Kelionės pasiūlymas norintiems sutaupyti

kelionės

Perskaitėte antraštę ir dabar mąstote, koks gi tas kelionės pasiūlymas norintiems sutaupyti? Ogi paskutinės minutės kelionė. Toks meniu punktas yra svetainėje KidyTour.lt

KidyTour.lt pateikia nemažai informacijos. Jūsų dėmesiui – perpasakojame tai, kas atrodo aktualiausia.

  1. Daugelis keliones planuoja. Planus kurpti pradeda prieš pusmetį ar dar anksčiau. Geriausio varianto ieško ne spontaniškai, o iš anksto.
  2. Norinčiųjų keliauti poreikiai toli gražu nėra vienodi. O ir numatyti aplinkybes ne visada paprasta. Taip ir praverčia paskutinės minutės pasiūlymai. Galbūt visai netikėtai radote laiko, pasikeitė planai? O gal paprasčiausiai mėgstate spontaniškus sprendimus? Jei nors į vieną klausimą atsakėte teigiamai, vadinasi, jums toks variantas gali būti tikrai tinkamas.
  3. Esate laisvai samdomas specialistas? Studentas? Veiklą planuojate lanksčiai? Radote dėmesio vertą kelionę ir nėra priežasčių, kodėl reikėtų jos atsisakyti? Planuose nėra griežtos takoskyros tarp darbo ir atostogų? Galite dirbti nepriklausomai nuo to, kur esate? Paskutinės minutės pasiūlymas tokiais atvejais – kaip tik jums.
  4. Susidomėjimas kelione yra lemiamas vienos ypatybės – kelionės trukmės. Vienoks atsakymas tikėtinas, kai kalba sukasi apie porą dienų, kitoks – kai siūloma išvykti savaitei.
  5. Kelionės į Turkiją ir Egiptą vilioja. Kuo vilioja? Įvairiausiais dalykais. Tarkime, stebina ištaigingi viešbučiai. Paskutinė minutė nereiškia, kad reikės ištaigingumą aukoti. KidyTour.lt geba paskutinę minutę suderinti su prabanga!
  6. Atostogos yra poilsis. Atostogos yra atsipūtimas nuo rutinos. Atostogos yra mėgavimasis. Ir… atostogos yra skanūs patiekalai.
  7. Po atostogų grįžtama pasisėmus naujų minčių, idėjų. Nesvarbu, kur dirbate. Svarbiausia, kad po atostogų darbas gali būti mielesnis.

Štai toks lengvas sąrašiukas, tarsi koks konspektas. Tai įrodo, jog kelionės žmones domina, taip pat nesunku nuspėti, kad kyla klausimų, į kuriuos kelionių organizatoriams tenka atsakyti. Kai organizatoriai  visus reikalus vertina profesionaliai, klientai išvengia įvairių nesklandumų. O pati pradžia – sklandi komunikacija. Jei klientas pasiteirautų, į kokį Egipto kurortą įmanoma nuvykti, ir negautų jokio atsakymo, tai atrodytų mažų mažiausiai keista.

Yra daug dėmenų, turinčių įtakos ir paslaugos sklandumui, ir kelionių įspūdžiams. Pastebėtina, kad intriguojančios informacijos nepašykštėtų žmogus, aplankęs ne dvi ir ne tris šalis. Dar daugiau papasakotų asmuo, pasinaudojęs ne vienu paskutinės minutės pasiūlymu. Šiaip ar taip, apsilankius kelionių organizatoriaus puslapyje nesunku atrasti tam tikras gaires. Taip ir pasirinkimas, ir planavimas lengvesnis.

Vienpusiška / nevienpusiška

Kai kurie pasiūlymai būna vienpusiški: koks nors vienas privalumas ir keli kompromisai. Paskutinės minutės kelionės kartais irgi taip įsivaizduojamos. Tačiau apsilankius KidyTour.lt įspūdis kitoks. Lygiai tokie pat ištaigingi viešbučiai, kaip ir įprastai, tokios pat puikios emocijos. Užtat kelionės kaina ne šiaip prieinama, o labai priimtina.

 

 

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: