Kas yra kreditas? Kaip jį apibūdintumėte jūs?

Euroecredit kreditaiKas yra kreditas? Patyręs verslininkas jį sietų su paslaugomis. Ekonomistas kalbėtų apie palūkanas. Žmogus, norintis pasiskolinti, sakytų, jog tai pinigų suma, reikalinga vienokiems ar kitokiems tikslams. Nuomonės skirtingos, ir tai puikiai suprantama. Amžiaus grupė, išsilavinimas ir kt. koreguoja nuomonę. O kaipgi apibūdinami Euroecredit kreditai?

Euroecredit.lt – interneto svetainė, kurios tematika yra paskolos. Suteikiama aktuali informacija, skolinamos reikiamos sumos.

Paskola = pinigai. Paskola = paslauga. Paskola = įsipareigojimas. Paskola = galimybė. Paskola = poreikiai. O kaip tada kalbėti apie kreditus? Kreditas = pinigai. Kreditas = paslauga. Kreditas = įsipareigojimas. Kreditas = galimybė. Kreditas = poreikiai.

Tad kuo skiriasi tie du terminai? Turbūt daugelis atsakytų, kad esminis skirtumas yra dydis. Juk retai kada sakoma „paėmiau kreditą namo statybai“ arba „paėmiau paskolą naujam šaldytuvui“.

O kokio dydžio yra Euroecredit kreditai ir koks grąžinimo laikotarpis? Svetainėje yra skalės, kur nurodomi šie skaičiai. Sumos įvairuoja nuo 100 iki 3 tūkst. eurų. Laikotarpis – nuo 2 iki 24 mėnesių. Galima daryti tokią išvadą: orientuojamasi į skirtingas situacijas.

Euroecredit kreditai žvelgiant iš šių laikų perspektyvos atrodo modernūs. Vien tai, kad įsijungus internetą tiek daug sužinoma apie aktualios skolinimosi temos aspektus, yra nuoroda į modernumą. Vertėtų užsiminti ir apie refinansavimą, kuris taip pat aptariamas.

Sunkiai sekasi susitvarkyti su paskolomis? Atsibodo didelės mėnesinės įmokos?

Dabar mes galime tau padėti. Refinansuok savo turimus įsiskolinimus pas mus palankiomis sąlygomis ir sutaupyk pinigų.

Štai tokie žodžiai pasitinka užsukus į skiltį, pavadintą „Refinansavimas“. Taigi, Euroecredit kreditai ir kitos paslaugos gali pagelbėti, jei finansinė situacija sunki.

O dabar grįžkime prie to, nuo ko pradėjome. Pradžioje pamąstėme, kaip kreditą supranta verslininkas, kaip apie jį kalba ekonomistas ir ką sako pasiskolinti norintis asmuo. O kaip jūs įvardytumėte, kas tai yra? Tikriausiai pritartumėte, kad glaudžiausia sąsaja – pinigai. Nes juk suteikiamos tam tikros sumos. Sumos, kurios, tikimasi, padės sutvarkyti finansinę situaciją ir išspręsti sugedusio šaldytuvo ar kitokią problemą.

Tad kreditas – ir pagalbos ranka? Jei skolinamasi atsakingai, tuomet taip. Bet jei apsilankoma ne vienoje bendrovėje ir imamas vienas kreditas po kito, tai nei kiek nepanašu į pagalbos ranką. Šiuo požiūriu teigiamai apibūdintinas Euroecredit veiklos modelis, kai skolinimas paremtas mokumo įvertinimu.

 

 

 

Paprasčiausias būdas pasiskolinti

sms kreditaiVisi žinome, jog artėjančios šventės pareikalaus nemažos dalies išlaidų: prireiks ne tik jaukumo suteikiančios kalėdinės eglutės ar dekoracijų namams papuošti, bet ir dovanų artimiesiems nustebinti. Kaip tik dovanos, kuriomis trokštame nudžiuginti artimiausius ir mylimiausius, ir pareikalauja daugiausiai pinigų. Tačiau neleiskite šiai minčiai sugadinti gražiausių metų švenčių – sms kreditai padės net ir pritrūkus lėšų.

Paskolų rūšys

Greiti kreditai – tai nesudėtingas būdas pasiskolinti. Svarbiausia žinoti, kokio kredito jums reikia – ilgalaikio ar trumpalaikio. Ilgalaikis pasiskolinimas – tai paskola, kurios laikotarpis – nuo trijų iki šešių mėnesių. Tokiam laikotarpiui paskolinama suma paprastai skirta didesnės vertės pirkiniams ar paslaugoms įsigyti, pavyzdžiui, nedideliam būsto remontui po užpylimo vandeniu ar automobilio taisymui. Trumpalaikis pasiskolinimas – tai finansinis įsipareigojimas, trunkantis nuo maždaug dviejų savaičių iki poros mėnesių. Jo gali prireikti smulkesnių išlaidų padengimui, pavyzdžiui, jei pritrūkstate pinigų iki algos. Bet kokiu atveju, dažniausiai pirmasis kreditas suteikiamas nemokamai ir pakankamai greitai – nuo paraiškos pateikimo praėjus maždaug dešimčiai ar penkiolikai minučių. Per tą laiką kreditoriai įvertina jūsų finansinę padėtį ir galimas skolos grąžinimo galimybes.

Ne vienas būdas pasiskolinti

Akivaizdu, jog ėjimas skolintis į banko skyrius jau seniai nebėra būtinas. Šiuo metu galima pasiskolinti reikiamą sumą pinigų net neišėjus iš namų. Tai visiškai paprasta ir, svarbiausia, taupo jūsų brangų laiką. Greitas kreditas internetu – tai skolinimosi būdas, kai reikiamą skolinimosi paraiškos formą randate ir užpildote tiesiog paskolų teikėjo internetiniame puslapyje. Taip išvengiate nereikalingų dokumentų pildymo, nes paraiškos forma dažniausiai visiškai nesudėtinga. Kitas būdas – sms paskola. Taip, jums nepasirodė – pasiskolinti pinigų dabar gali būti taip lengva, kaip parašyti trumpąją žinutę geram bičiuliui. Toks skolinimasis – dar paprastesnis nei paraiškos pildymas internete. Prireiks tik užsiregistruoti skolinimosi sistemoje, įjungti galimybę skolintis trumpąja SMS žinute ir nusiųsti šį pranešimą su reikiamu tekstu nurodytu numeriu. Žinoma, žinutėje privalote nurodyti ir pasirinktos skolintis sumos dydį bei terminą, iki kurio ketinate grąžinti paskolą. Tai puikus būdas užklupus netikėtai finansinei bėdai, nes galioja sms kreditas visą parą – galite kreiptis bet kuriuo jums patogiu metu, skolintojai peržiūrės prašymą ir pateiks itin greitą atsakymą.

Jei skolintis, tai tik atsakingai

Taigi, įsitikinus skolinimosi patogumu bei nauda, galima pažymėti ir tai, į ką taip pat derėtų atkreipti dėmesį. Žinoma, jog privaloma skolintis atsakingai. Tai, kad turite trumpalaikių finansinių problemų, dar nereiškia, jog nesugebėsite laikytis visų atsakingo skolinimosi taisyklių. Net jei pastebėjote, jog nepajėgsite laiku grąžinti visos pasiskolintos sumos, nesirūpinkite – kredito grąžinimo terminus galima atidėti. Taip jūsų paimti kreditai sms žinute ar internetu netaps jūsų našta ar galvos skausmu – galėsite grąžinti sumą jums patogiausiu metu, negadindami savo kredito istorijos. Jei apie šiuos duomenis išgirdote ne pirmą kartą, veikiausiai žinote, jog jūsų kredito ėmimo bei grąžinimo istorija gali būti svarbi skolinantis ateityje. Atsakingiems ir susitarimų besilaikantiems klientams kredito teikėjai paprastai noriai suteikia paskolas bei visas garantijas, dažnai lojaliems klientams pateikiami ir palankūs pasiūlymai. Taigi, jei iki šiol abejojote, veikiausiai dabar įsitikinote, jog sms kreditai gali būti puikus būdas gauti pinigų greitai ir jums patogiausiu laiku, kai lėšų reikia labiausiai.

Paskola: su kuo tartis, kam nutylėti

greitos paskolos internetuĮsivaizduokite, pirmas kartas, kai jums reikia greitos paskolos internetu. Su kuo tartis apie tai, o kam nutylėti kaip paslaptį? Juk pasakyti kam nors norisi, bet kartu ir baisu. Gal kažkas pasmerks, o gal labai gailės, kad tau net į skolą tenka įlįsti. Gal kažkas pagalvos, kad tu silpnavalis, o gal kaip tik pavydės, kad tau tokią didelę paskolą suteikia. O gal kažkas protingai patars, o gal pradės vadovauti ir nurodinėti, kaip elgtis su tavimi? Štai keletas tipų žmonių, su kuriais jums gali tekti susidurti tada, kai norėsite greitos paskolos internetu.

Jūsų šeimos nariai – supras geriausiai

Pirmiausiai yra šeimos nariai, kuriems turbūt ir reikėtų pasakyti apie greitos paskolos internetu planus. Ypač, jeigu yra bendras biudžetas, bendros pajamos, ir tada tikrai reikia visiems žinoti situaciją. Gal vaikams ir nebūtina, nes jie gali išplepėti per daug,  bet partneriai turėtų tokius dalykus žinoti. Pagalvokite, kai turėsite greitos paskolos internetu sutartį, jums taip lengvai vėliau nebus suteikiama kitokia paskola. Jeigu norėsite skolintis vėliau kažkam dar, tuomet turėsite daug mažiau šansų. Jeigu šeimoje buvo planų dėl kokių nors didesnių pirkinių ar net būsimų pirkimų išsimokėtinai, paskolų – tada tai liečia jus abu.Taip pat ir tas faktas, kad reikės grąžinti, ką pasiskolinote, kad greitos paskolos internetu akcija bus galiausiai nuolatiniai paskolos grąžinimai, rodo, kad pasikeis jūsų finansiniai įpročiai, kad pasikeis daug kas. Ir jūs turėsite tiesiog stengtis grąžinti pinigus. Tai svarbu abiems šeimos nariams, kurie yra finansiškai atsakingi. Tad prieš imant paskolą ar greitąjį kreditą, pasitarkite su šeima. Ji geriausiai supras jūsų situaciją, nes jus geriausiai pažįsta, ji geriausiai galės padėti, pasakyti, ko jums reikia, padės sugalvoti ir kitų išeičių, jeigu jų gali būti. Ji nesmerks ir nenurodinės, ką daryti, nes šeima vienas kitą supranta geriausiai, net ir tada, kai reikalinga greitos paskolos internetu akcija.

Žmonės, kurie nurodinės, ką daryti

Jeigu bandysite kam nors kitam papasakoti, kad jus suviliojo greitos paskolos internetu akcija, sulauksite visokių reakcijų. Vienas iš dažnų žmonių tipų, kurie su jumis bendraus apie tai, bus – problemos sprendėjai. Tai žmonės, kurie labai gerai moka žiūrėti į kitų reikalus, juos prisiimti kaip savus (patarimų lygyje), ir pradės aiškinti jums, ką jums daryti, kad išspręstumėte problemas. Tai vieni tų žmonių, kurie, kaip sakoma, krislą mato kito aky, o savo aky rąsto nemato. Taigi, tie vadinamieji problemų sprendėjai jums pradės aiškinti, ką turite daryti, kad viskas būtų taip, kaip norite. Jie, be abejo, padarys viską, kad tik jūs galėtumėte amžinai prisiminti juos. Jie jums skambins, rašys laiškus, siųs beveik nesusijusias nuorodas, netgi atsiųs kokių nors naktinio valytojos darbo skelbimų jums į paštą, be jokio paaiškinimo. Jūsų greitos paskolos internetu visa para problema tikrai okupuos jų mintis visą parą. Jeigu pabandysite išvengti jų pagalbos, būsite pasmerkti – kaip jūs drįstate, juk jums padeda, dėl jūsų stengiasi. O kas jūs, tik žmogus, kuriam reikia paskolos internetu visa para, tai kodėl  jūs neklausote šio protingo pagalbininko, kuris geriau nei jūs žino, kaip išvengti greitos paskolos internetu nuo 18 metu. Turite jaustis dėkingi. Aišku, bus ir kitokių žmonių, kurie reaguos kitaip. Apie juos – skaitykite kitame mūsų straipsnyje.

Kreditas – ką būtina žinoti?

bobutes askolaJeigu yra pageidaujamas kuo skubiau išsirinkti iš tiesų puikiai tinkantis kreditas, dažniausiai verta pabandyti pasidomėti ta informacija, kuri yra pateikiama bendrovių, profesionaliai dirbančių internetinėse savo svetainėse. Juk prisijungus prie tokių adresų daugeliu atvejų reikalingas kreditas būna peržvelgiamas naudojantis specialiomis sistemomis, kurių dėka galima išsiaiškinti ir jo tikslų dydį, ir laiką, per kurį jis turėtų būti grąžinamas atitinkamos paslaugos tiekėjams. Be jokios abejonės, jeigu yra planuojamas įsigyti tam tikras kreditas internetu, visada verta pasidomėti ir kitais veiksniais, kurie gali pasirodyti aktualūs vien tiktai kiek didesnei arba mažesnei daliai būsimų atitinkamos paslaugos vartotojų. O šios žinios jiems galėtų pasirodyti esančios išskirtinai vertingos tam, kad ketinamas pasirinkti, pavyzdžiui, greitas kreditas labai sėkmingai turėtų jau netrukus atlikti savo funkciją arba suteikti pagalbą, kuri būtų iš jo laukiama.  Žinoma, niekada negalima pamiršti, koks asmuo ketina artimiausiu metu panaudoti galimybes, suteikiamas jam finansiniu atžvilgiu. Pavyzdžiui, suteikiamas kreditas įmonėms neretais atvejais pasirodo esantis akivaizdžiai didesnis negu tiems piliečiams, kurie pageidauja šiek tiek pasiskolinti visus įsipareigojimus vykdydami remdamiesi savo, kaip fizinio asmens statusu. Kita vertus, pakankamai dažnai skolinantis įmonėms, joms ir prireikia kiek daugiau lėšų tam, kad įsigytų sau visus reikalingus pirkinius visai jų veiklai sėkmingai vykdyti.

Visgi, niekada nevertėtų pamiršti, jog kreditas fiziniams asmenims taip pat gali būti reikalingas pakankamai nemažas tais atvejais, kada yra ketinami sau nusipirkti galbūt labai ilgam naudojimui pasitelkiama bei nepigi būsimoji nuosavybė. Tarkime, tikriausiai niekas negalėtų paneigti, jog kreditas būstui jį sau ketinančiam įsigyti asmeniui tiesiog privalo būti jo vertinamas be galo atsakingai prieš jį sau įsigyjant, nes tik tuomet vėliau galima mėgautis savo tinkamai pasirašyta sutartimi ilgalaikei bei ganėtinai didelei finansinei pagalbai pasiskolinti. Taip pat, niekaip negalėtų būti neatsakingai pasirenkamas kreditas automobiliui, nes, nors šiuo tikslu žmogui reikalinga lėšų suma paprastai pasirodo esanti ir kiek menkesnė negu privaloma tuomet, kai yra pageidaujama jau netrukus džiaugtis savo nuosava gyvenamąja vieta, jos dydis įprastais atvejais pasirodo pakankamai nemažas. Žinoma, niekada negalima pamiršti ir fakto, jog kiekvienas pilietis tam tikru savo gyvenimo laikotarpiu gali susidurti su tokia situacija, kai jam padėti gali tiktai nedidelio dydžio greitas kreditas. Todėl niekada nereikėtų nuvertinti ir galimybės paskolinti mažą sumą, nes jei ne toks kreditas grynais, kartais tam tikriems asmenims paprasčiausiai tektų susidurti su daugeliu jiems nemalonių problemų. O tai tikrai nėra patogu tiems, kurie pageidauja gyventi įsigyjant jiems reikalingus pirkinius ar paslaugas būtent tuo metu, kada jie yra tiesiog privalomi. Ir jei pagelbėja, tarkime, pakankamai skubiai pervedamas kreditas SMS žinutės dėka, užsakovas tikrai turėtų jaustis pakankamai patenkintas. Juo labiau tada, kai būna gaunamas toks kreditas be palūkanų, kuris kai kuriais atvejais pasirodo esantis kai kuriems žmonėms netgi ganėtinai nesunkiai pasiekiamas.

Bet kokiu atveju, beveik bet koks, dėl pačių įvairiausių priežasčių pageidaujamas kreditas dažniausiai privalo būti kiek įmanoma atidžiau peržvelgiamas, galbūt netgi pasitariant su gerais specialistais. Tik tuomet reikalingas kreditas, debetas jo atžvilgiu turėtų būti gaunamas bei vėl grąžinamas be jokių nemalonių nesusipratimų, kartais lemiančių savininkų itin didelį nepasitenkinimą savo kiek anksčiau ar vėliau padarytu sprendimu pateikti paraišką paslaugos teikėjui. Ir nepriklausomai nuo to, ar būtų pasirenkamas kreditas internetu, ar kokiu kitu būdu, atsakingumas ir lemia vėliau puikiai išnaudojamas visas šios paslaugos suteikiamas galimybes. Juk tik toks kreditas, kuris būna įsigyjamas nepamirštant jokių būsimų įsipareigojimų, nepriverčia savo savininko vėliau pasijusti ne taip, kaip iš pat pradžių planuotų.

Verslo kreditas – galimybė realizuoti svajones

kreditasGyvename tik kartą, tad nieko nėra blogiau, kaip dienas praleisti nemėgstamame darbe, kas kelias minutes žiūrint į laikrodį ir skaičiuojant sekundes iki darbo pabaigos. Kiekvienas žmogus nusipelnė būti laimingas, o nemėgstamas darbas sudaro pusę tos depresijos šaltinio. Galbūt laikas pakelti rankas kuo aukščiau ir įgyvendinti visas savo idėjas apie kurias tik galėjote kada pasvajoti? Juolab, pirmoji kliūtis su kuria paprastai dažniausiai susiduriame yra pinigų bortas, kuris šiuo metu gana paprastai peržengiamas, kadangi egzistuoja kreditus teikiančios kompanijos, kurios siūlo paskolas mažomis palūkanomis ir ilgu grąžinimo terminu.

Siekiant pradėti verslą žmonės, kurie kreipiasi į bankus, dažnai susiduria su užstato ar laiduotojo problema. Taip paskola vis labiau tolsta, kol galiausiai nebematoma galimybių gauti norimą pinigų sumą. Kreditas iš greitųjų firmų, tokiu atveju, yra geriausias pasirinkimas, kadangi galite gauti norimą pinigų sumą ir tuo pačiu pradėti realizuoti savo idėjas.

Sparčiai plintant virtualiam pasauliui vis daugiau žmonių užsiima internetinių svetainių kūrimu. Paprasčiausiai, visi įmanomi veiksniai, paslaugos ir prekės persikėlė į šį pasaulio voratinklį, tad tokio pobūdžio verslo pradžia yra beveik užtikrintai sėkminga. Tačiau tokiu sėkmingu keliu ir nežengia daug kas, nes neturi užtektinai pinigų sėkmingai pradžiai. Tokiu atveju kreditas yra pats geriausias pasirinkimas.

Yra nemažai firmų, kurios siūlo lengvatinius kreditus verslui pradėti arba puoselėti. Kiekviena jų orientuojasi į skirtingus asmenis siekiančius tokio tipo veiklos arba konkrečiai nuo idėjų realizacijos.

Dažniausiai lengvatinės verslo paskolos suteikiamos:

  • Bedarbiams;
  • Neįgaliesiems;
  • Jaunimui iki 29 metų;
  • Vyresniems nei 50 asmenims.

Lengvatinio verslo sąlygos įprastai apima šiuos punktus, kurie atveria platesnius kelius gauti norimą pinigų sumą: sukonkretinamas verslo paskolos dydis, kurį nustato individuali firma, grąžinimo terminas, prasitęsimo galimybės ir panašiai nustatomos individualiai susitariant su firma. Esant pasikeitimams ieškoma geriausio kompromiso. Būtent verslo paskoloms skirtos lėšos negali būti naudojamos visiškai kitai paskirčiai, kuomet jau gaunama reikiama pinigų suma.

Gautas kreditas yra apipintas įvairiausiomis sąlygomis ir teisėmis, tad būtina jų visapusiškai laikytis, kad jūsų ir kredito davėjo santykiai išliktų draugiški ir teisiškai tvarkingi.

Nelaukite, kada iš dangaus nukris galimybė gyventi laimingiau. Visko ko geriausio esate vertas čia ir dabar.