Naujos statybos butai Vilniuje: šiuolaikiški ir funkcionalūs

Pastaraisiais metais nekilnojamojo turto rinka Vilniuje buvo itin aktyvi. Čia 2019 m. fiksuoti rekordiniai pirkimo ir pardavimo sandorių skaičiai, tad tendencijos rodo, kad sostinė vis dar lieka patraukliausia vieta ieškant naujo būsto. Dažnas lietuvių pasirinkimas – naujos statybos butai Vilniuje. Nekilnojamojo turto vystytojai, stebėdami šias tendencijas, nuolat kuria naujus projektus, kurie leidžia naujakuriams mėgautis patogiu ir saugiu gyvenimu.

Šiuolaikiška

Naujos statybos butai Vilniuje nuo įprastų senų daugiabučių pirmiausia skiriasi tuo, jog jie yra visai kitokio išplanavimo ir statomi naudojantis šiuolaikiškiausiomis technologijomis. Kiekvienas naujas būtų projektas nori išsiskirti, todėl klientams siūlo tik aukščiausios kokybės medžiagomis pastatytus namus ir įrengtus būstus. Taip pat kažką, ko nesiūlo kiti. Pavyzdžiui, erdvią terasą kiekviename bute arba menininkų kurtą namų interjerą. Labai dažnai naujų namų kiemuose yra įrengta ne tik infrastruktūra, bet ir papildomos žalios erdvės, kuriose galite ramiai leisti laiką.

Efektyvu

Nauji butai Vilniuje turi tarnauti Jums ir paversti Jūsų gyvenimą lengvesniu. Apie tai galvodami NT vystytojai, naujos statybos butuose įrengia automatinį šildymą, pasirūpina individualiu išplanavimu, jeigu to pageidauja klientas. Jums nebereikia jaudintis dėl automobilio vietos prie namų, nes prie tokių projektų dažniausiai įrengiamos ir stovėjimo vietos arba požeminiai garažai, o kieme vaikams sukuriamos žaidimų aikštelės.

Saugu

Naujos statybos butai Vilniuje projektuojami ir statomi skiriant didžiulį dėmesį saugumui. Todėl naujos statybos daugiabučių projektuose yra pritaikyta daug sprendimų, užtikrinančių gyventojų saugumą. Pirmiausia, dažniausiai tokio tipo kvartalai yra aptverti ir į jų teritoriją gali įeiti tik gyventojai su magnetinėmis raktinėmis kortelėmis. Teritorija ir įėjimai yra stebimi, todėl pašaliniai asmenys negali patekti į daugiabučių teritoriją. Taip pat tokius objektus saugo ir apsaugos tarnybos, kurios gali užtikrinti, kad Jūsų turtu būtų pasirūpinta net kai Jūsų nėra namuose.

Bendruomeniška

Be to, labai dažnai naujakuriai, apsigyvenę nauju būtų kvartaluose, gali džiaugtis ne tik naujais namais,  bet ir draugiška kaiminyste. Dažniausia naujos statybos butus renkasi jauni žmonės ir jaunos šeimos, todėl nekilnojamojo turto vystytojai rūpinasi ne tik gyvenamąja aplinka, bet ir bendruomenės kūrimu. Kai kuriuose projektuose atsikėlę į naujus namus, galėsite įsilieti į vietos bendruomenę, kurios kūrimu pasirūpins NT projekto koordinatoriai. Tvirta bendruomenė ir saugi kaiminystė – tai faktorius, kuris prisideda prie saugaus gyvenimo. Tvirtoje bendruomenėje gyventojai gali efektyviai spręsti kylančius būsto tvarkymo klausimus, sukurti savo tradicijas ir taip užmegzti stiprius kaimyniškus ryšius.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: