Kokie negalavimai išduoda vitaminų poreikį?

equazen maisto papildaiŠiam nežmonišku greičiu besisukančiam pasaulyje subalansuota mityba yra retas reiškinys. Valgome daug, mažai vertingą maistą, todėl organizmas neįsisavina jam taip reikalingų vitaminų. Vitaminų trūkumą padeda nustatyti įvairūs negalavimai.

Odos problemos

Jeigu trūksta vitaminų oda sausėja ir šerpetoja. Kartais tampa problemine, atsiranda aknė. Turėtumėte sunerimti, jeigu oda atrodo lyg su mėlynėmis. Tuomet į pagalbą turėtų ateiti arba A ir E vitaminas, arba equazen maisto papildai. Tai vitaminų kompleksas, kuris padeda palaikyti reikiamą medžiagų paros normą.

Trūkstant reikiamų medžiagų ima skilinėti nagai, aliejai ir kitos priemonės, turinčios jiems pagelbėti, norimo efekto neduoda.

Regos sutrikimai

Šiuo metu net ir siekiant gyventi sveikiau su maistu negauname visų reikiamų medžiagų. Nes maistas dažnai yra termiškai netinkamai apdorojamas. Todėl jeigu vitaminų trūksta daug ir nuolat jaučiamas net suprastėjęs regėjimas. Akys dažnai parausta, paburksta vokai, gali net atsirasti uždegimas ar jas ima niežtėti. Čia padeda equazen eye q chews kramtomos kapsulės n180 arba eye q vitaminai. Norint užkirsti kelią reiktų vaikams profilaktiškai duoti equazen baby vitaminų. Juolab, equazen eye q kaina labai patraukli.

Nervų sistemas veikla

Dar vienas vitaminų trūkumo išdavikas yra nervų sistemos sutrikimas. Jis gali pasireikšti dingusiu apetitu, nuovargiu, nemiga arba energijos stygiumi, apatija. Padeda equazen maisto papildai, vaikams – equazen children’s chews. Ir iš tiesų equazen atsiliepimai yra puikūs. Tai riebalai iš natūralių šaltinių, kurie užtikrina normalią nervų sistemos veiklą.

Virškinimo sistema

Stresas ir greitas maistas apsunkina virškinimo traktą, todėl dažnai atsiranda problemų. Tampa sunku suvirškinti, jaučiamas skrandžio sunkumas, padidėjęs rūgštingumas, kartais net refliuksas. Tuomet padeda equazen maisto papildai arba senjorų labai mėgstami ir kitiems rekomenduojami equazen eye q chews 360.

Neretai tiriamės, atliekame įvairiausius tyrimus, vaikštome pas gydytojus, o jie vis sako, kaip gerai turėtumėme jaustis. Gaila, bet taip toli gražu nesijaučiame. Tuomet lieka dvi išeitys, viena: galuotis iki kol aiškiai nustatysime trūkstamų vitaminų šaltinį, antroji alternatyva  – pradėti vartoti equazen zuvu taukai.

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: