Kaip tinkamai išsirinkti gelinį laką, kad jis ilgai laikytų?

Geliniai nagų lakai tapo daugelio manikiūro ir pedikiūro salonų pasirinkimu, kadangi moterys nori ilgalaikiškumo ir kokybės, o tai gali duoti tik gelinis lakas. Kasmet rinkoje atsiranda vis daugiau gelinio poliravimo būdų, naujų lakavimo tendencijų, gelinio poliravimo priemonių. Nagų gelis yra viena iš svarbiausių gelinio lakavimo priemonių – gelis gali būti naudojamas kaip gruntas, formavimo priemonė ar viršutinis sluoksnis. Jie naudojami nago plokštelei pailginti ir sustiprinti. Tačiau pasirinkimų gausa kartais gali apsunkinti sprendimų priėmimą. 

Ką turėčiau vadovautis renkantis nagų gelį?

Apie nagų laką reikia žinoti pagrindus, kad būtų galima pasirinkti

Visų pirma, nagų gelis yra būtina priemonė norint atlikti gelinį manikiūrą ar pedikiūrą. Gelinis lakas naudojamas kaip pirmasis sluoksnis prieš nagų lakavimą ir kaip paskutinė spalva po nagų lakavimo.

Kartais nagų geliai naudojami tik viršutiniams sluoksniams, kiti – tik apatiniams sluoksniams, tačiau rinkoje yra ir gelių, turinčių abi funkcijas. Ši parinktis gali būti tinkamesnė, jei gelinis manikiūras atliekamas tik namuose sau arba retais atvejais (todėl universalus gelis yra ekonomiškesnis pasirinkimas).

Taip pat turėtumėte pasirinkti savo mėgstamą gelio spalvą nagams

Kadangi nagų geliai skirti juos sustiprinti ir fiksuoti spalvą, tai apie spalvų gamą nekalbėsime. Nagų geliai dažniausiai būna visiškai nepermatomi (matiniai), pusiau nepermatomi, peršviečiami arba peršviečiami. Nagų geliai taip pat yra baltos arba skaidrios spalvos.

Pagalvokite apie norimą rezultatą: matinis gelis slopina nagų lako spalvą, permatomas tik paryškina, permatomas – susilieja su spalva, taip pat maskuojantis gelis paslepia nagų nelygumus, pažeidimus ar kitus padarinius.

Siekiant sumažinti neigiamą gelinio lako poveikį nago plokštelei, svarbu pasirinkti kokybišką produktą

Rinkitės iš aukščiausios kokybės ingredientų pagamintus nagų gelius ir pirkite tik iš patikimų gamintojų. Kokybiškas gelis ne tik gražiau padengia nago plokštelę, bet ir yra patvaresnis, lengviau naudojamas ir sveikesnis jūsų nagams. Groziobaze.lt. Jums siūlo lakų ir gelinių bazių pasirinkimą, kuris yra platus ir tinkamas kiekvienai – dirbančiai salone ir nagus besitvarkančiai namuose. Išsirinkite gražiausią pavasarišką spalvą ir džiaukitės nuostabiais nagais, kurie taps aprangos ir stiliaus dalimi.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: