Ko reikia, kad įmonių katalogas tinkamai veiktų?

Klausimas aiškus, bet atsakymas ne toks ir paprastas. Ko reikia, kad įmonių katalogas veiktų kaip laikrodis? Yra bent keli „laikantieji akmenys“ tad skaitykite toliau.

Dizainerių darbas

Įmonių katalogas yra didelių pastangų rezultatas. Svarbus ir dizainerių darbas. Ne interjero ar automobilių, o vadinamųjų WEB dizainerių. Kiek laiko prireikia, kol kiekvienas svetainės kampas, kiekvienas meniu punktas įgauna tinkamą pavidalą. Kiek dėmesio skiriama įvairiausiems su apipavidalinimu susijusiems dalykams…

Duomenų rinkimas

Įmonių katalogas yra didžiulis duomenų rinkinys, tad darbas itin kruopštus. Pačios įmonės yra suinteresuotos patekti į sąrašą, nes taip klientams lengviau jas rasti.

Privalumas – patogumas. Kad kataloge lankytojams nereikėtų klajoti, kūrėjai praleidžia nemažai valandų, kol sugalvoja, kokia struktūra geriausia.

Noras

Nekyla abejonių, kad siekiant sukurti vertingą katalogą reikia noro. Jei kaskart prie kompiuterio sėdama dejuojant ir nervinantis, jog „vėl reikia daryti tą prakeiktą nesąmonę“, tai kažin, koks bus galutinis rezultatas.

Jei kuriate katalogą, veikiausiai dirba visa komanda. Stebuklingas žodis – motyvacija. Kiekvienoje įmonėje mikroklimatas vis kitoks, skatinimo priemonės irgi skirtingos. Jei ant darbuotojų nuolat niurzgama, vadinasi, nesuteikiama jiems jokios motyvacijos dirbti.

Paslapties šydo atidengimas

Kas įmonių katalogas būtų naudingas, svarbu, kad jį pavyktų surasti. Trys stebuklingos raidės – SEO – čia labai daug reiškia. Kad ir kokį nuostabų katalogą sukurtumėte, kad ir kokių aukso monetų jis būtų vertas, visa vertė smunka, jei svetainė kur nors interneto gilumoje. Bet kaip ištraukti į dienos šviesą? Kaip iškelti į paieškos sistemų viršų? Kaip ir užsiminėme, čia karaliauja SEO. Iškelti puslapį – tarsi atidengti paslapties šydą ir pristatyti ką nors auditorijai.

Kas bendro tarp įmonių katalogo ir telefonų knygos?

Šnekant apie įmonių katalogus imama ir suklūstama. Juk šis žanras primena telefonų knygą, ar ne? Na, panašumų tikrai yra. Bet katalogas internete – ne tik šiuolaikiškesnis. Tai itin patogus sprendimas. Reikiami dalykai randami greitai ir, galima sakyti, be pastangų. Pasistengė tie, kurie svetainę kūrė, todėl vartotojams naudotis patogu. O prasideda viskas nuo idėjos.

 

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: