Automobilių lizingas: ar realu pasiskolinti be investicijų?

paskolos skaičiuoklė

Skolinimosi rinkai Lietuvoje nuolat plečiantis, įstatymo leidėjai ieško būdų pažaboti kreditorius, todėl nuolat kuria papildomus reikalavimus ir suvaržymus. Natūralu, kad tai priverčia gyventojus vadovautis įvairiais mitais. Pavyzdžiui, vienas populiariausių yra tai, kad Lietuvoje pasiskolinti be pradinio įnašo jau neįmanomas net automobilių lizingas. Tačiau tai – netiesa. Paskola23.lt ir kiti paskolų teikėjai siūlo skolintis uatomobiliui nesivadovaujant mitais ir gauti net 100 proc. automobilio vertės paskolą. Yra ir daugiau mitų, kurie neatitinka realybės. Todėl prieš atsisakant mitniems pirkti automobilį lizingu, reikėtų kaip reikiant pasidomėti, kokie pasiūlymai šiuo metu yra rinkoje.

Jokių apribojimų automobiliui

Pavyzdžiui, ar žinojote, kad lizingas gali būti sudaromas sudaromas dėl bet kokio automobilio pirkimo. Visiškai nesvarbu, kokio amžiaus yra automobilis, kurį norite įsigyti bei kokia yra jo markė, lizinguoti kredito įstaiga gali bet kokį Jums patikusį automobilį. 

Greitai ir paprastai

Labai dažnai kreipiantis į bankus atsakymo, ar lizingas Jums suteikiamas, reikia laukti ilgai. Tačiau smulkiojo kreditavimo bendrovės, užsiimančios automobilių lizingu, dirba daug sparčiau ir patogiau. Išsirinkę automobilį, galite nuotoliniu būdu užpildyti lizingo anketą ir jau per kelias minutes sužinosite atsakymą. Greičiausiai jis bus – teigiamas.

Geriau nei kitur

Prieš kelis metus finansų rinkoje pradėjus taikyti atsakingo skolinimosi taisykles, daugelis bankų atsisako suteikti paskolas vartotojams, kurių pajamos mažos, kurie neturi pradinio įnašo arba nėra susiję su darbo santykiais. Todėl labai dažnai lizingas tampa nepasiekiamas žmonėms, kurie dirba pagal individualios veiklos pažymą ar verslo liudijimą. Tuo tarpu automobilio lizingą suteikiančios mažos bendrovės atsisako tokių formalumų ir yra pasiryžę atidžiai išanalizuoti kiekvieno kliento prašymą. Tia reiškia, kad automobilių lizingas gali Jums būti suteiktas net ir tuomet, kai tokią sutartį su Jumis sudaryti jau atsisakė kiti kredito davėjai.

Tinka ir emigrantams

Dažnai užsienyje dirbantys lietuviai skundžiasi, jog savo šalyje negali naudotis finansinėmis paslaugomis. O ypač pirkimu išsimokėtinai. Tai dažnai paskatina gyventojus ieškoti būdų, kaip apeiti taisykles. PAvyzdžiui, sudarant lizingo sutartį ne savo, o artimo žmogaus vardu. Tai niekam nėra patogu. Todėl paskola23.lt kviečia lietuvius, gyvenančius užsienyje pasinaudoti išskirtine galimybe. Čia automobilių lizingas suteikiamas net ir užsienyje dirbantiems. Tai reiškia, kad Jums nebereikia ieškoti būdų, kaip pasiskolinti, nes galite tai padaryti patys.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: