Metų pradžioje vėl populiarėja kreditai

kreditaiKaip ir kiekvienais metais, metų pradžioje, finansinė rinka kaip reikiant sujuda, mat joje vėl naujai pradeda cirkuliuoti ne tik verslo pajamos, bet ir gyventojų lėšos. Deja, dažnai metų pradžioje sukruta ir skolinimosi rinka, mat visi, ištuštinę kišenes per šventes, ieško galimybės išgyventi iki artimiausio atlyginimo. Dažniausias sprendimas – kreditai. Tiek didesni, tiek mažesni kreditai paskolos gelbsti gyventojus, kurie šventėms išleido ne tik turimas lėšas, bet ir santaupas.

Kur ieškoti kredito?

Tai dažniausias klausimas, kuris kyla tuomet, kai suprantame, jog šį mėnesį pinigėlių tikrai pritrūks ir greitasis kreditas mums tikrai pagelbėtų. Tokiu atveju žmonės ima naršyti internete, ieškodami, kokie kreditai ar paskolos šiuo metu rinkoje suteikiami ir kokios yra sąlygos juos gauti. Labai svarbu žinoti, jog norint pasiskolinti legaliai, reikėtų atsakingai rinktis kredito davėją. Lietuvoje kreditas ne ratai tampa ir sukčių priedanga iš žmonių išvilioti turtą, kurį reikia užstatyti gaunant kreditą. Gaunama suma iš kreditoriaus nedidelė, tačiau užstatas gali siekti ir kelis tūkstančius. Dingus tokiam apsišaukėliui greiti kreditai gali kaip reikiant sugadinti nuotaika. Todėl reikėtų skolintis tik iš patikimų bendrovių.

Kaip nepermokėti?

Norint pasiskolinti pinigų, pirmiausia reikėtų pasidomėti, kokiomis sąlygomis skolinami kreditai internetu ir ne tik. Lietuvoje gausu kreditavimo bendrovių, kurios įvairiais būdais stengiasi prisivilioti naujų klientų. Todėl it Jūs galite tuo pasinaudoti. Pavyzdžiui, pasinaudodami įmonės pasiūlymu, kuomet pirmas kreditas nemokamai suteikiamas arba naujiems klientams siūlomi kreditai be registracijos mokescio. Tokiais atvejais galite ne tik išspręsti finansinę situaciją iki artimiausio atlyginimo, bet ir nepermokėti už gaunamą kreditą. Tam tiesiog reikia šiek tiek pasidomėti, nes toli gražu ne visi iš pradžių atrodantys pigus kreditai yra tokie. Kartais po gražiais pasiūlymais slepiasi sudėtingos sutarties sąlygos ir aukštos palūkanų normos. Pasidomėkite tuo prieš pasirašydami sutartį.

Kada grąžinti?

Tam, kad net ir nedideli kreditai netaptų našta, reikia tinkamai apgalvoti ne tik, kaip pasiskolinti, bet ir kaip grąžinti. Pavyzdžiui, išduodami kreditai bedarbiams ne retai būna pratęsiami, nes žmonės neįvertina savo finansinių galimybių skolindamiesi. Kad taip nenutiktų, iš anksto pagalvokite, kiek kreditai gali kainuoti ir kokio dydžio paskola Jums iš tiesų reikalinga. Be to, specialistai sako, jog net ir nedideli kreditai gali tapti sudėtinga nešta jeigu iš anksto nesuplanavote, kaip tuos pinigus grąžinsite. Prieš pasirašydami sutartį su bendrove, numatykite savo artimiausių kelių mėnesių biudžetus ir nepamirškite, jog reikės grąžinti kreditą.

 

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: