Kam nesuteikiama greita paskola?

Turbūt visi esame nors vieną kartą gyvenime atsidūrę situacijoje, kai pritrūkus lėšų ar atsiradus neplanuotiems pirkiniams, pasvarstėme, kad tokioje situacijoje mums pagelbėti galėtų greita paskola. Nors šiandien tokias paskolas teikiančių įmonių pasiūla yra didžiulė, o paskolų sąlygos – gana palankios beveik visiems žmonėms, yra išimčių, kada asmeniui nesuteikiama greita paskola ir jis turi ieškoti kitos išeities. Papasakosime, kokias atvejais greita paskola nėra suteikiama.

Ko gero, pats svarbiausias ir paprasčiausias kriterijus, norint gauti absoliučiai bet kokią paskolą yra nuolatinės pajamos. Jeigu esate bedarbis ar gaunantis ypač mažas pajamas, neatitinkančias tam tikrų kriterijų, greitos paskolos gavimas gali būti nesėkmingas. Labai svarbu pabrėžti, kad pajamos turi būti oficialios bei matomos pagrindinėse duomenų bazėse. Jeigu dirbate nelegaliai ir įrodymų, kad gaunate stabilias pajamas pateikti negalite, greita paskola jums ir nebus suteikta. Dažnai žmonės, net ir dirbdami bei gaudami algas, nusvyla ir turi laužyti galvas, kadangi savo pajamų nedeklaruoja ir nemoka mokesčių valstybei. Taigi, greita paskola yra prieinama tik tiems, kurie atitinka tokį paprastą ir tikrai akivaizdų reikalavimą – turi oficialias nuolatines pajamas ir pateikia įrodymus, kad kreditorius gali tikėtis normalaus ir stabilaus paskolos grąžinimo. Žinoma, dar svarbu nepamiršti, kad suma, kurią galite pasiskolinti, priklauso tiesiogiai nuo jūsų pajamų.

Norint gauti greitą paskolą, koją pakišti gali ir bloga mokėjimų istorija. Jeigu jau turite įsiskolinimų, kurių negrąžinote ar net nebandote grąžinti, gauti paskolą gali būti sudėtinga. Galite net neabejote, kad prieš suteikiant jums paskolą, kreditorius atidžiai peržiūrės jūsų mokėjimų istorija bei tikrins, ar tvarkingai yra mokami visi jums priklausantys mokesčiai, lizingai ir panašiai. Būtent todėl, jeigu greitą paskolą imsite pirmą kartą, prisiminkite, kad labai svarbu laikytis sutarties sąlygų, kad vėliau tai nepakenktų, nesukeltų dar daugiau rūpesčių ir galiausiai apskritai neuždarytų kelio gauti bet kokias paskolas.

Nors greita paskola ir atrodo kaip pats lengviausias ir paprasčiausias būdas gauti pinigų, labai svarbu nepamiršti, kad jos nesuteikiamos visiems iš eilės, o paskolą norintis gauti žmogus privalo atitikti tam tikrus reikalavimus ir, svarbiausia, turėti stabilias pajamas.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: