Naujas garažo sprendimas kieme – aliuminio profilių stoginės automobiliui

Turint nuosavą namą neišvengiama būtinybė yra automobilio laikymas kieme. Norisi, kad jis būtų saugus, patikimas, ilgaamžis, nereikalaujantis didelių investicijų bei priežiūros. Vienas geriausių sprendimų šiuo klausimu šiandien – aliuminio profilių stoginės automobiliui. Visas aukščiau išvardintas savybes toks statinys atitiks ir gali net viršyti lūkesčius. Aliuminio profilių stoginės automobiliui bus suprojektuotos taip, kad nedarkytų bendro vaizdo kieme. Tiek dizaino, tiek plačios spalvų paletės gamos dėka puikiai “įsipaišys” į jūsų namo kiemą.

Galimi du tokių stoginių statymo sprendimo būdai. Vienos stoginės gali būti statomos be sienų, o kitos – su sienomis, visiškai apsaugančios jūsų mylimą automobilį ne tik nuo kaitrių vasaros saulės spindulių, bet ir vėjo, atnešančio purvą, žiedadulkes ar skaudžius transporto priemonei kritulius. Jeigu pasirinksite paprastąjį stoginės variantą ir nuspręsite, kad sienos jums nebus reikalingos – viena statinio siena gali būti naudojama kaip namo siena. Taip tik dar labiau išlaikysi didesnę kiemo erdvę bei sulaikysite vėją. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių, finansinių galimybių ir erdvės, skiriamos laikyti automobiliui ar net keliems.

Aliuminio profilių stoginės automobiliui gali Jus maloniai nustebinti. Jos nereikalaus jokios papildomos priežiūros, nes pagamintos ir ilgaamžių aliuminių profilių. Galimos kelios konstrukcijos spalvos, todėl nebus sunku derinti prie namo eksterjero ar vyraujančios spalvos kieme. Dar nepaminėta, kad galėsite stoginės automobiliui dėka įsirengti namui taip reikalingą sandėliuką visiems turimiems rakandams susidėti. Nebus “ant akių” nei žoliapjovė, nei kepsninė, šluotos, kibirai ar grėbliai. O turint automobilį dar reikės pagalvoti ir kur laikyti nenaudojamas padangas ar kitus automobilio aksesuarus. Vienareikšmiškai –  sandėliukas reikalingas gyvenant name.

Taigi įsirengiant stoginę trasporto priemonei ar bent kelioms laikyti, neišdarkysite aplinkos, nes tokios konstrukcijos lengvai sumontuojamos. O dar svarbiausia, kad atlieka taip reikalingas funkcijas – suteikiama visiška apsauga nuo lietaus (integruota lietaus nutekėjimo sistema), žiemą nuo sniego, krušos, o atėjus rudeniui – lapų bei purvo. Jums beliks išsirinkti reikiamą aliuminio profilių stoginės automobiliui dydis, dizainą, pasakyti projektuotojui savo poreikius ir visi kiti darbai bus atlikti pasirinkus tinkamą šiems darbams atlikti partnerį.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: