Muzikos instrumentų įsigijimas. Ar pirkti užsienyje?

pianinasJeigu nusprendėte, kad norite išmokti groti kažkokiu muzikos instrumentu, tai dar nereiškia, kad viskas bus labai paprasta. Jums iš pradžių reikės pinigų. Ne, pinigų reikės ne tik pamokoms – jums reikės pinigų instrumento įsigijimui. Jeigu norite išmokti groti skaitmeniniu pianinu, tuomet internete jį įsigyti galėsite už mažiausią kainą. Tiesa, skaitmeniniai pianinai (klavinovos) kainuoja skirtingai ir viską lemia tiek gamintojas, tiek ir kiti niuansai. Elektroninėse parduotuvėse dabar siūloma platus jų pasirinkimas, tačiau neapsigaukite – ne visos tos el. parduotuvės yra patikimos. Perkant muzikos instrumentus, jums turi rūpėti ne tik jų kaina, bet ir kokybė, o svarbiausia – turite įsitikinti, kad perkant ne iš kokio sukčiaus.

Klavinovos šiuo metu gali būti įsigyjamos iš užsienio el. parduotuvių, iš lietuviškų, taipogi galima rinktis privačių asmenų pasiūlymus. Pastarieji būtų vienas blogesnių pasirinkimų. Kalba eina apie pirkimą iš tokių asmenų, kurie bando atsikratyti nenaudojamu daiktu. Trumpai tariant, tokie skaitmeniniai pianinai dažniausiai yra naudoti, o kainos nėra labai mažos. Tad, geriausia būtų dairytis į naujus instrumentus, nes vis dėlto – jiems gali būti taikoma garantiją. Kaip bebūtų, perkantieji muzikos instrumentus taipogi turi suprasti, kad užsakymai iš užsienio atkeliauja greitai. Perkant skaitmeninius pianinus ar kitus muzikos instrumentus iš užsienyje veikiančių pardavėjų, reikia žinoti kelis svarbius dalykus.

Iš užsienio galima užsisakyti daug ką ir ne paslaptis, kad muzikos instrumentų pasirinkimas ten yra didesnis. Bet, turite suprasti, kad tam, jog užsakytas instrumentas pasiektų jūsų namus, teks pakloti nemažą sumą. Einant prie reikalo, jūs galbūt užsienio el. parduotuvėje ir rasite pigesnius muzikos instrumentus, tačiau už pristatymą į Lietuvą jums reikės sumokėti gana didelę sumą. Ypač jeigu užsakomas instrumentas yra didelių gabaritų – kaip skaitmeniniai pianinai. Tad, jeigu galvojate užsakyti klavinovą iš užsienio, būtinai įvertinkite ar finansiškai tai apsimoka. Kartais geriau jau sumokėti keliais eurais daugiau Lietuvoje, bet galutinis rezultatas vis tiek išeis į naudą jums.

Taip pat pabrėžti, kad užsakant muzikos instrumentus iš užsienio pardavėjų, yra didesnė rizika, jog užsakytas instrumentas atkeliaus su pažeidimais. Matote, niekas nežino kokiais keliais keliauja užsakyti daiktai, tuo labiau – niekas nežino ar užtikrinamas jų saugumas gabenant. Ypač reikėtų pagalvoti ir apie terminą – užsakant iš užsienio pardavėjų, jūs instrumento lauksite gerokai ilgiau.

Muzikos instrumentus internetu užsisakyti naudinga dėl to, kad kainos čia mažesnės. Bet, jeigu jums svarbus saugumas ir kokybė, tuomet reikėtų rinktis ilgiau e. komercija užsiimančius pardavėjus. Jie turi žymiai platesnį pasirinkimą ir gali pasiūlyti visas garantijas.

Kalbant apie skaitmeninių pianinų (klavinovos) įsigijimą internetu, būtina suprasti, kad tai nemažų apimčių muzikos instrumentas. Dėl šios priežasties jo gabenimo kaina gali būti gerokai didesnė nei tarkime – gitaros. Jūs ko gero turėsite sumokėti už pristatymą. Tiesa, gali būti taikomos tam tikros išimtys. Pavyzdžiui, jeigu perkate klavinovą, kurio kainą siekia kelis tūkstančius eurų, tuomet galbūt ir galima tikėtis nemokamo pristatymo, nes vis dėlto – tai gana didelės vertės užsakymas, kurios nenorėtų paleisti nei vienas prekyba užsiimantys verslininkas.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: