Pigios kelionės internetu

pigios-kelionesDarbai baigia atimti visą gyvastį ir žūtbūt norisi pailsėti? Kiekvieną rytą keltis atrodo vis sunkiau, o darbe kirba tik mintys apie namus? Greičiausiai atėjo laikas pailsėti… Vis populiaresnės tampa atostogos netolimame užsienyje nei Lietuvos kurortuose. Žmonės, paskaičiavę nedidelius skirtumus renkasi šiltus kraštus. Tačiau net ir pelnytai mėgaujantis atostogomis nesinori joms išleisti visų per metus uždirbtų pinigų. Todėl dažniausiai pačios populiariausios yra pigios kelionės. Jei ketinate atostogauti ir ieškote itin gerų ir naudingų pasiūlymų, geriausiai tam tinka internetas. Yra kelios vietos, kuriose galite rasti savo išsvajotas atostogas už Jums priimtiną kainą.

Kelionių agentūrų puslapiai

Beveik visos Lietuvos kelionių agentūros turi savo interneto puslapius. Čia galite susipažinti su visais siūlomais maršrutais ir šalimis. Dažniausiai čia būna pateiktos ir kelionių kainos. Jei ne – pasinaudoję specialia skaičiuokle, kainą galite sužinoti per kelias minutes. Apžiūrėję kelių agentūrų puslapius, galite išsirinkti, kurios yra pigios kelionės ir kokios agentūros šiuos pasiūlymus siūlo. Geriausia stebėti kelių agentūrų pasiūlymus, nes gali pasitaikyti, kad jie labai skirsis.

Taip pat kiekviena agentūra, norėdama pritraukti kuo daugiau klientų, karts nuo karto siūlo gana patrauklias akcijas. Jas taip pas siūloma sekti ir gal pasitaikys Jums tinkantis atostogų pasiūlymas, už kurį nereikės mokėti pilnos kainos.

Čia taip pat rasite ir paskutinės minutės pasiūlymus. Tai nereiškia, kad šie pasiūlymai yra kažkuo blogi. Jie tiesiog gerokai pigesni, nes skrydis gali būti jau už kelių dienų. Tačiau tai pats šauniausias būdas įsigyti net ir prabangią bei tikrai turiningą kelionę su visu komplektu už minimalią kainą.

Akcijos ir kuponai

Labai populiarus būdas, kuriuo įsigyjamos ne tik pigios keliones, bet ir daugelis buities daiktų ar tikrai naudingų pirkinių – masiniai išpardavimai internete. Tai įvairios apsipirkimo svetainės, kuriose parduodami kuponai su didžiulėmis nuolaidomis. Jums tereikia sumokėti pinigus per trumpą akcijos laiką ir Jūs jau džiaugiatės nauju pirkiniu. Tarp šių gundančių pasiūlymų labai dažnai galima pamatyti įvairiausių pigių kelionių. Tokiu būdu galite įsigyti net kelis bilietus atostogoms visai neišlaidaudami. Tačiau būkite atsargūs, taip perkant kelionių bilietus, labai svarbu išsiaiškinti, kas į šią kainą įskaičiuota. Gali būti, kad kelionės metu teks sumokėti nemažai įvairių mokesčių ir vėliau pastebėsite, kad atostogų kaina išėjo kone didesnė nei būtų kainavęs kelionių agentūros pasiūlymas.

Kur internetu parduodami baldai

Baldai – didelis pirkinys. Pagal kainą po jų – tik naudoti automobiliai. Virtuvės baldai kainuoja paprastai 3000-7000 litų, todėl investicija jiems paprastai yra gana rimta. Dėl to apsisprendimas pirkti tampa gana sudėtingas.

baldaiNauji baldai parduodami dažniausiai 5 kanalais:

  1. Nestandartinių baldų kūrėjai pagamina baldus pagal užsakymą;
  2. Baldai perkami specializuotose baldų ir interjero parduotuvėse;
  3. Baldai perkami bendriniuose prekybos centruose;
  4. Baldais prekiaujama didesniuose turguose;
  5. Baldai perkami internetu.

Tiesa, dar vyksta ir prekyba naudotais baldais.

Mus konkrečiai domina, kur galima įsigyti baldus internete. Apskritai ši prekyba yra gana keista, nes prekiaujama daugiausiai smulkiais baldais, kuriuos galima pritaikyti bet kur. Jie dažnai vadinami „standartiniais“ – standartiniai stalai, standartinės spintelės, standartinės komodos ir lentynos. Perkant tokias prekes būtina labai atidžiai įvertinti jų išmatavimus, priešingu atveju gali būti problemų juos nusipirkus. Kedes ir stalus pirkti internetu tikrai apsimoka, bet ką daryti su įvairiais komplektais? Čia jau prasideda linksmybės, nes reikia labai atidžiai viską išsimatuoti ir nuspręsti, kas labiau apsimoka – gatavi karkasiniai baldai, ar daryti pagal užsakymą?.. Bet kuriuo atveju, prekyba internetu klesti.

Baldai internetu parduodami kelių tipų el. komercijos puslapiuose:

  • Skelbimų portaluose yra daugybė skelbimų apie parduodamus naujus ir padėvėtus baldus.
  • Specializuotos baldų el. parduotuvės užsiima tik baldų ir dekoro elementų prekyba.
  • Bendrinės interneto parduotuvės (pavyzdžiui, pirk.lt,imk.lt,pigu.lt ir t.t.), turi savo baldų kategorijas.
  • Kai kurie gamintojai turi savo el. parduotuves.

Amžinas klausimas – kur pigiau? Pigiau yra didelėse parduotuvėse, kurios yra pajėgios pardavinėti ne vieno tiekėjo baldus ir laikas nuo laiko tapti išparduotuve – parduotuve, kurioje prekiaujama paskutinėmis prekėmis. Tokios parduotuvės daro didesnes akcijas, kurių metu baldus galima įsigyti labai normaliomis kainomis.

Reiktų nepamiršti, kad baldų atvežimas irgi kainuos, nebent vešitės kėdes savu automobiliu. Didesniems baldams reikalingas ir didesnis transportas, ir užnešimo paslauga, tad pasiruoškite papildomai paploninti piniginę. Nebent turite krūvą laisvų draugų vidury darbo dienos, kurie gali padėti užnešti sofą į 7 aukštą laiptais.

Bet kuriuo atveju baldai internetu yra ir pigūs, ir pasirinkimas didesnis. Kai kurie gamintojai papildomai leidžia išsirinkti ir norimą gobeleną, tad viskas vyksta taip pat, kaip ir baldų parduotuvėse.