Kodėl sauskelnės Pampers taip išpopuliarėjo?

sauskelnes

Būtų keistoka klausti, kodėl sauskelnės populiarus produktas, kodėl jos taip dažnai perkamos. Juk tai būtinybė. Užtat įdomu, kodėl taip fenomenaliai išpopuliarėjo vieno gamintojo produktai – sauskelnės Pampers.

Kaip sauskelnės pampersais tapo…

Ko vyksti į parduotuvę? Pampersų. Toks dialogas visai tikėtinas, mat sauskelnės jau seniai pramintos pampersais. Pavadinimas taip prigijo, kad neoficialioje kalboje netgi tapo bendriniu žodžiu. Panašiai, kaip ir vieno suomių gamintojų telefonai kadaise… Aišku, kaip priežastį galima įvardyti skambų, lengvai įsimenamą pavadinimą. Septynios raidės, nėra kažin kokio priebalsių ir balsių susikirtimo, tad vieną kartą išgirdus nesunkiai išlaikoma galvoje. Bet naivu manyti, kad vien gražus pavadinimas lemia tokį žinomumą bei – neperdedame tai sakydami – visuotinį kokybės pripažinimą.

Taigi, sauskelnių, apie kurias čia kalbame, populiarumą lemia ne pavadinimas. Yra tiek punktų, kad viską sunku ir išvardyti. Nepaisant to, kad pliusų itin daug, glaustai pateiksime keletą ir pasistengsime pernelyg neišsiplėsti. Jeigu turite mažą vaiką, labai tikėtina, kad mūsų aptariami dalykai jums puikiai žinomi. O jei dar tik planuojate apie tėvystę bei motinystę, tiesiog paskaitykite, galbūt rasite ką nors įdomaus, naudingo.

Gerosios savybės, kurios dabar dar geresnės

Sauskelnių Pampers parduotuvėse netrūksta. Nuo 1961-ųjų, kai jie pasirodė rinkoje, praėjo nemažai metų. Natūralu, kad produkcija tobulinama. Tai reiškia, kad gerosios savybės tampa dar geresnės. Ir štai trumpai aptarsime keletą iš jų.

Pavyzdžiui, prie sauskelnių nurodoma, kad specialus sluoksnis padeda išlaikyti odą sausą net iki pusės paros. Arba pralaidumas orui. Arba plonumas, dėl kurių nevaržomi kūdikio judesiai. Arba patogus užsegimas, kurį gaminant nepamirštas pralaidumo orui kriterijus (kiekviena pampersų dalis – apgalvota).

Konkrečiai šiuo atveju pristatyti keli Pampers Baby Dry sauskelnių pliusai. Yra ir daugiau teigiamų dalykų. Pavyzdžiui, sudėtyje esantis alijošiaus losjonas. Jo funkcija – apsaugoti vaiko odelę, ją švelninti, minkštinti.

Pelnytas populiarumas

Iš aptartų aspektų visiškai aišku, kodėl sauskelnės Pampers taip perkamos ir kodėl jų „statusas“ nesikeičia ilgus metus. Mažus vaikus auginantys tėvai pripažįsta Pampers vertę. O juk ta vertė – tai patogumas kasdienybėje, sveikesnė kūdikio odelė.

 

 

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: