Baldų gamyba Lietuvoje: ar verta ir kiek tai kainuoja?

baldų gamybaIeškant originalių sprendimų interjero planavimui, vienas dažniausių pasirinkimų – baldų gamyba. Baldininko paslaugų prašoma ir tuomet, kai didžiausias dėmesys skiriamas praktiškumui ir kokybei. Individualaus išmatavimo baldai leidžia išnaudoti visą gyvenamąją erdvę ir įgyvendinti išrankiausių klientų poreikius. Vis dėlto, negalima pamiršti ir kitos medalio pusės – baldininko paslaugos paprastai kainuoja gana brangiai, be to, norimo baldo pirkėjas turi laukti kelias savaites ar net kelis mėnesius.

Praktika rodo, kad auganti baldų gamybos rinka siūlo patrauklesnius sprendimus baldų pirkėjams. Iš tiesų, technologijoms vis sparčiau žengiant į priekį, šiandien baldų gamyba yra praktiškai neribojama dizaino ir stiliaus sprendimų. Tereikia išlaisvinti vaizduotę ir bendradarbiauti su patirtį turinčiu meistru. Patyrę specialistai padės realizuoti novatoriškiausias idėjas ir pasiūlys priimtiniausius sprendimus.

Didžiausios problemos, su kuriomis susiduriame ieškodami visus mūsų lūkesčius atitinkančių baldų – privačių baldininkų darbo terminai. Praktika rodo, kad užsakę pageidaujamus baldus, turime apsiriboti kantrybe. Priklausomai nuo užsakymų skaičiaus, baldų tenka laukti ne vieną savaitę. Iš kitos pusės, jei baldininkas sako, kad turi daug laisvo laiko, taip pat reikėtų sunerimti. Kitas klausimas – kaina. Tiesa tokia, kad baldų gamyba reikalauja didesnių investicijų už masiškai gaminama produkciją. Vis dėlto, ekspertai teigia, kad apsiriboti skaičiais neturėtume – vertindami kainą, turime atsižvelgti ir į baldų ilgaamžiškumą bei funkcionalumą. Mūsų kriterijus atitinkantys baldai bus kur kas patogesni, tvirtesni ir ilgaamžiškesni, todėl, vertinant iš ilgalaikės perspektyvos, išleisti pinigai greitai atsipirks. Tuo tarpu itin pigūs baldai pareikalaus greitų restauracijos darbų, galiausiai, sunku rasti tarpusavyje derančius baldus ir baldų komplektus, su kuriais galėtumėte sukurti darnius ir derančius interjero sprendimus. Dirbdami su baldininku, priešingai, galėsite kurti pageidaujamą dizainą ir realizuoti svajonių namų viziją.

Vertindami masiškai gaminus baldus ir individualias konstrukcijas, turime atsižvelgti į vienos ir kitos pusės privalumus bei trūkumus. Masiškai gaminami baldai yra kiek pigesni, be to, juos galite įsigyti iš karto. Toks sprendimas rekomenduojamas nuomojamam būstui arba tuo atveju, jei ketinate imtis greitų interjero atnaujinimo darbų. Baldininkų paslaugomis turėtumėte naudotis, jei turite aiškią svajonių namų viziją ir vertinate funkcionalumą (galėsite išnaudoti kiekvieną gyvenamosios erdvės kampelį). Be to, galėdami rinktis gamybines medžiagas, lemsite baldų kokybę ir jų ilgaamžiškumą. Galiausiai, vertinant kainą, primename, kad daugelis baldininkų siūlo galimybę pirkti išsimokėtinai. Tiesa, prieš priimdami vieną ar kitą sprendimą, racionaliai įvertinkite savo finansines galimybes ir pagalvokite, ar pirkimas išsimokėtinai nesukels jums finansinių sunkumų ateityje.

Baldų gamintojai – berzalape.lt

Lietuvoje turime tikrai ne mažai baldų gamintojų ir įmonių, kurios parduoda jau pagamintus baldus. Tačiau ne visi išsilaiko rinkoje ilgą laiką, nes didelė konkurencija priverčia išlikti tik stipriausius ir kokybiškiausiai dirbančus gamintojus. Viena iš tokių įmonių, užsiimanti baldų gamyba yra internetinėje svetainėje berzalape.lt. Tai daug metų baldų gamyboje dirbanti įmonė, savo kokybišku ir ilgamečiu darbu užsitikrinusi įvertinimą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Pagal skandinaviškas technologijas dirbanti įmonė gali pasiūlyti platų įvairių stilių baldų pasirinkimą.

berzalape.lt

Svetainėje berzalape.lt kurioje galima plačiau sužinoti apie baldų gamyba užsiimančia įmone, miegamojo baldai yra pirmoji gaminamų baldų kategorija. Visgi miegamojo baldai, ko gero, yra vieni svarbiausių baldų namuose. Kiekvienam labai daug reiškia kokybiška ir gera lova, kurioje galima patogiai ilsėtis bei dailus interjeras, nes miegamasis – tai privati Jūsų erdvė, kurioje norisi jaustis saugiai ir jaukiai. Būtent apie tai ir galvoja baldų gamintojas. Dėl šios priežasties gaminami miegamojo baldai pasižymi išskirtine kokybe, pagal pageidavimą gali būti gaminami iš iš plokščių ir iš medžio masyvo. Pažymėtina, jog šioje skiltyje galite rasti ne tik plačias lovas, kas būdinga daugeliui gamintojų, o ir kitus ypač reikalingus miegamojo baldus – komodas, staliukus ir žinoma kiekvienos moters namuose stūksančia stilingą ir erdvę sieninė drabužių spintą.

Dar viena plati skiltis „Beržalapės“ interneto puslapyje, tai yra svetainės baldų skyrius. Svetainės baldų pasirinkimas taip pat didelis ir spalvingas. Galite rinktis ne tik įvairias sekcijas ir sieninių spintelių derinius, bet ir dailius staliukus, o ką jau kalbėti apie kokybiškus ir patogius minkštus baldus, kurie tinka bet kokio stiliaus svetainei įrengti.

Daugelis baldų gamintojų užsiima standartiniais baldais, kurie skirti voniai, virtuvei ir miegamajam apstatyti. Tuo tarpu šis gamintojas siūlo išskirtinius baldus, kurių gausite tikrai ne pas kiekvieną gamintoją ir rasite nedaugelyje parduotuvių. Prieškambario baldai yra taip pat labai svarbūs ir reikalingi namų baldai, tačiau jiems pakankamas dėmesys skiriamas ne visada „Beržalapės“ interneto puslapyje Jūs pastebėsite, jog ši įmonė gamina tikrai kokybiškus ir stilingus prieškambario baldus. Galite rinktis ne tik iš pavyzdžių, tačiau pasisėmę idėjų, ateiti su savo viziją, kurią profesionalai įgyvendins ir Jūsų namai taps išskirtiniais ir stilingais.