Kam reikalingas vandens siurblys?

vandens siurbliai

Vandens siurblys yra toks specifinis daiktas, kurį kasdien naudoja nedaug žmonių. Vykdant tam tikrus darbus ar veiklą, jis yra tiesiog būtinas. Paimkime statybininkus, karštovaizdžio specialistus ar ūkininkus. Su kuo pašalinti vandenį iš tranšėjos, tvenkinio, transporto tunelių ar dirbamų laukų? Laukti vasaros ir sausesnių orų? Ne visuomet tai paranku. Darbai šiais laikais, kai žiemą nėra didelių šalčių, planuojami ištisus metus be jokių pertraukų. Tai gana švelnios sąlygos kuriomis tenka dirbti mūsų specialistams, tačiau jei pasižiūrėtume į Azijos šalių analogiškus projektus, jų problemos kur kas didesnės. Nuolatinių liūčių ir potvynių zonoje be vandens siurblio neapsieina ir dažnas namų ūkis. Ką daryti kai per valandą vanduo pakylą iki tokio lygio kad apsemia namus, mašinas ir sugadiną infrastruktūrą ir paralyžuoja miestus? Kuo greičiau pašalnti vandenį.

Naudojant vandens siurblį galima pašalinti vandenį nepageidaujamoje vietoje ir sumažinto jo žalą. Kai statybose ekskavatorius kasa duobę ir dirvoje yra aukštas gruntinis vanduo, reikia naudoti net keleta tokių siurblių. Pasitaiko situacijų kai pastatytų daugiaaukščių namų rūsiuose kaupiasi vanduo tol kol aplink namą neįrengiama melioracija. Panardinami siurbliai naudojami namų ūkiuose, įmonėse, kompercinėje ir pramoninėje aplinkoje, visur kur reikalinga išsiurbti vandenį. Vandens siurbliai skirstomi į skirtus siurbti švarų vandenį arba purviną vandenį su priemaišomis, taip pat kitos paskirties skystas substancijas, čia yra daugiau informacijos (apie vandens siurblius). Pramoniniai siurbliai naudojami gręžiant vandens gręžinius, naftos platformose ir buitinių nuotėkų surinkimo, valymo ir perdirbimo stotyse. Yra ir specialūs vandens siurbliai su padidintos galios varikliu, jie sukuria aukštesnį splėgį, todėl tinka pumpuoti vandenį ilgesnį atstumą arba kai vandenį reikia perkelti į įkalnę. Jų našumas yra didesnis nes vandens kiekiai kuriuos reikia perkelti yra milžiniški.

Nešiojami vandens siurbliai patogus dėl lengvo svorio ir galimybės greitai pajungti ir pašalinti vandenį, pavyzdžiui iš laivo, valties, namo rūsio. Žmonės juos naudoja pripildyti ar nusausinti dekoratyvinius tvenkinius kai atlieka valymo darbus. Naudojant nešiojamą siurblį galima palaistyti didelio ploto daržą, sodus, gėlynus ir vejas. Jeigu siurblį naudosite dažnai, geriau paieškoti tokios kurio variklis vekia tyliau. Taip bus mažiau triukšmo jūsų kieme ir  nesusipyksite su kaimynais.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: