Kombinezonai internetu: ką žinoti, jog pirkinys būtų pavykęs?

kombinezonai internetuInternetinė prekyba retą bestebina – dauguma daiktų būtent ir yra įsigyjami virtualiu būdu. Net realiai apžiūrėjus daiktą, negali būti šimtu procentų garantuotas, jog, grįžęs namo, dėl pastarojo kokybės imsi abejoti, tad nieko keisto, kad kombinezonai internetu ar kitas virtualus pirkinys gali sietis ir su ne itin teigiama patirtimi: nuvilti gali tiek prekė, tiek pardavėjo nesąžiningumas ar pastarojo bendravimas. Pastebėjus akį traukiantį kombinezoną, svarbu nepasiduoti spontaniškumui: į ką svarbu atkreipti dėmesį apsidraudžiant, jog pinigai nebūtų išleisti veltui?

Bendrieji apsipirkimo internetu pagrindai:

 • Tikrinkite pardavėjo reputaciją. Internetas – erdvė, kurioje informacija sklinda žaibišku greičiu. Pasinaudokite tuo! Jei sužavėjo kombinezonai internetu, kuriuos siūlo nežinomas pardavėjas, pasidomėkite pastarojo reputacija – vadovaukitės buvusių pirkėjų atsiliepimais. Nemažai informacijos suteikti gali ir internetės svetainės turinio kokybė, išvaizda, galiausiai ir pardavėjo bendravimas su potencialiu klientu. Jei bent vienoje vietoje iškilo “kabliukas” – nerizikuokite nei savo pinigais, nei gera nuotaika. Kombinezonai internetu – populiari prekė, tad, porąkart papildomai spragtelėję pele, neabejotinai atrasite pardavėją, iš kurio ne tik įsigysite kokybišką prekę, bet ir būsite maloniai aptarnauti.
 • Lyginkite kainas ir ieškokite tinkamiausio varianto. Internetinėse parduotuvėse siūlomų prekių kainas palyginti itin paprasta – nustebsite, jog tokiu būdu galima sutaupyti solidžią sumą. Dažnoje internetinėje parduotuvėje prieinami filtrai, kuriais pasinaudojus, galima atrasti tinkamiausią prekę.
 • Nebijokite kontaktuoti su pardavėju. Apsipirkinėjimas internetu – ne vien spoksojimas į kompiuterio ekraną be jokio atsako. Elektronines parduotuves administruojantys asmenys atsakingi ir už kontaktavimą su klientais: pasinaudokite tuo ir išsiaiškinkite visas dominančias smulkmenas.

Patarimai renkantis kombinezonus internetu:

 • Dydis. Kombinezonas – universalus rūbas pritaikomumo atžvilgiu, tačiau reikia išsirinkti dydį, su kuriuo ne tik patraukliai atrodysite, bet ir puikiai jausitės. Prie internetu parduodamų rūbų pateikiama dydžių lentelė, kuriais remtis ir reikėtų (perkant kombinezoną internetu, svarbu jūsų ūgis, biusto ir klubų apimtis, rankovių ilgis).
 • Audinio rūšis. Kombinezonai siuvami iš įvairių medžiagų – vilnos, džinso, medvilnės, džersio, lino, šilko ir kita. Atidžiai skaitykite prekės aprašymą ir išsirinkite sau tinkamą variantą.
 • Realios nuotraukos. Jei sukate galvą, kaip realiai atrodo kombinezono spalva arba kaip šis atrodo ant realaus žmogaus, nesidrovėkite prašyti pardavėjo realių rūbo nuotraukų. Jei abejojate, kaip šis “guls” ant jūsų, susitarkite dėl konkrečių prekės grąžinimo sąlygų.

 

Sūpynės kieme: atgaiva, sportas ir psichologinė terapija!

sūpynėsTurite nuosavą kiemą arba sodą ir nežinote, kaip geriausiai būtų galima išpildyti jo erdvę? Sūpynės – puikus pasirinkimas. Išties tai ne tik vaikams, tačiau ir suaugusiems asmenims skirta pramoga. Ne tik todėl, kad labai malonu sugrįžti į tuos laikus, kuomet palaidais plaukais supotės vėjyje, tačiau ir todėl, kad nieko nėra nuostabiau kaip išlydėti saulę sėdint ant sūpynių, o rankoje laikant kavos puodelį.

Lietuviai – darbštūs žmonės puikiai įvaldę medienos gaminių pasiūlą. Rinkoje galima atrasti labai daug įvairių sūpynių. Pasiūla plati, tačiau kaip pasirinkti tinkamiausias?

Kaip pasirinkti sūpynes?

Kadangi egzistuoja labai plati sūpynių pasiūla – naudinga nusistatyti tam tikrus kriterijus, kurie gali padėti greičiau atrasti tai, kas Jums tinka. Naudinga pasikonsultuoti su profesionalais, kurie atsižvelgdami į kiekvieno žmogaus poreikius bei galimybes pasiūlys labiausiai tinkamą produkciją.

 1. Pirmiausia reikia nuspręsti, kokio dydžio sūpynės Jums yra reikalingos. Atsižvelkite į tai, kas dažniausiai ant jų supsis. Pavyzdžiui, jeigu turite kelis vaikus, tokiu atveju naudinga įsigyti didesnes sūpynes ant kurių vienu metu gali suptis keli asmenys.
 2. Kol vienos yra labiau dekoruotos, tuo tarpu kitos sūpynės yra paprastesnės. Šiuo atveju viskas remiasi į kiekvieno žmogaus norus bei poreikius.
 3. Naudinga nusistatyti ir pinigų sumą, kurią planuojate investuoti į sūpynes. Pagal tai profesionalai ir gali patarti tai, kas labiausiai Jums tiks.
 4. Naudinga nuspręsti iš kokios medžiagos pagamintos sūpynės Jums labiausiai tinka. Šiuo atveju dažniausiai svarstoma tarp medinių ir metalinių sūpynių. Jų skirtumus bei pasirinkimo galimybes aptarsime vėliau.

Kaip teisingai pastatyti sūpynes kieme?

Sūpynių pastatymas kieme nėra sudėtingas, tačiau svarbu atsižvelgti į tam tikrus kriterijus, kurie gali pagreitinti darbus. Siekdami, kad sūpynės puikiai funkcionuotų – reikia pasirinkti tokią vietą, kurioje jos laisvai judėtų pirmyn ir atgal. Svarbiausia, kad nei vienas sūpynių centimetras nesiliestų su kokiais nors kitais greta esamais daiktais, tuo pačiu augalais, kurių šakos gali trukdyti laisvai suptis.

Medinės VS metalinės

Kaip jau minėjome renkantis sūpynes reikia atsižvelgti į tai, kad vienos yra gaminamos iš medžio, o kitos iš metalo. Svarstant, kuris variantas Jums labiausiai tinka – rekomenduojame atsižvelgti į tam tikrus kriterijus, kurie padės pasirinkti teisingai.

 • Medinės sūpynės dažniausiai atrodo kur kas estetiškiau. Tiesiog jos puikiai dera augalų fone.
 • Tačiau metalinės sūpynės dažniausiai tarnauja kur kas ilgiau, kadangi jos atsparios neigiamiems aplinkos veiksniams, kaip lietus.
 • Įvertinkite ir tai, kad kainos aspektu medinės dažniausiai brangesnės. Tačiau jos taip pat ir kur kas gražesnės bei labiau puošia kiemą.
 • Toks jau modelis, kad metalinės sūpynės dažniausiai būna vienvietės, o medinės gali talpinti net kelis žmones.

Maloniai leiskite laiką judėdami vėjyje sūpynėse.

Viking vejapjovės – puikus pasirinkimas sodui

Viking vejapjovėsDažnai savo sodui ir daržui tenka ieškoti tinkamos ir patikimos įrangos. Nuo sodo žirklių iki kultivatorių – visa tai neabejotinai palengvina darbą ir jį paverčia puikia pramoga. Lygiai taip pat pasitarnauja ir Viking vejapjovės, kurių pagalba pjauti veją paprasta ir ne ką mažiau patogu. Su tinkama įranga darbuotis lengva, tad siūlome visa tai įsigyti nieko nelaukiant. Darbai niekur nepabėgs, o su tinkama technika viską atlikti bus efektyviau ir greičiau.

Viking gamintojų produkcija vartotojui siūlo platų pačių įvairiausių gaminių tinklą. Tai gali būti patogūs smulkintuvai, kultivatoriai, daržo traktoriai ir, žinoma, vejapjovės. Su visa šia įranga dirbti tiek sode, tiek darže bus žymiai paprasčiau, tad susirūpinti būtent Viking įrangos įsigijimu yra rekomenduotina. Tai galima padaryti Ginalas sodo ir daržo reikmenų elektroninėje parduotuvėje, kuri specializuojasi būtent šių ir kitų kokybiškų bei puikiai žinomų gamintojų populiariai paplitusia technika. Su ja darbas žymiai lengvesnis ir malonesnis.

Kodėl būtent Viking vejapjovė? Nes su šia įranga pjauti veją paprasta. Procesas nereikalauja didelių pastangų. Lengvai reguliuojama galia suteikia aukštą komforto jausmą pjaunant bet kokio aukščio žolę. Viena ranka reguliuojamas pjovimo aukštis, daugiafunkcis ir malonus valdymas – pagrindinės ir vienos geriausios savybės, kuriomis pasižymi Viking vejapjovės. Pasirinkę šio gamintojo techniką, nesuklysite, kadangi ji puikiai pasitarnaus tiek kasdienybėje, tiek įvairaus pobūdžio vejos priežiūros darbuose.

Ginalas elektroninėje parduotuvėje galima rasti smulkų prekių katalogą su išsamiai pateikta informacija apie gaminius, jų specifikacija, naudojimu ir net priežiūra. Taip išsirinkti geriausiai tinkančią įrangą lengviau nei bet kurioje kitoje prekybos vietoje, kur reikia papildomai ieškoti informacijos, klausti ir abejoti dėl vieno ar kito prekės pasirinkimo. Internete vartotojui kur kas patogiau ir paprasčiau išsirinkti tinkamą techniką savo sodui, tad tai nevaržomai daro didelis būrys sodininkų ar namų šeimininkų.

Tinkamos technikos pasirinkimas yra nepaprastai svarbus savo asmeninio sodo ir daržo priežiūrai. Būtent nuo to priklauso atliekamo darbo sudėtingumas ir sugaišto laiko kiekis. Kad darbas nebūtų sunkus ir tam nereikėtų išlieti papildomų pastangų, specialistų rekomenduojama Viking vejapjovė darbui puikiai pasitarnaus.

Originalios pėdkelnės – išskirtiniams drabužių deriniams

pėdkelnėsTikrai neretai tenka pagalvoti apie taip, kaip susikurti originalius ir stilingus drabužių derinius. Įvairių pasirinkimo galimybių yra iš tiesų nemažai, tad pasitelkusios fantaziją visada galėsite susikurti tikrai įspūdingus derinius. Šiltuoju metų laiku vis dažniau norisi apsirengti suknelę, tad įvairios pėdkelnės tikrai gali padėti susikurti išskirtinius drabužių derinius. Įsitikinsite, kad jos tikrai gali pagyvinti bet kokią aprangą, ir rezultatas bus iš tiesų puikus.

Pasirinkite patinkantį modelį

Pėdkelnės gali būti dekoruotos įvairiausiomis detalėmis, tad visada galėsite atrasti tokias pėdkelnes, kurios jums patiktų labiausiai. Galite drąsiai rinktis ryškių spalvų pėdkelnes, kurios tikrai pagyvins jūsų aprangą, ir taip pat puikiu pasirinkimu gali būti pėdkelnės su kojinių imitacija, kurios vis dar labai madingos. Kai rinksitės pačias tinkamiausias pėdkelnes, įvertinkite tai, prie ko jas dažniausiai derinsite, ir tai tikrai leis atrasti geriausias pasirinkimo galimybes.

Kur pirkti pėdkelnes?

Be jokios abejonės, didžiausią pėdkelnių pasirinkimą rasite specializuotose parduotuvėse, tad jose apsilankyti visada bus labai palanku. Galite rinktis fizines ar internetines parduotuves, kuriose yra prekiaujama pėdkelnėmis, ir tokiose parduotuvėse tikrai galėsite rasti pakankamai gausų siūlomų prekių pasirinkimą. Tikėtina, kad tokiose parduotuvėse galėsite išsirinkti labiausiai patinkančias prekes, kurias užsisakyti bus galima tikrai labai greitai ir paprastai.

Pėdkelnių kainos

Tenka pastebėti, kad internetu parduodamų pėdkelnių kainos yra kiek mažesnės nei fizinėse parduotuvėse, tad visada yra palanku apsipirkti tokiu būdu. Tikėtina, kad čia rasite tikrai labai didelį siūlomos produkcijos pasirinkimą, ir netrukus galėsite užsisakyti  jums labiausiai patinkančias prekes. Tam dažniausiai tereikia vos kelių minučių, o prekių pristatymas trunka ne daugiau nei kelias darbo dienas, jei nuspręsite rinktis savo šalies pardavėją. Labai tikėtina, kad ilgai laukti nereikės, kol prekės bus pristatytos, ir galėsite džiaugtis pigiau kainuojančiomis kokybiškomis prekėmis.

Galite maloniai nustebti, kaip pėdkelnės gali pagyvinti jūsų aprangą, ir visai nesvarbu, koks jūsų aprangos stilius, bet kokiu atveju galėsite atrasti labiausiai patinkančias pėdkelnes, kurias įsigyti galėsite ir internetu. Rinktis tikrai turime iš ko, tad netrukus galėsite atrasti labiausiai patinkančias prekes.

Žaliuzės internetu – ar finansiniu pobūdžiu galima pastebėti didžiulius įkainių šuolius?

žaliuzės internetuPanašu, kad daugumai asmenų nekiltų nei menkiausių abejonių, kalbant apie individualių namų interjero elementus, o be viso to ir apie tai, kad teigiamus padarinius namuose galima įkurdinti pasitelkus ypač skirtingas technologijas bei komponentus. Teigiant kitais žodžiais, norėtume visų pirma pradėti nuo tos minties, kad visiems asmenims esą daugiau, nei realiai aktualu, jog jų individualūs namai spinduliuotų teigiamais padariniais ir leistų patirti maksimalią harmoniją, o būtent šiuos rezultatus tikrai, kad įmanoma įgyvendinti taikant skirtingas konstrukcijas, taikant įvairiausius pasiūlymų niuansus, kurie yra žinomi, o taip pat ir interpretuojami, itin skirtingai.

Kaip ir tikriausiai nesugebėsime nustebinti ir tokiu pareiškimu, kad būtent šiandienos turinyje niekas kitas, kaip tik interjero komponentas ir bus tai, apie ką norėtume papildomai pašnekėti – teigiant kitais žodžiais, sieksime pristatyti paslaugą žaliuzės internetu, o be viso to ir patikslinsime žmonėms, ar tikrai finansiniu pobūdžiu žvelgiant įmanoma pastebėti milžiniškus kainų skirtumus tarp paslaugų, kurios yra suteikiamos realiose filialuose ir tarp tų, kuriomis įmanoma pasinaudoti internetinėse parduotuvėse? Nuoširdžiai tikimės, kad būtent šiandienos straipsnyje pateikta informacija daugumai piliečių pasirodys neįtikėtinai naudinga, o įkainių šuolių analizavimas galės būti intepretuojamas ir visiškai kitose erdvėse, kas taip pat esą daugiau, nei realiai pravartu.

Būtų galima pradėti nuo tos minties, kad net ir tokie minimalūs pokyčiai, kaip tai pavyzdžiui pasinaudojimas paslauga žaliuzės internetu, ir šio elemento įsigijimas, tikrai, kad galėtų būti daugiau, nei pravartus žmonėms, bei sukuriantis milžiniškai teigiamus padarinius žmonėms, tiesa? Be viso to, būtų galima pastebėti, kad ir tie patys įkainiai, kurie yra pateikiami už paslaugą žaliuzės internetu, tikrai, kad gali būti dar menkesni, jeigu pasirinksite būtent virtualiąsias paslaugas ir tokiu būdu pasistengsite suteikti naudos sau. Turime omenyje tai, kad žvelgiant finansiniu pobūdžiu, kainų skirtumai yra įžvelgiami didžiuliai, o tai esą niekas kitas, kaip tik papildomas motyvas žmonėms, norintiems pasinaudoti paslauga ir suteikti teigiamą naudą sau.

Kokias paslaptis saugo sužadėtuvių žiedai?

sužadėtuvių žiedaiMeilę simbolizuojančių žiedų tradicijos skaičiuoja ne vieną šimtą metų. Archeologai tvirtina, kad žiedai, gaubiami simbolinių prasmių, buvo nešiojami dar senovės Egipto laikais. Tuo metų faraonai ir kilmingieji savo luomą pabrėždavo puošniais rankų dirbiniais. Iš tiesų, mada nešioti žiedus siejama su daugelių senųjų civilizacijų. Magiškos žiedo galios buvo siejamos su unikalia dirbinio forma – viską jungiantis apskritimas buvo traktuojamas kaip amžinybės ir nedalomos visumos simbolis. Vėliau žiedo simbolinė prasmė buvo siejama su žmogaus gyvenimo ratu, kuriame gimimas ir mirtis sujungiami į vienį. Netrukus magiškasis žiedas buvo pradėtas sieti su meile – taip gimė visiems gerai žinomi sužadėtuvių žiedai.

Manoma, kad pirmieji meilę ir pasiryžimą visą gyvenimą praleisti dviese simbolizuojantys žiedai buvo dovanojami senovės Romoje. Vyras atnešdavo žiedą mylimai moteriai. Ši galėdavo žiedą priimti arba jo atsisakyti. Jei mergina žiedelį priimdavo, nuo tos dienos ji priklausydavo savo vyrui. Bėgant šimtmečiams, žiedams buvo suteikta daugiau švelnumo ir simbolikos. Sužadėtuvių žiedai su brangakmeniais buvo siejami su apsauga nuo užkalbėjimų, o deimantas buvo suvokiamas kaip moters tyrumas. Šiandien sužadėtuvių dirbiniai yra praradę per amžius vertintą simbolinę prasmę ir dažniausiai siejami su estetiniais sprendimais, t. y. nors minėtasis žiedelis vis dar atlieka esminį vaidmenį piršlybose, tačiau tiek būsimoji nuotaka, tiek būsimasis jaunikis daug dėmesio skiria žiedo dizainui, jo kainai ir blizgesiui.

Per amžius gyvavusios simbolių tradicijos šiandien sustiprinamos žiedus graviruojant. Paprotys suteikti sužadėtuvių žiedui daugiau išskirtinumo žinomas nuo neatmenų laikų. Anksčiau žiedai buvo puošiami subtiliais raižiniais ir originaliomis akmenukų kombinacijomis. Šiandien sužadėtuvių žiedai ne tik puošiami pageidaujamais brangakmeniais, bet ir graviruojami mylimųjų vardais, inicialais, pasipiršimo data ar kitais pasirinktais simboliais. Tiesa, originalios žiedų puošimo tradicijos, pabrėžiančios tam tikros poros glaudumą, ryšį ir artimumą taip pat turi savo istorines šaknis – ilgą laiką konkrečiai grupei priklausančiais simboliais buvo puošiami vienos tautos, genties ar šeimos žiedai. Dėl šios priežasties dirbiniai buvo perduodami iš kartos į kartą, saugomi ir branginami kaip didžiausias šeimos turtas.

Daug dėmesio skiriama ir žiedo nešiojimo tradicijoms. Tiesa, čia griežtų taisyklių nėra. Lietuvoje paprastai žiedai maunami ant kairės rankos bevardžio piršto. Manoma, kad tokia tradicija atėjo dar iš senųjų kultūrų, pvz., Egipte buvo tikima, kad kraujas minėtajame piršte teka meilės vena, kuri jungiasi su širdimi. Ieškant svajonių žiedo, būtina įvertinti ir metalų pasiūlą. Šiandien populiariausias pasirinkimas yra auksas ir sidabras. Senovės kultūros meilės žiedus gamindavo iš bronzos, geležies, keramikos ir stiklo.

Koreguojantys drabužiai vyrams padės sulipdyti puikią figūrą

Koreguojantys drabužiai vyramsNorite turėti gražią figūrą, tačiau nuolat iškyla problemų įgyvendinant šį tikslą? Žinoma, gali kilti įvairių nesklandumų. Štai dabar atsirado marškinėliai su dvigubo sluoksnio elastiniu diržu, kurie visiškai tolygiai apspaudžia kūną, taip neleisdami jums jaustis nepatogiai, o veiksmingumas išlieka toks pats.

Elastiniai medvilniniai marškiniai jums tikrai turėtų  padėti padės suformuoti tokią liemens sritį, kokios visada ir norėjote. Negana to, tam nereikia tiek daug pastangų, kaip, pavyzdžiui, kasdien einant į sporto klubą. Kadangi koreguojantys drabužiai vyrams yra sukurti iš labai elastingos ir besiūlės medžiagos, tai tokį drabužį galima nešioti ir derinti su įvairiais kitais drabužiais – ir su sportiniu komplektu, ir net prie oficialios aprangos, skirtos vaikščioti į darbą.

Šie koreguojantys marškinėliai vyrams yra ypatingi ir tuo, kad jie yra su kompresiniu diržu, tad žmogus gali jaustis iš tikrųjų labai patogiai – juk turbūt turėjote patirties ir su kitais figūrą bei liemenį formuojančiais drabužiais ir tikrai galėjote pastebėti, kad labai dažnai koreguojantys drabužiai vyrams nėra tokie jau komfortabilūs – jie pradeda veržti. Tai būna tokiais atvejais, jeigu medžiaga, iš kurios koreguojantys marškinėliai vyrams yra sukurti nėra pakankamai elastinga, arba tiesiog pats produktas nėra pakankamai kokybiškas. Taigi, tokiais atvejais atsiranda nemažai problemų ir tenka nusivilti. Tačiau perkant naujos technologijos kokybiškus koreguojančius marškinius su kompresiniu diržu iš varle.lt elektroninės parduotuvės jūs tikrai nenusivilsite nei kaina nei kokybe. Taip pat puiku ir tai, kad šios prekės gali būti jums pristatytos tiesiai į namus, o jeigu nenorite mokėti už pristatymo mokestį, tuomet galite tiesiog atsiimti varle.lt būstinėje – taip sutaupysite dar daugiau pinigų.

Ar internetu tokius koreguojančius drabužius vyrams pirkti pigiau?

Daugelis žmonių stebi per televiziją pasirodančias reklamas ir mato šiuos tikrai pažangius daiktus, tačiau labai dažnai iškyla viena pagrindinė problema – atrodo, jog tokie marškiniai kainuoja tikrai daug ir daugelis žmonių tiesiog negali to sau leisti. Tuomet viskas vyksta gan paprastai – žmonės bando surasti panašų dalyką turguje, o tai gali kainuoti tikrai pigiai, tačiau kokybė bus labai maža, arba daiktas bus tiesiog siaubingai nekokybiškas ir be garantijos.

O štai perkant internetu, tokioje elektroninėje parduotuvėje kaip Varle.lt, tikrai galite rasti šiuos marškinėlius labai pigiai ir ne tik apsirūpinti pats, tačiau pasiūlyti nusipirkti ir savo draugams.

Kur internetu parduodami baldai

Baldai – didelis pirkinys. Pagal kainą po jų – tik naudoti automobiliai. Virtuvės baldai kainuoja paprastai 3000-7000 litų, todėl investicija jiems paprastai yra gana rimta. Dėl to apsisprendimas pirkti tampa gana sudėtingas.

baldaiNauji baldai parduodami dažniausiai 5 kanalais:

 1. Nestandartinių baldų kūrėjai pagamina baldus pagal užsakymą;
 2. Baldai perkami specializuotose baldų ir interjero parduotuvėse;
 3. Baldai perkami bendriniuose prekybos centruose;
 4. Baldais prekiaujama didesniuose turguose;
 5. Baldai perkami internetu.

Tiesa, dar vyksta ir prekyba naudotais baldais.

Mus konkrečiai domina, kur galima įsigyti baldus internete. Apskritai ši prekyba yra gana keista, nes prekiaujama daugiausiai smulkiais baldais, kuriuos galima pritaikyti bet kur. Jie dažnai vadinami „standartiniais“ – standartiniai stalai, standartinės spintelės, standartinės komodos ir lentynos. Perkant tokias prekes būtina labai atidžiai įvertinti jų išmatavimus, priešingu atveju gali būti problemų juos nusipirkus. Kedes ir stalus pirkti internetu tikrai apsimoka, bet ką daryti su įvairiais komplektais? Čia jau prasideda linksmybės, nes reikia labai atidžiai viską išsimatuoti ir nuspręsti, kas labiau apsimoka – gatavi karkasiniai baldai, ar daryti pagal užsakymą?.. Bet kuriuo atveju, prekyba internetu klesti.

Baldai internetu parduodami kelių tipų el. komercijos puslapiuose:

 • Skelbimų portaluose yra daugybė skelbimų apie parduodamus naujus ir padėvėtus baldus.
 • Specializuotos baldų el. parduotuvės užsiima tik baldų ir dekoro elementų prekyba.
 • Bendrinės interneto parduotuvės (pavyzdžiui, pirk.lt,imk.lt,pigu.lt ir t.t.), turi savo baldų kategorijas.
 • Kai kurie gamintojai turi savo el. parduotuves.

Amžinas klausimas – kur pigiau? Pigiau yra didelėse parduotuvėse, kurios yra pajėgios pardavinėti ne vieno tiekėjo baldus ir laikas nuo laiko tapti išparduotuve – parduotuve, kurioje prekiaujama paskutinėmis prekėmis. Tokios parduotuvės daro didesnes akcijas, kurių metu baldus galima įsigyti labai normaliomis kainomis.

Reiktų nepamiršti, kad baldų atvežimas irgi kainuos, nebent vešitės kėdes savu automobiliu. Didesniems baldams reikalingas ir didesnis transportas, ir užnešimo paslauga, tad pasiruoškite papildomai paploninti piniginę. Nebent turite krūvą laisvų draugų vidury darbo dienos, kurie gali padėti užnešti sofą į 7 aukštą laiptais.

Bet kuriuo atveju baldai internetu yra ir pigūs, ir pasirinkimas didesnis. Kai kurie gamintojai papildomai leidžia išsirinkti ir norimą gobeleną, tad viskas vyksta taip pat, kaip ir baldų parduotuvėse.

Papuošalai internetu – elektroninė komercija kitaip

Lietuvoje – elektroninės komercijos bumas. Iš tikrųjų el. parduotuvės atsiranda kaip voveruškos po dzūkiško lietaus. Visos jos yra labai panašios tarpusavyje, tad kartais lankytojas tiesiog neatkreipia dėmesio į pavadinimą ar prekės ženklą.

Norint išsiskirti iš minios reikia labai nedaug – pakeisti kategorijos išdėstymą ir prekės aprašymą. Su kategorijos išdėstymu viskas kaip ir neblogai. Štai papuošalų parduotuvė internete kategorijas išsprendė labai stilingai – koliažo principu. Papuošalai čia išdėstyti kvadratinėmis iliustracijomis su viena didesne iliustracija centre. Grid layoutas (informacijos išdėstymas „grotelėmis“) tampa vis populiaresnis, tad tokių nedidelių gudrybių pamatysime ir daugiau artimiausiu metu.

Papuošalai internetu nėra pirmo svarbumo prekė. Čia labai svarbu vizualinis pateikimas, ne tekstinis aprašymas, nes papuošalas yra skirtas vienam tikslui – atrodyti gražiai ir stilingai bei patraukti aplinkinių dėmesį. Galbūt dėl to toks informacijos išdėstymas labai tinkantis bet kurioms prekėms, kurios emociją ir norą pirkti generuoja pasitelkdamos į pagalbą įspūdingus vaizdus.

Man šiaip patinka papuošalų parduotuvės, nes jose labai daug netradicinių sprendimų vis „pilkėjančioje“ lietuviškoje el. komercijoje. Kitas momentas, kas dar labai žavi, kad tekstinė informacija čia negroja pirmu smuiku. Turbūt suprantate, kad kalba eina apie tą auksinę taisyklę, kuri sako, kad geras tekstas parduoda, nesvarbu, kokio šlykštumo yra puslapio dizainas ir navigacija bei kodas. Papuošalai yra išimtis, nes čia teksto nereikia – tik vaizdo.

Ar pirkčiau papuošalus internetu? Taip, esu pirkęs karolius. Vienas iš didžiausių trūkumų yra tai, kad reikia išsimatuoti savo kaklą arba riešą, jei perki apyrankę, kad papuošalai nebūtų per maži. Gerai, kad per 7 dienas gali gražinti (dėžutė labai maža, svoris nedidelis, tai nedaug kainuoja ir atgalinis siuntimas…), jei prekė netinka ar nepatinka, net jei ji ir kokybiška.

Papuosalai24.lt skirtas daugiausiai moterims, tačiau jau po truputį ateina ir vyriškų papuošalų pirkimo internetu mada. Tai labai gerai, nes kartais neturime laiko ieškoti tinkamos dovanos, o stilinga apyrankė yra puikus pasirinkimas.

Papuošalai internetu yra įvairių kainų ir kokybės – reikia atidžiai išsirinkti, kas tinka konkrečiam papuošalų nešiotojui.

Jei pritrūkote idėjų ne tik el. komercijos puslapius gaminti, bet ir norite įsigyti originalių ir nebrangių papuošalų, panašu, kad būsite atvykę teidingu adresu.