Kada trumpalaikė automobilių nuoma tampa išsigelbėjimo ratu?

automobilių nuoma

Auganti automobilių nuomos bendrovių pasiūla orientuota į individualius klientų lūkesčius, todėl pastaraisias metais tiek ilgalaikė, tiek trumpalaikė automobilių nuoma tapo praktišku ir patogiu sprendimu daugelyje gyvenimo sričių. Nors ilgą laiką minėtoji paslauga buvo suvokiama tik kaip šventinis atributas, pvz., būdavo smagu išsinuomoti išskirtinės klasės transporto priemonę ir pasivažinėti ja per vestuves, šiandien trumpalaikė nuoma tapo optimaliu pasirinkimu tuomet, kai sugenda nuosavas automobilis, o jums būtina vykti į darbą, tvarkyti įvairius reikalus mieste ir aktyviai važinėti. Be to, nuoma yra puikus pasirinkimas ir darbo kelionėms, svečių priėmimui, turizmui, laisvalaikiui ir pan.

 

Ar tai brangu?

Visuomenėje vis dar sklando nuomonė, kad automobilių nuoma yra gana brangus sprendimas. Vis dėlto, rinkos specialistai pastebi, kad pasikeitus rinkos situacijai, t. y. augant nuomos bendrovių pasiūlai, nuomos kainos tapo itin palankios. Neretai kalbama apie tai, kad nuoma, priešingai, gali tapti itin praktišku gelbėjimosi ratu. Visų pirma, jei jūsų automobilis sugedo, tačiau jums reikia daug ir aktyviai važinėtis mieste, pvz., darbo reikalais, į vakarinius užsiėmimus, paimti vaikus iš darželio, nuvežti į užklasinę veiklą ir pan., naudodamiesi viešuoju transportu didmiestyje prarasite marias laiko, be to, kainos už autobuso bilietą nėra tokios mažos, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Nuomodami automobilį ne tik sutaupysite brangiai kainuojantį laiką, bet ir išvengsite įvairių rūpesčių dėl bandymo prisiderinti prie viešojo transporto sistemos. Gali būti, jei turite įveikti ne vieną kilometrą ir aplankyti daug skirtingų vietų, kad automobilių nuoma padės sutaupyti.

 

Kada ir ką laimite?

Svarbu racionaliai įvertinti, ar automobilių nuoma iš tiesų jums reikalinga. Kaip ir minėjome, trumpalaikės nuomos paslaugos yra puikus pasirinkimas, jei skubate, jums reikia aplankyti daugybę skirtingų vietų ir įveikti gana didelius atstumus, o jūsų nuosavas automobilis ėmė ir sugedo. Iš kitos pusės, jei automobilis buvo naudojamas vos keliems kilometrams nuvykti nuo namų iki darbo vietos, nuomos paslaugos nebus praktiškas pasirinkimas. Šiuo atveju būtina įvertinti ir pomėgius bei poreikius. Praktika rodo, kad net ir daug metų didmiestyje gyvenantys žmonės kartais visiškai nežino viešojo transporto sistemos. Tokiu atveju nuomojami automobiliai Kaune ar kitame didesniame Lietuvos mieste tampa praktiška išeitimi, kuri gerokai sumažina galvos skausmą. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad dažnas vairuotojas yra tiek pripratęs prie automobilio suteikiamo savarankiškumo jausmo, kad bandymas prisiderinti prie miesto autobusų ir eismo valandų gali sukelti rimtų sunkumų, pareikalauti daug energijos ir nervų.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: