Paskolos visiems asmenims Lietuvoje išduodamos pagal griežtą tvarką

paskolos visiemsInternetu besiskolinantys asmenys turėtų žinoti, kad paskolos visiems išduodamos jau daug rečiau ir tai patvirtina Lietuvos banko skelbiama ataskaita. Kredito įstaigos pabrėžia, kad jos jau nebegali pačios nuspręsti kam suteikti paskolas – jos sprendimus turi priimti atsižvelgdamos į mokumo vertinimo nuostatus. Kaip bebūtų gaila, tačiau daugelis asmenų vartojimo kreditų gauti negali, nes jie neatitinka keliamų reikalavimų. Jeigu svarstote galimybę pasiskolinti internetu, tai neprošal būtų atidžiai išnagrinėti dabar keliamus reikalavimus. Gali būti, kad iš anksto atsižvelgę į visus esamus kriterijus, suprasite ar galite skolintis ar ne. Labiausiai siūloma paskaityti mokumo vertinimo nuostatus bei vartojimo kredito įstatymą.

Paskolos visiems turi būti suteikiamos tik po kreditingumo įvertinimo procedūros, nes kitaip kredito įstaiga gaus baudą.

Jeigu galvojate, kad kažkokiais būdais galbūt išvengsite kreditingumo įvertinimo procedūros, tai labai klystate. Jokia kredito įstaiga neturi teisės skolinti pinigų prieš tai neįvertinusi besiskolinančio asmens finansinių galimybių. Tai reiškia, kad jos privalo tikrinti kreditingumą, o jeigu jo netikrins, tuomet kredito įstaiga rizikuoja gauti įspėjimą ir didžiulę baudą. Kuo baigiasi įspėjimai, turbūt ir patys žinote – jau viena bendrovė neteko licencijos.

Kreditingumo vertinimo metu teks skirti laiko duomenų pateikimui. Kredito įstaigos įspėja, kad asmenys, netiksliai ar tyčia klaidingai nurodantys duomenys, visai negauna paskolų. Taip pat tokie asmenys gali būti įtraukiami į juoduosius sąrašus. Kaip kredito įstaigos nustatot ar duomenys yra tikslūs? – jos naudojasi specialiomis informacinėmis sistemomis, todėl apie jus sužinoti galima praktiškai viską.

Paskolos visiems gali būti išduodamos ir refinansavimo tikslais.

Galvojantys, kad kredito įstaigos visiems suteikia tik įprastus vartojimo kreditus, siūloma pasidomėti refinansavimo paslaugomis. Tai tarsi vartojimo kreditai, bet besiskolinantys asmenys jų tiesiogiai negauna. Tokios paskolos imamos tuomet, kai norima sumažinti skolas. Tiesiog pasirenkamos tokios sumos, kurios būtų pakankamos senų įsiskolinimų padengimui. Tą sumą kreditoriai perveda ne klientams, o ankstesniems paskolų teikėjams, kuriems asmuo yra skolingas. Tokiu principu perimamos kliento skolos, o mainais klientas gali lengviau grąžinti naują skolą – sumažėja įmokų sumos ir palūkanos.

 

Paskola: su kuo tartis, kam nutylėti

greitos paskolos internetuĮsivaizduokite, pirmas kartas, kai jums reikia greitos paskolos internetu. Su kuo tartis apie tai, o kam nutylėti kaip paslaptį? Juk pasakyti kam nors norisi, bet kartu ir baisu. Gal kažkas pasmerks, o gal labai gailės, kad tau net į skolą tenka įlįsti. Gal kažkas pagalvos, kad tu silpnavalis, o gal kaip tik pavydės, kad tau tokią didelę paskolą suteikia. O gal kažkas protingai patars, o gal pradės vadovauti ir nurodinėti, kaip elgtis su tavimi? Štai keletas tipų žmonių, su kuriais jums gali tekti susidurti tada, kai norėsite greitos paskolos internetu.

Jūsų šeimos nariai – supras geriausiai

Pirmiausiai yra šeimos nariai, kuriems turbūt ir reikėtų pasakyti apie greitos paskolos internetu planus. Ypač, jeigu yra bendras biudžetas, bendros pajamos, ir tada tikrai reikia visiems žinoti situaciją. Gal vaikams ir nebūtina, nes jie gali išplepėti per daug,  bet partneriai turėtų tokius dalykus žinoti. Pagalvokite, kai turėsite greitos paskolos internetu sutartį, jums taip lengvai vėliau nebus suteikiama kitokia paskola. Jeigu norėsite skolintis vėliau kažkam dar, tuomet turėsite daug mažiau šansų. Jeigu šeimoje buvo planų dėl kokių nors didesnių pirkinių ar net būsimų pirkimų išsimokėtinai, paskolų – tada tai liečia jus abu.Taip pat ir tas faktas, kad reikės grąžinti, ką pasiskolinote, kad greitos paskolos internetu akcija bus galiausiai nuolatiniai paskolos grąžinimai, rodo, kad pasikeis jūsų finansiniai įpročiai, kad pasikeis daug kas. Ir jūs turėsite tiesiog stengtis grąžinti pinigus. Tai svarbu abiems šeimos nariams, kurie yra finansiškai atsakingi. Tad prieš imant paskolą ar greitąjį kreditą, pasitarkite su šeima. Ji geriausiai supras jūsų situaciją, nes jus geriausiai pažįsta, ji geriausiai galės padėti, pasakyti, ko jums reikia, padės sugalvoti ir kitų išeičių, jeigu jų gali būti. Ji nesmerks ir nenurodinės, ką daryti, nes šeima vienas kitą supranta geriausiai, net ir tada, kai reikalinga greitos paskolos internetu akcija.

Žmonės, kurie nurodinės, ką daryti

Jeigu bandysite kam nors kitam papasakoti, kad jus suviliojo greitos paskolos internetu akcija, sulauksite visokių reakcijų. Vienas iš dažnų žmonių tipų, kurie su jumis bendraus apie tai, bus – problemos sprendėjai. Tai žmonės, kurie labai gerai moka žiūrėti į kitų reikalus, juos prisiimti kaip savus (patarimų lygyje), ir pradės aiškinti jums, ką jums daryti, kad išspręstumėte problemas. Tai vieni tų žmonių, kurie, kaip sakoma, krislą mato kito aky, o savo aky rąsto nemato. Taigi, tie vadinamieji problemų sprendėjai jums pradės aiškinti, ką turite daryti, kad viskas būtų taip, kaip norite. Jie, be abejo, padarys viską, kad tik jūs galėtumėte amžinai prisiminti juos. Jie jums skambins, rašys laiškus, siųs beveik nesusijusias nuorodas, netgi atsiųs kokių nors naktinio valytojos darbo skelbimų jums į paštą, be jokio paaiškinimo. Jūsų greitos paskolos internetu visa para problema tikrai okupuos jų mintis visą parą. Jeigu pabandysite išvengti jų pagalbos, būsite pasmerkti – kaip jūs drįstate, juk jums padeda, dėl jūsų stengiasi. O kas jūs, tik žmogus, kuriam reikia paskolos internetu visa para, tai kodėl  jūs neklausote šio protingo pagalbininko, kuris geriau nei jūs žino, kaip išvengti greitos paskolos internetu nuo 18 metu. Turite jaustis dėkingi. Aišku, bus ir kitokių žmonių, kurie reaguos kitaip. Apie juos – skaitykite kitame mūsų straipsnyje.

Greitos paskolos

greitos paskolosTinkamai įvertinti greitos paskolos privalumus kartais gali prireikti iš tiesų nemažai pastangų tiems, kurie negali pasigirti savo gyvenime juos jau išbandę. Tačiau greitos paskolos kartais vadinamos vienintele, įmanoma išeitimi iš sudėtingai susiklosčiusios padėties. Būtent tokiais atvejais pasirodo tiesiog privaloma pasistengti išsiaiškinti atitinkamų paslaugų galimybes bei jokiu būdu jų neignoruoti. Tik tada pavyksta išsiaiškinti, ar šeima, pavyzdžiui, pageidaujanti išvykti į savo svajonių kelionę bei pastebėjusi neįtikėtinai nebrangų pasiūlymą tokioms atostogoms, gali juo tuoj pat pasinaudoti. Visgi, tokie mažiau kainuojantys pirkiniai įprastais atvejais nebūna teikiami daugelį savaičių. Ir dėl tokios priežasties neretai vien tik greitos paskolos pigiau yra pajėgios padėti juos sau užsisakyti vos tik pastebėjus. O gavus savo atlyginimą, labai greitai grąžinti tokioms atostogoms pasiskolintą pinigų sumą bei, be jokios abejonės, visas iš anksto sutariamas palūkanas.

Taigi, iš tiesų nelengva būtų paneigti, jog kiekvienas žmogus gali visai netikėtai susidurti su tokia padėtimi, kada jam tiesiog privalu atsipalaiduoti išvykus į kelionę. Tokiu metu norisi leisti laiką būtent ten, kur labiausiai pageidauja šie asmenys. Be to, tai daryti su jiems pačiais artimiausiais draugais arba giminaičiais. Ir dėl šios priežasties jau visai netrukus pamiršti apie visas įmanomas problemas, kylančias susidūrus su itin dideliu nuovargiu, kurio yra pageidaujama kuo skubiau atsikratyti.

Todėl, jeigu paaiškėja, kad išskirtinai pavargusio asmens banko sąskaitoje tiesiog neįmanoma surasti pakankamai privalomų santaupų kelionei, dažniausiai būna įmanoma šiek tiek pasiskolinti. Be to, tai padaryti išskirtinėmis sąlygomis. Juk greitos paskolos akcija neretai gali būti paverčiamos labai nebrangiomis. Tiesiog reikia pasistengti atidžiai pasidomėti, kokie pasiūlymai egzistuoja rinkoje. Ir, žinoma, atidžiai vieną iš jų sau pasirinkti, stengiantis atsakingai įvertinti klausimą, ar nustatyta kaina konkrečiam galimam pirkėjui yra visiškai prieinama. Juk tik tada šis asmuo, ketinantis pasiskolinti, vėliau pajėgia nesunkiai atiduoti visą reikalingą sumą paslaugą suteikusiai įmonei.

Žinoma, greitos paskolos internetu pakankamai dažnai pasirodo labai reikalingos ne tik tiems, kurie nori šiek tiek pailsėti ir išvykti paatostogauti už jiems pasiekiamą pinigų sumą. Taip pat, kartais prireikia papildyti savo finansinį biudžetą ir tuomet, kai pageidaujama įsigyti naują buitinę ar kompiuterinę techniką. Juk kiekvienas žmogus gali susidurti su tokia padėtimi, kuomet jų nešiojamasis kompiuteris, pavyzdžiui, neveikia atitikdamas visas reikalingas sąlygas iš gamintojo pusės. Ir būtent dėl tokios priežasties, šio gaminio savininkas pageidauja kiek įmanoma skubiau pakeisti jį į kitą, iš tiesų puikiai savo funkcijas atliekantį pirkinį.

Be jokios abejonės, jei yra nusprendžiama sau įsigyti naujų gaminių arba paslaugų, o tai padaryti pasiskolinus šiek tiek pinigų, vis tiek reikėtų įvertinti, ar atitinkami užsakymai iš tiesų būtini. Juk tuomet, kai greitos paskolos pigiau yra prieinamos, jas tikrai nėra privalu išleisti naujiems daiktams, kuriuos namuose jau galima rasti bei nuolat aktyviai naudoti. Pastebėjus išties patrauklų pasiūlymą, leidžiantį nebrangiai pasiskolinti, jo dėka galima surengti nuostabų renginį. O jo metu su savo draugais bei pažįstamais atsipalaiduoti taip, kaip per atostogas.

Visgi, nepriklausomai nuo to, kam yra ketinama pasiskolinti kiek didesnę arba mažesnę sumą pinigų, tai reikia pasistengti daryti atsižvelgiant į savo turimas, finansines galimybes ateityje. Pavyzdžiui, atsakingai įvertinti, ar šios papildomos įplaukos iš tiesų turėtų būti nesunkiai sugrąžinamos tai įmonei, kuriai kiek ankstesniu metu ir buvo teikiama paraiška kiek pasiskolinti. Tai padarius, jau visai netrukus greitos paskolos turėtų būti suteikiamos jų norintiems asmenims ir be jokių problemų pagelbėtų įsigyti visus tuos pirkinius, kuriems konkrečiu metu yra pritrūkę šiek tiek pinigų.

Verslo kreditas – galimybė realizuoti svajones

kreditasGyvename tik kartą, tad nieko nėra blogiau, kaip dienas praleisti nemėgstamame darbe, kas kelias minutes žiūrint į laikrodį ir skaičiuojant sekundes iki darbo pabaigos. Kiekvienas žmogus nusipelnė būti laimingas, o nemėgstamas darbas sudaro pusę tos depresijos šaltinio. Galbūt laikas pakelti rankas kuo aukščiau ir įgyvendinti visas savo idėjas apie kurias tik galėjote kada pasvajoti? Juolab, pirmoji kliūtis su kuria paprastai dažniausiai susiduriame yra pinigų bortas, kuris šiuo metu gana paprastai peržengiamas, kadangi egzistuoja kreditus teikiančios kompanijos, kurios siūlo paskolas mažomis palūkanomis ir ilgu grąžinimo terminu.

Siekiant pradėti verslą žmonės, kurie kreipiasi į bankus, dažnai susiduria su užstato ar laiduotojo problema. Taip paskola vis labiau tolsta, kol galiausiai nebematoma galimybių gauti norimą pinigų sumą. Kreditas iš greitųjų firmų, tokiu atveju, yra geriausias pasirinkimas, kadangi galite gauti norimą pinigų sumą ir tuo pačiu pradėti realizuoti savo idėjas.

Sparčiai plintant virtualiam pasauliui vis daugiau žmonių užsiima internetinių svetainių kūrimu. Paprasčiausiai, visi įmanomi veiksniai, paslaugos ir prekės persikėlė į šį pasaulio voratinklį, tad tokio pobūdžio verslo pradžia yra beveik užtikrintai sėkminga. Tačiau tokiu sėkmingu keliu ir nežengia daug kas, nes neturi užtektinai pinigų sėkmingai pradžiai. Tokiu atveju kreditas yra pats geriausias pasirinkimas.

Yra nemažai firmų, kurios siūlo lengvatinius kreditus verslui pradėti arba puoselėti. Kiekviena jų orientuojasi į skirtingus asmenis siekiančius tokio tipo veiklos arba konkrečiai nuo idėjų realizacijos.

Dažniausiai lengvatinės verslo paskolos suteikiamos:

  • Bedarbiams;
  • Neįgaliesiems;
  • Jaunimui iki 29 metų;
  • Vyresniems nei 50 asmenims.

Lengvatinio verslo sąlygos įprastai apima šiuos punktus, kurie atveria platesnius kelius gauti norimą pinigų sumą: sukonkretinamas verslo paskolos dydis, kurį nustato individuali firma, grąžinimo terminas, prasitęsimo galimybės ir panašiai nustatomos individualiai susitariant su firma. Esant pasikeitimams ieškoma geriausio kompromiso. Būtent verslo paskoloms skirtos lėšos negali būti naudojamos visiškai kitai paskirčiai, kuomet jau gaunama reikiama pinigų suma.

Gautas kreditas yra apipintas įvairiausiomis sąlygomis ir teisėmis, tad būtina jų visapusiškai laikytis, kad jūsų ir kredito davėjo santykiai išliktų draugiški ir teisiškai tvarkingi.

Nelaukite, kada iš dangaus nukris galimybė gyventi laimingiau. Visko ko geriausio esate vertas čia ir dabar.