Ką naujo siūlo baldų gamybos įmonės?

baldų gamybos įmonė

Jeigu planuojate atnaujinti namų interjerą, visuomet peržiūrėkite baldų gamintojų naujus pasiūlymus. Tikrai rasite naujų idėjų. Pavyzdžiui, pažiūrėkime, ką siūlo Baldita? Tai nemažą patirtį turinti baldų įmonė, kurios gaminius jau spėjo įvertinti daug vartotojų. Vis dėlto įmonė stengiasi tobulinti, atnaujinti paslaugas, kad atitiktų savo klientų poreikius.

Korpusiniai nestandartiniai baldai

Dabar, kai internete, žurnaluose yra begalė informacijos apie naujausias interjero madas, mažai kam patinka standartiniai baldai. Norisi išskirtinumo, individualumo ir maksimalaus praktiškumo savo namuose. Todėl Balditos nestandartiniai korpusiniai baldai, projektuojami ir gaminami pagal užsakovo viziją, yra išeitis tiems, kas nori asmeninių, tik jiems pritaikytų sprendimų. Tai yra labai praktiška, nes projektuojant baldus individualiai erdvei, išnaudojama vieta, pritaikomos reikalingos baldų funkcijos. Pavyzdžiui, sieninė spinta ar prieškambario baldai turi būti maksimaliai pritaikyti prie būsto išplanavimo, kad neužimtų per daug vietos. Tačiau taip pat turi būti talpūs ir stilingi. Pagal kliento poreikius suprojektuoti baldai yra detaliai apgalvojami, vidinis išplanavimas sudaromas atsižvelgiant į mažiausias smulkmenas. Kiek lentynėlių, kiek pakabų, kiek stalčių turi būti svajonių spintoje – sprendžia užsakovas. Sieninėje spintoje reikia vietos siurbliui, o gal lyginimo lentai? Profesionalus baldų projektuotojas tikrai sugalvos kaip išpildyti užsakovo poreikius. Taip baldas pritaikomas žmogui ir jo namams, o ne žmogus taikosi prie baldo.

Individualūs virtuvės baldai

Virtuvės išplanavimas pastaruoju metu nebeturi jokių standartų. Dabar virtuvės būna labai įvairios: ir kelių kvadratų kampelis mažame bute ir plati erdvė, pilna technologinių sprendimų. Standartiniais baldais sudėtinga pasiekti optimalaus funkcionalumo ir patogumo. Individualiai planuojant virtuvės baldus, atsižvelgiama į turimą erdvę ir asmeninius užsakovo poreikius. Profesionalaus dizainerio konsultacijų pagalba galima rasti sprendimus, kaip patogiausia įmontuoti buitinę techniką, kaip išnaudoti erdvę, kad turėti jaukią ir patogią virtuvę. Pavyzdžiui, baldų gamybos įmonė Baldita ne tik suprojektuoja ir pagamina baldus pagal individualius užsakymus, bet ir siūlo įsigyti žinomų gamintojų buitinę techniką, praustuves, gartraukius. Taigi, įmonės konsultantai gali patarti ir dėl įmontuojamos technikos, maksimaliai pritaikant projektuojamus baldus. Vadinasi, Jums tereikia turėti savo viziją, o virtuvės projektavimas, gamyba ir montavimas lieka profesionalų rankose.

 

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.