4 gudrybės norint gauti nuolaidas viskam, ką perkate parduotuvėse

Retai yra priežasčių mokėti visą mažmeninę kainą už viską, ką perkate parduotuvėje. Didėjant internetiniam apsipirkimui, kuris leidžia nedelsiant palyginti kainas, fizinės įmonės turi žengti papildomus žingsnius, norėdamos išlaikyti klientus. Todėl tikėtis akcijų ir nuolaidų – realu. Taigi, ką daryti, jog jūsų apsipirkimus lydėtų nuolaidos ir geri pasiūlymai.

Išmokite derėtis

Daugeliui žmonių nepatogu derėtis. Vietoj to, mes įpratę atverti pinigines ir mokėti tiek kiek prašoma. Tačiau dažnai verta bandyti derėtis, ten kur perkate didesnius kiekius, dažnai ar brangesnes prekes. Žinoma, duonos parduotuvėje liktumėte nesuprasti, tačiau perkant kelių tūkstančių vertės namų kino centrą, galite prisiminti derybų įgūdžius.

  • Atlikite namų darbus, kad žinotumėte, kokia turėtų būti kaina.
  • Įsitikinkite, kad prašote tinkamo asmens nuolaidos.
  • Mokėkite grynaisiais, o ne kortele.
  • Nebijokite apsisukti ir nueiti.

Nepamirškite, kad pirmoji kaina ne visada yra galutinė kaina, ir nėra blogai prašyti geresnio pasiūlymo.

Sekite nuolaidas internete

Net jei apsiperkate fizinėse parduotuvėse, verta stebėti įmones internete, kad žinotumėte kada verta apsipirkti. Kiekvienas prekybos centras turi savo nuolaidų ir akcijų leidinius, kuriuos skelbia savo tinklalapiuose bei juos galima rasti specializuotuose portaluose, kur kaupiami visi nuolaidų leidiniai. Taip pat sekite įmonių socialines paskyras, kur galite pirmieji sužinoti apie akcijas, nuolaidas tam tikroms prekėms ar prekių grupėms.

Prekybos tinklai stebi vieni kitus, o ir dažniausiai akcijos atsiranda dėl to, jog tiekėjas pasiūlė. Tad jei pastebite nuolaidą vienoje parduotuvėje, tikėtina, ta pati prekė ar prekių grupė bus su akcija ir kitame prekybos tinkle.

Pirkdami ką nors didesnio ir brangesnio nei tiesiog maisto produktai naudokite kainų palyginimo portalus, kuriuose matysite to paties produkto kainą skirtingose parduotuvėse ir interneto portaluose. Perkant internetu nepamirškite, jog į prekės kainą palyginime neįeina pristatymo mokestis. Todėl neapsigaukite, patikrinkite – galbūt ten kur pigiausia yra brangiau su pristatymo mokesčiu, nei ten kur pačioje pradžioje atrodė brangiau.

Žinokite, kad jūsų mėgstamas prekybos tinklas skelbia akcijas

Paprastai prekybos tinklai skelbia nuolaidas kurios tęsiasi savaitę. Taip pat vyksta ir dienos akcijos. Jei žinote šią informaciją, visada galite planuoti eiti akcijos pradžioje, kai geriausios prekės su didžiausiomis nuolaidomis dar nenušluotos nuo parduotuvės lentynų. Atminkite, net jei prekės į prekybos centrus vežamos kasdien, dažniausiai masinių papildymų savaitgaliai nebūna. Tad jei ketvirtadienį matote iššluotą lentyną, tikėtina ji pasipildys pirmadienį.

Pirkite urmu, kai prekė išparduodama arba su nuolaida

Nesvarbu, ar tai būtų dantų šepetėliai, ar ilgai negendantys maisto produktai, apsvarstykite galimybę pirkti dideliais kiekiais. Turėkite jūsų šeimos reguliariai perkamų maisto prekių ir kitų prekių kainų sąrašą, kad galėtumėte lengviau nuspręsti, kada kažkas parduodama su gera akcija.

Namuose visada gerai turėti sandėliuką ar erdvią spintelę, kurioje galima kaupti atsargas. Tačiau nuolat darykite tame sandėliuke revizijas, jog neužsistumtų produktai, kurie greičiau genda. Maisto švaistymas, išmetimas maisto, kurio galiojimas pasibaigė yra priešinga taupymui. Jūs niekada nesutaupysite, jei pirksite urmu už nedidelę kainą, jei vėliau tų pirkinių nesunaudosite ir išmesite. Todėl turite būti sąmoningi ir gerai apskaičiuoti kiek daug yra jau per daug.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: