Automobilių nuoma Vilniuje: kada rinktis ilgalaikę nuomą?

automobilių nuoma

Lietuvoje kiekvienais metais vis labiau plečiasi automobilių nuomos rinka. Vis dažniau ši paslauga reikalinga ne tik verslo klientams, bet ir gyventojams, ieškantiems pakaitinio ar patogesnio automobilio už turimą. Automobilių nuoma Vilniuje užsiimantys verslininkai pastebi, kad lietuviams vis aktualesnė tampa ir ilgalaikė automobilių nuoma.

Kas yra ilgalaikė nuoma?

Tai automobilio nuoma, kai nuomojamas laikotarpis trunka ilgiau nei kelias dienas ar valandas. Pavyzdžiui, automobilis Jums reikalingas keliems mėnesiams, nes Jūsų automobilis yra atiduotas ilgam remontui. Tačiau automobilis Jums reikalingas kasdien kaip darbo priemonė. Tokiu atveju Jums gali pasitarnauti Autorent24.lt siūloma ilgalaikė auto nuoma. Didžiausias tokios paslaugos privalumas – itin gera nuomos kaina. Todėl, kad nuomojate automobilį ilgam laikotarpiui, už jo nuomą Jums pritaikoma jau ne paros, o pavyzdžiui, mėnesio nuomos kaina. Kuri yra daug draugiškesnė.

Kuo nereikės rūpintis nuomos metu?

Jei kartais susiklosto aplinkybės, jog tenka pasiskolinti automobilį iš pažįstamo ar giminaičio, dažniausiai kamuoja baimė, jog automobilis suges ar jam bus reikalinga kitokia priežiūra. Tuomet kyla nemalonių situacijų, neaišku, kas už ką turėtų būti atsakingas. Tuo tarpu nuomojant automobilį ilgam laikotarpiui, apie daugelį dalykų nebereikia galvoti.

  • Žinoma, jog aktualiausias dalykas vairuojant ne savo automobilį, yra tinkamas draudimas. Automobilių nuoma Vilniuje užsiimantys nuomininkai taiko skirtingas taktikas, todėl prieš nuomojant automobilį, reikėtų iš anksto pasiteirauti, koks draudimas yra priskirtas Jums reikalingam automobiliui. Ypač, kai Jums reikalinga ilgalaikė nuoma, kurios metu gali nutikti ir eismo įvykių. Tokiu atveju sąžiningas draudikas turėtų užtikrinti, kad net ir dėl Jūsų kaltės sukeltos avarijos padarytos žalos Jums netektų atlyginti iš savo kišenės.
  • Dar vienas aktualus klausimas, susijęs su automobiliais. Jei Jums suteikiama ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje, greičiausiai Jums bus priskirtas ir automobilį prižiūrintis servisas. Dažnai pasitaiko, kad ilgalaikė nuoma užtrunka ne vieną mėnesį, tad per šį laikotarpį gali tekti keisti tepalus, automobilio ratus bei atlikti kitus smulkius tvarkymo darbus. Už juos Jums nereikės mokėti, jeigu tuo pasirūpins nuomojanti įmonė.
  • Nemažai nuomininkų, suteikdami ilgalaikės nuomos paslaugas leidžia naudoti ir automobilio priežiūros paslaugomis. Pavyzdžiui, gali būti, kad už nuomojamo automobili plovimą konkrečiose plovyklose Jums arba neteks mokėti, arba jį galėsite įsigyti su malonia nuolaida.

 

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: