra nepaprastai svarbus savo asmeninio sodo ir daržo priežiūrai. Būtent nuo to priklauso atliekamo darbo sudėtingumas ir sugaišto laiko kiekis. Kad darbas nebūtų sunkus ir tam nereikėtų išlieti papildomų pastangų, specialistų rekomenduojama Viking vejapjovė darbui puikiai pasitarnaus.

Originalios pėdkelnės – išskirtiniams drabužių deriniams

pėdkelnėsTikrai neretai tenka pagalvoti apie taip, kaip susikurti originalius ir stilingus drabužių derinius. Įvairių pasirinkimo galimybių yra iš tiesų nemažai, tad pasitelkusios fantaziją visada galėsite susikurti tikrai įspūdingus derinius. Šiltuoju metų laiku vis dažniau norisi apsirengti suknelę, tad įvairios pėdkelnės tikrai gali padėti susikurti išskirtinius drabužių derinius. Įsitikinsite, kad jos tikrai gali pagyvinti bet kokią aprangą, ir rezultatas bus iš tiesų puikus.

Pasirinkite patinkantį modelį

Pėdkelnės gali būti dekoruotos įvairiausiomis detalėmis, tad visada galėsite atrasti tokias pėdkelnes, kurios jums patiktų labiausiai. Galite drąsiai rinktis ryškių spalvų pėdkelnes, kurios tikrai pagyvins jūsų aprangą, ir taip pat puikiu pasirinkimu gali būti pėdkelnės su kojinių imitacija, kurios vis dar labai madingos. Kai rinksitės pačias tinkamiausias pėdkelnes, įvertinkite tai, prie ko jas dažniausiai derinsite, ir tai tikrai leis atrasti geriausias pasirinkimo galimybes.

Kur pirkti pėdkelnes?

Be jokios abejonės, didžiausią pėdkelnių pasirinkimą rasite specializuotose parduotuvėse, tad jose apsilankyti visada bus labai palanku. Galite rinktis fizines ar internetines parduotuves, kuriose yra prekiaujama pėdkelnėmis, ir tokiose parduotuvėse tikrai galėsite rasti pakankamai gausų siūlomų prekių pasirinkimą. Tikėtina, kad tokiose parduotuvėse galėsite išsirinkti labiausiai patinkančias prekes, kurias užsisakyti bus galima tikrai labai greitai ir paprastai.

Pėdkelnių kainos

Tenka pastebėti, kad internetu parduodamų pėdkelnių kainos yra kiek mažesnės nei fizinėse parduotuvėse, tad visada yra palanku apsipirkti tokiu būdu. Tikėtina, kad čia rasite tikrai labai didelį siūlomos produkcijos pasirinkimą, ir netrukus galėsite užsisakyti  jums labiausiai patinkančias prekes. Tam dažniausiai tereikia vos kelių minučių, o prekių pristatymas trunka ne daugiau nei kelias darbo dienas, jei nuspręsite rinktis savo šalies pardavėją. Labai tikėtina, kad ilgai laukti nereikės, kol prekės bus pristatytos, ir galėsite džiaugtis pigiau kainuojančiomis kokybiškomis prekėmis.

Galite maloniai nustebti, kaip pėdkelnės gali pagyvinti jūsų aprangą, ir visai nesvarbu, koks jūsų aprangos stilius, bet kokiu atveju galėsite atrasti labiausiai patinkančias pėdkelnes, kurias įsigyti galėsite ir internetu. Rinktis tikrai turime iš ko, tad netrukus galėsite atrasti labiausiai patinkančias prekes.

Žaliuzės internetu – ar finansiniu pobūdžiu galima pastebėti didžiulius įkainių šuolius?

žaliuzės internetuPanašu, kad daugumai asmenų nekiltų nei menkiausių abejonių, kalbant apie individualių namų interjero elementus, o be viso to ir apie tai, kad teigiamus padarinius namuose galima įkurdinti pasitelkus ypač skirtingas technologijas bei komponentus. Teigiant kitais žodžiais, norėtume visų pirma pradėti nuo tos minties, kad visiems asmenims esą daugiau, nei realiai aktualu, jog jų individualūs namai spinduliuotų teigiamais padariniais ir leistų patirti maksimalią harmoniją, o būtent šiuos rezultatus tikrai, kad įmanoma įgyvendinti taikant skirtingas konstrukcijas, taikant įvairiausius pasiūlymų niuansus, kurie yra žinomi, o taip pat ir interpretuojami, itin skirtingai.

Kaip ir tikriausiai nesugebėsime nustebinti ir tokiu pareiškimu, kad būtent šiandienos turinyje niekas kitas, kaip tik interjero komponentas ir bus tai, apie ką norėtume papildomai pašnekėti – teigiant kitais žodžiais, sieksime pristatyti paslaugą žaliuzės internetu, o be viso to ir patikslinsime žmonėms, ar tikrai finansiniu pobūdžiu žvelgiant įmanoma pastebėti milžiniškus kainų skirtumus tarp paslaugų, kurios yra suteikiamos realiose filialuose ir tarp tų, kuriomis įmanoma pasinaudoti internetinėse parduotuvėse? Nuoširdžiai tikimės, kad būtent šiandienos straipsnyje pateikta informacija daugumai piliečių pasirodys neįtikėtinai naudinga, o įkainių šuolių analizavimas galės būti intepretuojamas ir visiškai kitose erdvėse, kas taip pat esą daugiau, nei realiai pravartu.

Būtų galima pradėti nuo tos minties, kad net ir tokie minimalūs pokyčiai, kaip tai pavyzdžiui pasinaudojimas paslauga žaliuzės internetu, ir šio elemento įsigijimas, tikrai, kad galėtų būti daugiau, nei pravartus žmonėms, bei sukuriantis milžiniškai teigiamus padarinius žmonėms, tiesa? Be viso to, būtų galima pastebėti, kad ir tie patys įkainiai, kurie yra pateikiami už paslaugą žaliuzės internetu, tikrai, kad gali būti dar menkesni, jeigu pasirinksite būtent virtualiąsias paslaugas ir tokiu būdu pasistengsite suteikti naudos sau. Turime omenyje tai, kad žvelgiant finansiniu pobūdžiu, kainų skirtumai yra įžvelgiami didžiuliai, o tai esą niekas kitas, kaip tik papildomas motyvas žmonėms, norintiems pasinaudoti paslauga ir suteikti teigiamą naudą sau.

Acer kompiuteriai: viskas, ką apie juos turite žinoti

Acer kompiuteriaiPlanuojate įsigyti naują kompiuterį? Puiki, jei esate tvirtai apsisprendę ir žinote, kokios prekės jums reikia. Tačiau tokį sprendimą priimti gali būti ne visada paprasta, ypač šiandien, kai  tokio pobūdžio įrenginius, esančius prekyboje, galime skaičiuoti šimtais. Vis dėlto, yra būdų, kurių dėka, tinkamiausią kompiuterį išsirinkti gali būti kur kas paprasčiau. Vienas iš jų – tiesiog turėti vertingos informacijos apie  kompiuterius bei jų gamintojus. Taip ir pasielgsime šį kartą – pateiksime vertingos informacijos, kuri, tikėtina, padės priimti tinkamiausią sprendimą. Acer kompiuteriai: ką apie juos privalu žinoti kiekvienam?

Kalbant apie bet kokią  prekę, tikslinga pradėti ne nuo informacijos apie patį produktą, o nuo įžvalgų apie jo gamintoją. Acer kompiuteriai yra gaminami įmonės Acer Incorporated, kuri buvo įkurta dar 1976 metais (tuo metu ji turėjo kitą pavadinimą). Centrinė būstinė yra Naujajame Taipėjuje, Taivane, o šiuo metu įmonėje darbuojasi apie 7000 darbuotojų. Įmonė šiandien save vadina tarptautine informacinių technologijų korporacija bei gali pasiūlyti platų stacionarių, nešiojamų, delninių kompiuterių. Taip pat kuriamos ir įvairaus tipo laikmenos, serveriai, išmanieji telefonai bei išoriniai įrenginiai. Vystomas ir elektroninis verslas. Įmonės įkūrėjai – sutuoktiniai Stan Shih bei Carolyn Yeh, o su svarbiausiomis užduotimis susidoroti tuo metu jiems apdėjo dar 5 asmenų komanda. Gali būti net sunku patikėti, kad tokia nedidelė žmonių grupė buvo tie, kurie sukūrė verslą, šiandien nešantį didžiulį pelną: 1993 metais įmonės pelnas sieke 75 milijonus JAV dolerių, tuo tarpu 1995 metais ši įmonė užėmė 9 vietą pagal gamybos apimtį bei aplenkė  puikiai žinomus  vardus – Dell ir Toshiba. Na, o 2009 metais įmonė tapo 2 didžiausia tokios produkcijos gamintoja.

Susipažinus su įmone, būtina dėmesį atkreipti ir į savybes, kuriomis pasižymi jos gaminama produkcija. Ši įmonė gali pasiūlyti kone viską, ko reikia šiuolaikiniam 21 amžiaus gyventojui – ne tik paltų stacionarių, delninių ar nešiojamų kompiuterių pasirinkimą, bet ir išmaniusius teflonus,  priedus kompiuteriams, bet ir kitus sprendimus, galinčius  palengvinti ne tik jūsų kasdienybę, bet ir arbą ar užduotis, susijusius su mokymosi procesais. Džiugu ir tai, kad įmonė atsižvelgia ir į faktą, kad kiekviena asmenybė turine tik skirtingus poreikius, bei ir  pageidavimus. Būtent todėl šios kompanijos produktų asortimentas yra toks paltus, kad tinkamą prekę raiste įvertinę net pačius įvairiausius kriterijus: kainą, išvaizdą, funkcijų skaičių, tarnavimo laiką ir pan.

Acer Tablet Iconia A200 10, Acer Aspire E1 – 531, Acer S3 391 Ultrabook, Acer Iconia Tab A500, Acer w510 10.1 – tai tik nedidelė dalis pavadinimų produktų, kuriuos šiandien įsigyti jums siūlo įmonė. Nuspręskite, kokie jūsų prioritetai – asortimentas sumažės, o prekę išsirinkti bus kur kas lengviau.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad pagal pardavimų skaičių, mūsų šalyje Acer kompiuteriai (įskaitant visų tipų), yra vieni populiariausių. Kokybė, stilius bei patraukli kaina – tai savybės, dėl kurių vartotojai vertina šios įmonės  produkciją.

Kokias paslaptis saugo sužadėtuvių žiedai?

sužadėtuvių žiedaiMeilę simbolizuojančių žiedų tradicijos skaičiuoja ne vieną šimtą metų. Archeologai tvirtina, kad žiedai, gaubiami simbolinių prasmių, buvo nešiojami dar senovės Egipto laikais. Tuo metų faraonai ir kilmingieji savo luomą pabrėždavo puošniais rankų dirbiniais. Iš tiesų, mada nešioti žiedus siejama su daugelių senųjų civilizacijų. Magiškos žiedo galios buvo siejamos su unikalia dirbinio forma – viską jungiantis apskritimas buvo traktuojamas kaip amžinybės ir nedalomos visumos simbolis. Vėliau žiedo simbolinė prasmė buvo siejama su žmogaus gyvenimo ratu, kuriame gimimas ir mirtis sujungiami į vienį. Netrukus magiškasis žiedas buvo pradėtas sieti su meile – taip gimė visiems gerai žinomi sužadėtuvių žiedai.

Manoma, kad pirmieji meilę ir pasiryžimą visą gyvenimą praleisti dviese simbolizuojantys žiedai buvo dovanojami senovės Romoje. Vyras atnešdavo žiedą mylimai moteriai. Ši galėdavo žiedą priimti arba jo atsisakyti. Jei mergina žiedelį priimdavo, nuo tos dienos ji priklausydavo savo vyrui. Bėgant šimtmečiams, žiedams buvo suteikta daugiau švelnumo ir simbolikos. Sužadėtuvių žiedai su brangakmeniais buvo siejami su apsauga nuo užkalbėjimų, o deimantas buvo suvokiamas kaip moters tyrumas. Šiandien sužadėtuvių dirbiniai yra praradę per amžius vertintą simbolinę prasmę ir dažniausiai siejami su estetiniais sprendimais, t. y. nors minėtasis žiedelis vis dar atlieka esminį vaidmenį piršlybose, tačiau tiek būsimoji nuotaka, tiek būsimasis jaunikis daug dėmesio skiria žiedo dizainui, jo kainai ir blizgesiui.

Per amžius gyvavusios simbolių tradicijos šiandien sustiprinamos žiedus graviruojant. Paprotys suteikti sužadėtuvių žiedui daugiau išskirtinumo žinomas nuo neatmenų laikų. Anksčiau žiedai buvo puošiami subtiliais raižiniais ir originaliomis akmenukų kombinacijomis. Šiandien sužadėtuvių žiedai ne tik puošiami pageidaujamais brangakmeniais, bet ir graviruojami mylimųjų vardais, inicialais, pasipiršimo data ar kitais pasirinktais simboliais. Tiesa, originalios žiedų puošimo tradicijos, pabrėžiančios tam tikros poros glaudumą, ryšį ir artimumą taip pat turi savo istorines šaknis – ilgą laiką konkrečiai grupei priklausančiais simboliais buvo puošiami vienos tautos, genties ar šeimos žiedai. Dėl šios priežasties dirbiniai buvo perduodami iš kartos į kartą, saugomi ir branginami kaip didžiausias šeimos turtas.

Daug dėmesio skiriama ir žiedo nešiojimo tradicijoms. Tiesa, čia griežtų taisyklių nėra. Lietuvoje paprastai žiedai maunami ant kairės rankos bevardžio piršto. Manoma, kad tokia tradicija atėjo dar iš senųjų kultūrų, pvz., Egipte buvo tikima, kad kraujas minėtajame piršte teka meilės vena, kuri jungiasi su širdimi. Ieškant svajonių žiedo, būtina įvertinti ir metalų pasiūlą. Šiandien populiariausias pasirinkimas yra auksas ir sidabras. Senovės kultūros meilės žiedus gamindavo iš bronzos, geležies, keramikos ir stiklo.

Fiskars – tik išskirtinė kokybė namams

fiskarsLietuva pasidalino į dvi stovyklas – taupiųjų ir išlaidautojų. Tai sudėtingi ekonominiai-socialiniai santykiai, kurie lemia mūsų visų sprendimus. Viso to centre netikėtai atsidūrė namų apyvokos prekių gamintoja Fiskars.

Viskas prasidėjo nuo to, kad norėjome įsigyti kirvį. Buvo aiškus pasirinkimas – pirkti metalinę galvutę už 5 eurus ir išsidrožti rankeną iš medžio, ar įsigyti plačiai išreklamuotą Fiskars gaminį už 30 eurų jau su rankena ir idealiai pritaikytą tam, kam reikia – malkų skaldymui? Pasirinkome pirmąjį variantą. Dabar jau pradedam gailėtis, mat nesuskaldėm dar nė 2/3 malkų krūvos, o kirvio kotas jau išgraužtas nuo smūgių, o ir patį kirvį jau reikia galąsti. Be to rankos jau padengtos nuospaudomis. Dar šiek tiek ir to medinuko galva lėks nuo koto. Lieka tik melstis, kad šalimais nebūtų vaikų…

Dabar aktyviai ieškom, kur įsigyti Fiskars kirvį, nes tam net garantijos suteikiamos…

Kaip manote, kuriai ekonominei-socialiniai grupei galėtume save priskirti? Aišku, kad prie išlaidautojų. Jei per metus „sudrožiame“ po 2-3 kirvius, dirbame nesaugiai ir nuolatos turime problemų su malkų kapojimų, tai vienkartinė investicija į aukštos kokybės prekę atsipirktų vos ne per pirmą rimtą malkų paskaldymą. Tas pats principas galioja ir peiliams, kitiems sodo ir daržo įrankiams.

Fiskars – išskirtinės kokybės produktų gamintoja, dirbanti rinkoje jau daugiau nei 100 metų. Dėl šios priežasties net nereiktų abejoti, kad pasirinkimas įsigyti Fiskars produkciją yra geras visu 100 procentų. Suomiška kokybė yra vertinama visame pasaulyje, o taip pat ir Lietuvoje.

Už kokybę reikia mokėti. Taip, Fiskars produkcija nėra pigi, tačiau juk visada vyksta daug ir įvairių akcijų, kurių metu galima įsigyti viską itin palankiomis kainomis. Ne tik parduotuvėse, bet ir internetu, kur Fiskars produkcija prekiauja ne viena internetinė parduotuvė. Reikia tik skirti laiko ir gerai pasiieškoti…

Fiskars yra metalinių įrankių gamintoja. Istorija jos gana įdomi, nes pradėjo kažkada gaminti plūgus ir šakes žemdirbiams, vėliau išplėtė savo produkcijos asortimentą ir dabar gamina ne tik kokybiškus metalo įrankius, bet ir naudojamos kitos medžiagos. Populiariausi Lietuvoje yra Fiskars namų apyvokos daiktai, peiliai, kirviai, sodo prekės ir jų aksesuarai.

Interneto puslapių kūrimas – namų darbai

Interneto puslapių kūrimasNorime pasidalinti savo patirtimi, kurią įgavome per dešimtis metų kurdami interneto puslapius. Nežiūrėkite į ją skeptiškai – tai reali patirtis, kuri kartais buvo labai karti…

Interneto puslapių kūrimas paprastai tęsiasi keletą mėnesių. Iš tiesų realaus darbo yra vos kelioms dienoms. Kodėl svetainės kuriamos taip ilgai? Atsakymas itin paprastas – kažkas nepadaro savo namų darbų laiku ir vietoje. Jei esate užsakovas, tikriausiai paklausite, kas per namų darbai?.. Deja, juos paruošti turi abi pusės, o kartais net ir trečiosios šalys.

Interneto puslapių kūrimas paprastai prasideda nuo komercinio pasiūlymo, kuriame pateikiama preliminari struktūra. Tai pirmieji namų darbai, kuriuos atlieka web studija. Ji analizuoja potencialų klientą, jo aplinką ir pasiūlo kažką specifinio būtent tam užsakovui.

Kitus namų darbus privalo ruošti jau ir pats užsakovas. Pirmiausia, rinkodaros skyrius turi aiškiai nustatyti, kokie yra puslapio tikslai, kokių rezultatų iš jo tikimasi. Tai gali būti 200 lankytojų per savaitę, 15 užklausimų el. paštu per mėnesį, 1500 unikalių lankytojų per mėnesį. Kai aiškiai nustatomi tikslai, kūrėjas gali tiksliau pasiūlyti, kokių techninių priemonių reiktų imtis tų tikslų įgyvendinimui. Svetainės tikslus reiktų surašyti viename A4 formato lape trumpai ir aiškiai. Atsispausdinti tą lapą ir pasikabinti matomoje vietoje, kad rinkodaros specialistai nepamirštų pasitikrinti kasdien.

Nuo to prasideda visas kūrimo procesas. Kūrėjai siūlo savo idėjas ir tam tikras technologijas, užsakovas visa tai tvirtina ir darbas prasideda.

Kol vyksta programavimo-integravimo darbai, reikia užsakovui atlikti dar vienus svarbius namų darbus – pasirūpinti puslapio tekstais. Jais rūpintis reikia iš karto, nelaukiant, kada puslapis bus paleistas. Dabartinė patirtis rodo, kad būtent šioje vietoje stringama dažniausiai , nes be tekstų puslapis atrodo itin nykiai ir neprofesionaliai.

Kartais namų darbus tenka paruošti ir trečiosioms šalims – įmonėms, kurios yra nusamdytos atlikti tam tikrus veiksmus. Tai gali būti reklamos agentūra, ryšių su visuomene agentūra, rinkodaros ir pardavimų konsultantai ir t.t. Jiems reikia pasiruošti savo reikalavimus būsimam interneto puslapiui, į kuriuos atsižvelgia kūrėjai. Dažnas atvejis, kai į tokias įmones kreipiamasi post factum – kai viskas jau padaryta ir paleista. Tada dažnai girdimas priekaištas – reikėjo su mumis pasitarti prieš puslapį leidžiant į viešumą…

Kaip matote, interneto puslapių kūrimas – sudėtingas procesas, kuriame dalyvauja nemažai žmonių. Kai kažkurie neparuošia savo namų darbų, produktas gaunamas nepilnas, neišdirbtas, arba jo kūrimas užsitęsia ilgą laiką, kurio nėra…