Kas yra prekių sandėliavimas?

laikinojo prekių saugojimo sandėliai

laikinojo prekių saugojimo sandėliai Nors anksčiau sandėliavimas buvo tapatinamas su paprastu prekių laikymu didelėse patalpose, dabar tai tapo vienu svarbiausiu krovinių transportavimo procesu. Nesvarbu, tai būtų maža ar didelė gamybinė ar prekybinė įmonė, sandėliavimo paslaugos yra reikalingos kokybiškam ilgalaikiam ar trumpalaikiam prekių laikymui, kurį gali užtikrinti patikimi šių paslaugų teikėjai. Žinoma, reikia pabrėžti ir tai jog sandėliavimas jau seniai nebėra vien prekių saugojimas. Tai yra ištisas prekės paruošimo tolimesnei distribucijai procesas. Jo metu yra garantuojamas prekių išlaikymas, jų parengimas eksportavimui ir pardavimas ar perkėlimas į kitą numatytą vietą.

Kam yra reikalingas sandėliavimas?

Sandėliavimo pagalba yra minimalizuojamas prekių gedimo, deformavimosi ar galiojimo terminų pasibaigimo rizika. Kiekvieną kartą, kai produkcija pasiekia parinktą sandėlį, ji yra atidžiai apžiūrima bei prižiūrima visą prekės laikymo laikotarpį. To pasekoje, kiekvieno krovinio priežiūrai yra skiriamas didelis dėmesys, ko negalėtų padaryti patys produkcijos tiekėjai dėl laiko stokos.

Kaip yra skirstomos sandėliavimo paslaugos?

Dažniausiai, didžioji dalis sandėliavimo paslaugas teikiančių įmonių, siūlo būtent tokius sandėliavimo sprendimus:

  • Vietinis / tarptautinis krovinių ant padėklų pakrovimas ir iškrovimas;
  • Krovinių sandėliavimas tam pritaikytose patalpose;
  • Produkcijos rūšiavimas, ženklinimas, patikra;
  • Krovinių kontrolė;
  • Importo – eksporto paslaugos;
  • Dokumentacija.

Ką galima sandėliuoti?

Nelaikinojo bei laikinojo prekių saugojimo sandėliai priima labai skirtingą produkciją. Dažniausiai gamybinės bei prekybinės įmonės domisi dėl grūdų, baldų, maisto prekių, transporto priemonių, detalių bei kitų panašių prekių sandėliavimo. Žinoma, tokio tipo sandėliuose galima laikyti ir pavojingus, gendančius produktus, kuriuos patalpinta į tam pritaikytas patalpas. Jos yra šildomos bei itin atidžiai prižiūrimos darbuotojų.

Taip pat, sandėliuojant produkciją, labai dažnai yra pasirenkamas atsargų, dar kitaip išteklių valdymas. Tai yra procesas, kurio metu sandėliavimo bei logistikos specialistai padeda išsiaiškinti klientui kaip tam tikras aptarnavimo lygis įtakoja jo turimas atsargas. Šio proceso dėka, klientai gali sužinoti prekių atsargų kiekiu sandėlyje, o taip pat ir prekybos vietoje.

Esate gamybinė ir prekybinė įmonė, tačiau nežinote kaip sandėliuoti savo prekes? Nedelskite ir susiraskite tokią sandėliavimo įmonę, kuri pasirūpins visais prekių saugojimo, išvežimo bei dokumentacijos reikalais.

2 komentarai apie “Kas yra prekių sandėliavimas?”

  1. Mano verslui sandėliavimas yra labai svarbus faktorius. Įdiegęs ir pradėjęs naudoti sandėliavimo sistemą, kuri padėjo sinchronizuoti sandėliavimo koordinaciją, mano verslas ženkliai išaugo.

  2. Operatyvus sandėliavimas yra labai svarbus aspektas. Tam, kad viskas vyktų sklandžiai, turi būti suderinta labai daug procesų, nuo kurių priklauso klientų pasitenkinimas ir, žinoma, verslo kokybė.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.