Prekių sandėliavimas

SandėliavimasDažnas įsivaizduojame, kad ir internetu užsakytas prekes gauname kaip parduotuvėje nuo gražiai sukomponuotos lentynos. Deja seniau vykusi prekės kelionė nuo tiekėjo, pas didmenininką, tada prekybininką ir galiausiai pirkėją, dabar sutrumpėjo iki tiekėjas – didmenininkas – pirkėjas. Visa tai dėka inovatyvių technologijų ir išmanių logistikos sprendimų pagreitina prekės įsigijimą ir jo kainą.

Logistika neapsiriboja tik prekių pergabenimu ir pristatymu. Į šį procesą taip pat įeina sandėliavimas. Tai jungiamoji dalis tarp tiekėjo ir pirkėjo (gamintojo), nuo kurios priklauso didžioji dalis įmonės veiklos.

Sandėliavimas – turi labai plačią reikšmę logistikos srityje. Tai ne tik pagrindinės išdėstymo ir saugojimo operacijos, bet ir prekių paruošimas, organizaciniai darbai bei svarbiausia – reikiamų sąlygų sudarymas tam tikrai produkcijai. Sandėliuose būtina pasirūpinti atitinkama oro temperatūra, drėgmės lygiu, apsauga nuo kenkėjų, kad produkcija išliktų reikiamos kokybės, nebūtų pažeista ar sugadinta.

Dažna įmonė parduodanti prekes, neturi išvysčiusi logistikos sektoriaus, todėl samdo kitus, galinčius sandėliuoti ir transportuoti jų valdomą produkciją. Sandėliavimas leidžia šiems verslams sutaupyti išlaidas skirtas darbuotojams, patalpų nuomai, transporto ir jo išlaikymui. Šiuolaikinės įmonės naudoja specialias išteklių valdymo sistemas, kurios leidžia matyti visų turimų prekių kiekius ir būklę esančių sandėliuose. Taip apjungiami tiekėjai ir prekių pardavėjai jiems norint greitai ir patogiai išspręsti visus kilusius klausimus.

Dažnas pardavėjas nėra nei matęs savo parduodamos prekės, nes ši iš gamintojo atkeliauja į sandėlius, kur yra laikoma, iki kol ją internetu užsako pirkėjas, o tada tiesiog pristatoma tiesiai jam į namus. Sandėliuose naudojami specialūs skaitytuvai ir įvairiausios informacinių technologijų programos leidžia perduoti visą su prekėmis susijusią informaciją tiesiai pardavėjui. Šis išteklių valdymo sistemų dėka, bet kada gali matyti kiekvienos prekės būseną, gauti reikiamus statistinius duomenis, stebėti prekės judėjimą.

Sandėliavimas – neatsiejama verslo grandis. Dirbant su patikima šią paslaugą teikiančia įmone, dideli kiekiai prekių yra saugomis jiems reikiamomis sąlygomis, organizuojami, pakuojami ir gabenami tiesiai pirkėjui. Taip sutaupomos įmonės išlaidos, kas leidžia parduoti prekes už lengviau prieinamą kainą ir optimizuoti įmonės darbą bei prekių gabenimą.

 

Greitieji kreditai – ir didelio masto poreikių tenkinimui

greita paskolaVisuomenėje vis dar gaji nuomonė, jog greitieji kreditai, klientų tarpe populiarūs dėl nesudėtingos, daug laiko nereikalaujančios išdavimo procedūros, yra skirti nedidelių poreikių tenkinimui (pavyzdžiui skolai už komunalines paslaugas padengti ar atostogų išvykai). Tuo tarpu pinigų prireikus didesnio masto išlaidoms, susijusioms su būsto įsigijimu ar remontu, neišvengsite didžiųjų komercinių bankų durų varstymo bei su tuo susijusios biurokratijos. Iš tiesų, greitųjų kreditų išduodamos sumos yra ribotos, tačiau klientų tarpe populiarėja…skolintis būstui. Juk kiekvieno kliento poreikiai savo asmeninio gerbūvio atžvilgiu gali būti labai skirtingi: vienam reikia kelių šimtų tūkstančių, o kitam užtenka vos kelių tūkstančių eurų.

Greitieji kreditai ir būstas

Kiekvienas iš mūsų norime gyventi nuosavame būste, o, šį įsigiję, bandome kuo jaukiau įsikurti. Net turintieji auksines rankas statybos ir remonto srityje bei nusprendę negailėti asmeninio laiko darbui, susiduria su finansiniu klausimu: tiek gyvenamojo būsto įsigijimui, tiek ir remontui reikia pinigų. Kreditai, priklausantys nuo konkrečios paskolų bendrovės taisyklių bei individualių kliento galimybių, gali siekti net 5 tūkstančius eurų. Toks indėlis yra pakankamai svarus prie jau turimų santaupų būsto įsigijimui, remontui ar baldų pirkimui. Skolintis būstui iš greitųjų kreditų bendrovių tampa vis populiariau, kadangi žmonės į paskolas pradeda žiūrėti kaip į galimybę gerinti savo buitį bei tenkintis kitus asmeninius poreikius, o ne kaip į paskutinę išeitį kritinėse situacijoje.

Kaip elgtis pasiskolinus didesnę pinigų sumą?

Kreditai, padengiantys dalį būsto įsigijimo ar remonto išlaidų, siekia nemenkas sumas. Vadinasi, kas mėnesį kredito gavėjas įsipareigoja mokėti 200 eurų ar daugiau  (priklausomai nuo paskolos sumos) viršijančią įmoką. Visų pirma, prieš prisiimant tokį įsipareigojimą, būtin įvertinti, ar būsite pajėgus grąžinti tokią sumą neaukodamas kitų poreikių tenkinimo. Kuo didesnė įmokos suma, tuo didesni delspinigiai už vėlavimą laiku grąžini kreditą – įvertinkite ir tai. Kilus bet menkiausioms abejonėms dėl paskolos atidavimo galimybių, atidėkite skolinimąsi ir bandykite išsisukti su turimomis lėšomis.

Jei esate tikras, jog gebėsite laiku mokėti įmokas, dar labiau…susispauskite. Taupykite ar ieškokite papildomų pajamų galimybių – kuo greičiau grąžinami turimi kreditai, tuo mažiau permokama.

Interneto puslapių kūrimas ne visada atliekamas programuojant

interneto puslapių kūrimasNet neįsivaizduojate kiek pinigų teks išleisti samdant programuotojus, jog šie sukurtų interneto svetainę? Jums reikėtų žinoti, kad interneto puslapių kūrimas vyksta ne vien tik programuojant – tinklapiai gali būti sukuriami tiesiog įsidiegiant turinio valdymo sistemas. Pabrėžtina, kad tokios interneto svetainės sukūrimas jums kainuotų mažiausiai, nes tai daug vargo nereikalaujantis darbas. Kas liečia tinklapių programavimą, žinokite, kad kainas specialistai nustato individualia tvarka. Tai reiškia, kad vieni gali nustatyti didesnius, kiti – mažesnius paslaugų įkainius. Norintiems išleisti kuo mažesnę pinigų sumą, iš pradžių reikėtų aiškiai nubrėžti tikslus kokios interneto svetainės reikia. Toli gražu ne kiekvienas turės mokėti milžiniškas sumas.

Norint sužinoti bent jau kažkokias kainas, tiesiog reikia pasinaudoti paieškos sistemomis internete. Lengviausias kelias – suvesti terminą „internetinio puslapio kūrimas kaina“. Suvedus šį terminą, gausite rezultatus, kuriuose bus pateikti specialistų pasiūlymai. Žinoma, paieškos sistemos galbūt grąžins netgi nuorodas į mokomuosius straipsnius. Turėkite galvoje, kad tokie pasiūlymai yra ypač specifiniai. Juos jau iš anksto nurodoma ką gauna klientas už nurodytą kainą. Jeigu jis pageidauja kažko papildomo, tuomet jam ir tenka mokėti papildomas sumas. Mažiausias kainas nustato tie, kurie dirba tik ties turinio valdymo sistemų diegimu. Tai pačios elementariausios interneto svetainės, kurios dažniausiai yra skirtos informacijos pateikimui.

Programuotojų paslaugos dažniausiai reikalingos tiems, kurie nori išskirtinių projektų. Kiekvienas tinklapis gali būti programuojamas nuo visiško nulio. Kuo labiau patyręs specialistas, tuo greičiau ir efektyviau jis dirba. Dėl to jis gali nustatyti mažesnę galutinę paslaugų kainą. Jeigu specialistas dirba pagal valandinius įkainius, tuomet jis kainą gali nustatyti pagal projektą. Tai reiškia, kad jis įvertina darbų trukmę valandomis ir tuomet tą skaičių padaugina iš nustatyto valandinio įkainio. Žinoma, turėkite galvoje, kad vieni specialistai yra tiek įgudę, jog per valandą gali nuveikti daug ką. Kiti, aišku, per valandą nenuveiks nieko, todėl jiems galbūt teks mokėti didesnę sumą. Visada siūloma prieš paslaugų užsakymą patiems įvertinti norimo projekto funkcionalumą, jog paskui nereikėtų stebėti kodėl kai kurie specialistai nustato tokias dideles paslaugų kainas.

Dabar paminklai ir visi kiti darbai turi būti užsakomi iš vieno paslaugų teikėjo

paminklaiIšskirtinio dizaino paminklai kainuoja žymiai didesnę sumą nei įprasti gaminiai – tai pabrėžia kone visi paminklų gamintojai. Todėl norintiems išvengti didelių išlaidų, patartina labiau supaprastinti savo poreikius. Už kiekvieną darbą tenka mokėti atitinkamą pinigų sumą, o tai reiškia, kad kuo tie darbai bus sudėtingesni, tuo brangiau jie jums kainuos. Besidomintiems paminklų gamyba ar kapaviečių tvarkymo darbais, pirmiausia siūloma kruopščiai suplanuoti visus darbus. Tai palengvins biudžeto planavimą. Rinkdamiesi paminklų gamintoją, būtinai atsižvelkite ar jis siūlo ir visus kitus darbus. Matote, dabar galima šiek tiek sutaupyti renkantis tuos paslaugų teikėjus, kurie atliks būtent visus darbus. Tai ne tik padės sutaupyti pinigų – tai padės išvengti laiko gaišimo.

Rinktis paslaugų teikėjus, kurie galėtų pagaminti paminklus bei atlikti kapaviečių tvarkymo darbus, naudinga rinktis dėl to, kad jums nereikės dėl kiekvieno darbo kreiptis į vis kitas įmones ar privačius paslaugų teikėjus. Trumpai tariant, norintiems užsisakyti šias paslaugas, geriausia būtų iškart kreiptis į tokius paslaugų teikėjus, kurie siūlo visus reikalingus darbus. Tai jums išeis į naudą. Kas liečia pinigų taupymą, tai labiausiai verta akcentuoti, kad didesnė darbų apimtis dažniausiai leidžia pasinaudoti proga gauti kažkokias, kad ir menkas nuolaidas. Aiškiau kalbant, jeigu planuojamų darbų vertė bus didžiulė, tuomet bus paprasčiau derėtis. Įprasta, kad paslaugų teikėjai noriai nuleidžia galutinę kainą bent jau kažkiek, jeigu nusimato gana nemenkas užsakymas.

Planuojantiems tvarkyti kapavietes, būtina žinoti, kad kiekvienas papildomas darbas pareikalaus išlaidų. Jeigu užsakysite paminklo gamybos paslaugas ir tuo pačiu norėsite, kad paslaugų teikėjai jį pristatytų ir sumontuotų, tuomet reikės paruošti ir pačią kapavietę. Jeigu ji bus netvarkinga, tuomet jums patiems teks ją paruošti arba vėlgi – teks leisti pinigus, jog tuos darbus paslaugų teikėjai padarytų už jus. Geriausia būtų iš anksto teirautis kokios būtų taikomos kainos už kapavietės paruošimą. Jeigu yra galimybė – pateikite kapavietės nuotrauką paslaugų teikėjui, jog jis galėtų tiksliai įvertinti situaciją ir nustatyti galutinę paslaugų kainą. Paminklai ir kapaviečių tvarkymo darbai tokiu principu ir yra užsakomi – jūs turite pateikti visą informaciją kuo detaliau.

Paskolos skaičiuoklės ir ateities planai

paskolos skaičiuoklėJeigu jūsų interneto naršyklėje įjungta paskolos skaičiuoklė, matyt, mąstote kažką apie ateitį ir darote tą labai rimtai. Tai puiku, taip ir reikia gyvenime daryti. Tik įdomu, kokiam periodui jūsų planai driekiasi? Auksinė taisyklė, kad paskolos skaičiuoklė automobiliui ar kreditui neliktų kalta dėl turimų paskolų, iš karto prieš skolinantis pagalvoti apie ateitį. Ir pagalvoti apie ją iš kelių perspektyvų, įvertinant, kaip turimos paskolos galėtų pakeisti artimiausią ir tolimiausią ateitį.

Galvojame apie ateinantį mėnesį

Kartais paskolos skaičiuoklė būna aktuali galvojant ir apie labai nedideles sumas ir nedidelius poreikius. Pavyzdžiui, galbūt reikia pasiskolinti pinigų tik šiam ar ateinančiam mėnesiui išlaikyti. Gal tik dabar reikia kažkokios sumos, padengti kažkokioms išlaidoms. Tuomet reikėtų klausti, kas bus po to mėnesio. Žiūrėkite, kokius grąžinimo planus paskolos skaičiuoklė norint pasiskolinti siūlo. Kokią sumą turėtumėte grąžinti, jeigu grąžintumėte viską iškart? O ką, jeigu grąžinti reikėtų kelis metus po truputį? Ar vieno mėnesio sprendimas vertas dviejų metų įsipareigojimų? O gal tektų mokėti tokiomis mažomis dalimis, kad beveik nesijaustų? Būtinai pagalvokite apie tokius dalykus, nes jie yra tikrai labai svarbūs.

Galvojame apie ateinančius metus

Jeigu žvelgtume plačiau ir paskolos skaičiuoklė linijiniu būdu mums  rodytų, kaip atrodytų įmokos už didesnę sumą, visgi reikėtų prisiimti atsakomybę ir pagalvoti, kaip tuos metus mes gyventume. Ar turėtume šių metų bėgyje kažkokių planų, kurie reikalautų didesnių išlaidų. Gal planuojame kažkur keliauti, o gal darytis operaciją? Dažniausia planus vieneriems metams mes dar galime numatyti ir pasakyti. Todėl skaičiuojant paskolos informaciją, vertėtų neneigti tų dalykų, kuriuos planuoji, ir viską gerai paskaičiuoti.

Galvojame 10 metų į priekį

Jeigu galvojate ilgam terminui apie paskolą, tai arba domina pinigai būstui įsigyti, arba paskolos skaičiuoklė verslui. Pastarasis atvejis reikalauja itin daug skaičiavimų. Juk būtent verslas remiasi ilgalaikiu mąstymu ir strategijomis. Tie, kas galvoja apie vienos dienos pelną, vėliau ima vadintis tik „chaltūromis“, o tie, kam aktualu tikras verslas, galvoja apie ilgesnę perspektyvą. Tad natūralu, kad ir paskolos dydzio skaiciuokle turėtų byloti rodiklius, kurie jums atskleistų finansinę informaciją, susijusią su paskolos grąžinimu.

Galvojame 35 metus į priekį

Ir galiausiai, visai nesvarbu, ar imate kreditus būstui, ar tai paskolos skaiciuokle imonems ir investicijoms į verslą, tačiau skolinantis didelę sumą ir pasirašant kontraktą ilgam laikotarpiui, reikia labai gerai įvertinti. Maksimalus būsto paskolos grąžinimo terminas paprastai siekia apie 35 metus. O tai yra labai daug. Maždaug tiek laiko žmogus apskritai nuo pilnametystės pragyvena sąmoningai. Darbingo amžiaus stažas, po kurio skaičiuojama senatvės pensija, irgi apskaičiuojama remiantis tokiu mečių skaičiumi. Taigi, reikia būtinai galvoti į priekį ir apmąstyti, koks jūsų gyvenimas bus. Juk tai bus jūsų gyvenimas, ir jūs jį gyvensite tik kartą. Pagalvokite, ar iki senatvės norėsite mokėti tas grąžinimo įmokas. Kada gailėsitės: ar kai teks mokėti visą gyvenimą skolą, ar kai žinosite, kad taip ir nepasinaudojote kažkokia gyvenimo galimybe, nepasiskolinote ir nenuveikėte kažko, ką planavote nuveikti. Būtinai apie tai pagalvokite, nes tuomet galėsite suprasti, ko norite ir ko jums iš tikro reikia – paskolos ar išsikraustyti į mišką gyventi. Todėl, jeigu nežinote, ką ir dėl ko darote, neimkite paskolų. Pirma viską gerai apgalvokite, įvertinkite rizikas, ir tik tuomet imkitės daryti tokius dalykus.

Paskolos palūkanos dirbančiam užsienyje – ką siūlo kredito unijos?

paskolos palūkanos dirbančiam užsienyjeNuosavo būsto pirkimas – svarbus žingsnis, reikalaujantis atsakomybės ir pasiruošimo. Jei svajojate apie nekilnojamojo turto pirkimą, tačiau gyvenate ir dirbate užsienyje – galime užtikrinti, kad kredito unijos atitiks jūsų poreikius ir pasiūlys lanksčias sąlygas būsto įsigijimui. Be to, metinės paskolos palūkanos dirbančiam užsienyje su Šeimos kredito unija sudarys tik 5 proc. Siekdama realizuoti individualius klientų poreikius, unija suteikia galimybę nemokamai dengti paskolą papildomomis įmokomis, be to, esant poreikiui, padeda būstą išnuomoti ir administruoti.

Suplanuokite išlaidas

Nekilnojamojo turto pirkimas yra viena didžiausių viso gyvenimo investicijų. Praktika rodo, kad tokiam pirkiniui pasiryžtame vieną ar du kartus per gyvenimą. Natūralu, kad šis žingsnis turi būti gerai apgalvotas ir įvertintas. Visų pirma, pasinaudokite nemokama preliminaria paskolos skaičiuokle, kuri padės nustatyti, kokio dydžio paskolą galite gauti ir kokias įmokas turėsite mokėti. Tai padės planuoti finansus. Tiesa, skaičiuoklės sugeneruoti duomenys nėra tikslūs. Jei norite daugiau konkretumo, skirkite laiko pokalbiui su kredito unijos vadybininku.

Bendraukite su NT brokeriais

Pagalvokite, kokio būsto norite – kokiame rajone jis turėtų būti, kokio išplanavimo, kiek kambarių jums prireiks, į kurią pusę turėtų būti nukreipti miegamojo langai ir t. t. – svarbu įvertinti visas smulkmenas, kurios jums atrodo svarbios. Juk būstą perkate ne vieneriems metams. Čia turite jaustis patogiai ir komfortiškai. Džiugu tai, kad Lietuvos didmiesčiai siūlo itin platų nekilnojamojo turto pasirinkimą, vis dėlto, jei būsto paieškai negalite skirti laiko, siūlome bendrauti su nekilnojamojo turto brokeriais, kurie atrinks ir pateiks konkrečiai jums aktualius pasiūlymus. Taip taupysite savo laiką. Bendradarbiavimas su nekilnojamojo turto specialistais itin svarbus gyvenant užsienyje, kai negalite skirti laiko kelionėms į Lietuvą ir būsto apžiūrai.

Sutvarkykite formalumus

Jei žinote, kokio būsto norite, paskutinis žingsnis – nuvykti į kredito uniją, susitarti dėl paskolos sąlygų, terminų, palūkanų ir pasirašyti reikalingus dokumentus. Suprasdamos, kad darbas užsienyje nemėgsta atidėliojimo, daugelis kredito unijų siūlo itin greitus formalumų tvarkymo terminus. Jei šiuo metu negalite sugrįžti gyventi į Lietuvą, Šeimos kredito unija padės būstą išnuomoti ir administruoti – nuomos pajamos automatiškai nukreipiamos paskolos grąžinimui.

 

Kaip nusipirkti verslą?

Perku parduodu versląLietuvoje pradėti verslą suteikiamos gana patrauklios ir atviros galimybės, tačiau kai kurie asmenys bujodami rizikos bei nenorėdami gaišti savo laiko nusprendžia, kad kur kas geriau yra pirkti verslą, o ne bandyti įsteigti pačiam. Perku parduodu verslą – įprastas skelbimas internete. Daugelis žmonių pavargo nuo direktorių, kurie seka kiekvieną darbuotojo žingsnį. Išsilaisvinti gali padėti nuosavo verslo pradėjimas.

Vietoj pirmųjų įsteigimo žingsnių galima iškart įsigyti įmonę, kurios veiklą tęs naujas savininkas. Tai greitas ir paprastas būdas tapti verslininku. Juolab, įsigyti norimą verslą yra ypač paprasta.

  • Pats paprasčiausias būdas greitai atrasti verslą, kuris Jus domina – pasisamdyti asmenis, kurie užsiima verslo paieškomis. Žinoma, jie galiausiai už Jus nenuspręs, tačiau surinks labiausiai Jums tinkamas įmones ir pateiks pasiūlymus iš kurių galėsite pasirinkti.
  • Nusistatykite savo biudžeto galimybes. Kam? Paprasčiausiai tokiu atveju peržiūrėsite tik Jums labiausiai tinkamus ir į galimybes telpančius pasirinkimus. Juolab, rekomenduojame tiksliai susižinoti, koks tiksliai verslas Jums atrodo priimtiniausias ir kuo norėtumėte užsiimti. Tuomet tiksliai žinant sferą ir biudžetą kur kas paprasčiau palyginti ir išsivesti vidurkį kiek kokiomis sąlygomis verslas gali kainuoti.
  • Jeigu jau radote Jums labiausiai tinkamą verslą – laikas pradėti tvarkyti dokumentus, o tai yra labai sudėtingas darbas. Bent jau buvo anksčiau, kai nebuvo specialistų, kurie teikia verslo tvarkymo dokumentaciją. Perku parduodu verslą nebus sudėtingas procesas jeigu bendradarbiausite su profesionalais.
  • Daugelis dokumentų tvarkymo darbų šiuo metu gali būti atliekami internetu. Tai greitas ir paprastas būdas išsipirkti verslą ir pagaliau vadintis teisėtų savininku.

Verslo pirkimas yra kur kas paprastesnis. Juolab, jeigu norite greitai pradėti savo verslą – tokiu atveju pirkti taip pat verta labiau. Paprasčiausiai gausite viską, kas reikalinga verslo pradėjimui.

Šiais laikais tapti verslininku tikrai ne taip sunku, kaip kad anksčiau. Jums net nereikia pačiam steigti įmonės. Perku parduodu verslą skelbimai internete yra įvairialypiai, tad kuo daugiau peržiūrėsite – tuo labiau Jums tinkamą verslą pavyks atrasti.

Sėkmingas verslas yra tas, kuriam jaučiate atsidavimą.

 

 

 

 

 

Pervežimo paslaugos Vilniuje: kai viskas yra įmanoma, nes aukštos kainos – mitas

Pervežimo paslaugos VilniujePervežimo paslaugos – labai populiari ir patogi galimybė persikraustyti, pervežti krovinį, pakeisti įmonės darbo vietą ir panašiai. Pervežimo paslaugos Vilniuje gali būti reikalingos dėl daugelio priežasčių, tad labai svarbu, kad kiekvienas asmuo norėdamas gauti geriausias paslaugas kreiptųsi į profesionalus, o ne pats bandytų pervežti krovinius.

Skiriantis kroviniams ir tikslui, kur juos reikia pervežti, tuo pačiu skiriasi ir įmonės, kurios paslaugomis turėtumėte pasinaudoti. Tuo pačiu nepamirškite, kad kiekviena įmonė nustato sąlygas, kuriomis atlieka daiktų pervežimo paslaugas. Kuo detaliau jas žinosite – tuo tikresnis būsite, kad paslaugos bus atliekamos kokybiškai, greitai ir tuo pačiu turėsite garantiją, kad sugadintas daiktas bus nemokamai sutvarkytas.

Pervežimo paslaugos Vilniuje, kaip ir daugelis kitų paslaugų, yra apipintos įvairiausiais mitais, kurie kartais trukdo įvertinti pliusus ir nuspręsti, kad tokios paslaugos Jums labiausiai tinka. Netikėkite mitais, o geriausia susipažinkite su pervežimo darbais ir palengvinkite sau gyvenimą.

  • Didelis mitas yra tai, kad paslaugos labai brangios. Tikrai ne. Paslaugos nėra brangios ir daugelis žmonių gali džiaugtis, kad akcijų metu galima pasinaudoti paslaugomis dar pigiau. Internete galima labai greitai ir paprastai atrasti kainoraščius, tad susipažinkite su jais ir paneikite šį mitą.
  • Daugelis teigia, kad jeigu perkraustymo metu Jūsų daiktams kas nors atsitiks, tokiu atveju niekas nebus atsakingas? Tai – didelis mitas, kurį taip pat galima panaikinti paprastai. Tiesiog pasiskaitykite sąlygas. Daugelis įmonių garantuoja, kad jeigu perkraustymo metu arba paprasčiausiai daiktų pervežimo metu krovinys saugiai pasieks tašką. Jeigu ne, tokiu atveju įmonės atsakingai sumoka visus nuostolius. Tačiau ne visos, tad rekomenduojame susižinoti, ar Jums bus atlyginta.
  • Yra mitas, kad įmonės nesijaučia atsakingos savo klientams. Nemaža dalis įmonių sutinka suteikti labai detalią informaciją, kur ir kada bus jūsų krovinys. Tai ypač aktualu, kuomet krovinys vežamas į užsienį. Su vairuotojų bus galima kontaktuoti nuolatos taip stengiantis padėti klientui jaustis kur kas saugiau.

Būtinai naudokitės tik tų įmonių paslaugomis, kuris veikia legaliai. Tuomet jūsų krovinys bus apsaugotas.

 

 

 

 

 

Paskolos visiems asmenims Lietuvoje išduodamos pagal griežtą tvarką

paskolos visiemsInternetu besiskolinantys asmenys turėtų žinoti, kad paskolos visiems išduodamos jau daug rečiau ir tai patvirtina Lietuvos banko skelbiama ataskaita. Kredito įstaigos pabrėžia, kad jos jau nebegali pačios nuspręsti kam suteikti paskolas – jos sprendimus turi priimti atsižvelgdamos į mokumo vertinimo nuostatus. Kaip bebūtų gaila, tačiau daugelis asmenų vartojimo kreditų gauti negali, nes jie neatitinka keliamų reikalavimų. Jeigu svarstote galimybę pasiskolinti internetu, tai neprošal būtų atidžiai išnagrinėti dabar keliamus reikalavimus. Gali būti, kad iš anksto atsižvelgę į visus esamus kriterijus, suprasite ar galite skolintis ar ne. Labiausiai siūloma paskaityti mokumo vertinimo nuostatus bei vartojimo kredito įstatymą.

Paskolos visiems turi būti suteikiamos tik po kreditingumo įvertinimo procedūros, nes kitaip kredito įstaiga gaus baudą.

Jeigu galvojate, kad kažkokiais būdais galbūt išvengsite kreditingumo įvertinimo procedūros, tai labai klystate. Jokia kredito įstaiga neturi teisės skolinti pinigų prieš tai neįvertinusi besiskolinančio asmens finansinių galimybių. Tai reiškia, kad jos privalo tikrinti kreditingumą, o jeigu jo netikrins, tuomet kredito įstaiga rizikuoja gauti įspėjimą ir didžiulę baudą. Kuo baigiasi įspėjimai, turbūt ir patys žinote – jau viena bendrovė neteko licencijos.

Kreditingumo vertinimo metu teks skirti laiko duomenų pateikimui. Kredito įstaigos įspėja, kad asmenys, netiksliai ar tyčia klaidingai nurodantys duomenys, visai negauna paskolų. Taip pat tokie asmenys gali būti įtraukiami į juoduosius sąrašus. Kaip kredito įstaigos nustatot ar duomenys yra tikslūs? – jos naudojasi specialiomis informacinėmis sistemomis, todėl apie jus sužinoti galima praktiškai viską.

Paskolos visiems gali būti išduodamos ir refinansavimo tikslais.

Galvojantys, kad kredito įstaigos visiems suteikia tik įprastus vartojimo kreditus, siūloma pasidomėti refinansavimo paslaugomis. Tai tarsi vartojimo kreditai, bet besiskolinantys asmenys jų tiesiogiai negauna. Tokios paskolos imamos tuomet, kai norima sumažinti skolas. Tiesiog pasirenkamos tokios sumos, kurios būtų pakankamos senų įsiskolinimų padengimui. Tą sumą kreditoriai perveda ne klientams, o ankstesniems paskolų teikėjams, kuriems asmuo yra skolingas. Tokiu principu perimamos kliento skolos, o mainais klientas gali lengviau grąžinti naują skolą – sumažėja įmokų sumos ir palūkanos.

 

Fizinio asmens bankrotas — paslauga išvaduojanti nuo skolų?

Fizinių asmenų bankroto įstatymas LRSFizinių asmenų bankroto įstatymas LRS buvo priimtas 2012-ųjų gegužę, tačiau iki naujojo įstatymo įsigaliojimo praėjo dar beveik metai. Na, o po 2013-ių metų kovo pirmosios dienos žmonės jau galėjo mėginti bankrutuoti ir Lietuvoje, kai tuo tarpu pasaulyje toks civilinis procesas jau veikė kurį laiką. Lietuvos Respublikos Seimo (LRS) nutarimas priimti šį įstatymą tapo šiaudu skęstantiems skolose. Fizinio asmens bankroto paskelbimas skambėjo taip lyg tai būtų vaistas ir išsigelbėjimas nuo visų ligų, lyg bankrutavus būtų nubraukiamos ir pamirštamos visos skolos. Deja, toks požiūris yra klaidingas. Būtų fantastinis gyvenimas sukčiams, kurie prisiskolina, gyvena iš skolintų pinigų gan prabangiai, ne pagal savo galimybes. O jei vėliau jie galėtų tiesiog įstatymu prisidengdami nusibraukti visas skolas tai būtų nesąžininga nei kreditorių, nei valstybės nei kitų, sąžiningų piliečių atžvilgiu.

Kadangi jau išsiaiškinome, jog fizinio asmens bankrotas nereiškia, jog visos Jūsų skolos bus nubrauktos — galime judėti toliau ir sužinot dar šį tą naujo.

Pagal įstatymą iškelti fizinio asmens bankroto bylą ir taip inicijuoti jos procesą gali tik pats bankrutuojantis asmuo, jo kreditoriai neturi tokios teisės. O tam, kad pats bankrutuojantysis fizinis asmuo galėtų teikti prašymą iškelti bylą ir tikėtis, kad ji bus iškelta, jam reikia turėti skolą, kuri būtų didesnė nei 25 minimalių mėnesinių algų suma, kas dabar būtų maždaug 9 500 eurų. Ir net jei skola didesnė nei 25 mėnesinių minimalių atlyginimų suma, tai dar nereiškia, kad situacija bus verta bylos nagrinėjimo teisme, nes skolininkas turės susimokėti bankroto administratoriui ir 5 metus (tai maksimalus terminas per kurį pagal planą vykdomi įsipareigojimai kreditoriams) gyventi labai kukliai, nes bankroto administratorius kontroliuos visą skolininko turtą ir visas pajamas.

LRS priimtas fizinio asmens bankroto įstatymas nurodo, kad bankrutuojantis fizinis asmuo likus mėnesiui iki pareiškimo pateikimo privalo raštu apie tai informuoti savo kreditorius. Tik tada skolininkas gali kreiptis į teismą su prašymu pradėti bankroto procedūrą, kurios metu jis privalo paaiškinti savo nemokumo priežastis, pateikti visus reikalingus bankrotą įrodančius dokumentus (jei tokie egzistuoja), savo kontaktinę informaciją. Bankrutuojantis asmuo taip pat gali pasiūlyti ir bankroto administratorių.