Nuotekų siurbliai – kaip tinkamai juos pasirinkti?

Individualiuose namuose, kotedžuose, sodybose, kur nėra įrengta centralizuoto nuotekų šalinimo tinklo, montuojami nuotekų siurbliai (fekaliniai siurbliai), kurių paskirtis perpumpuoti nuotekas į vietinius valymo įrenginius ar į centralizuotas kanalizacijos trasas. Šio tipo siurbliai tiks ir tuomet, kai vandenį reikės išvalyti tvenkinyje, šulinyje, baseine ar kitoje talpoje. Norint, kad  vykdant tai  būtų aukštas efektyvumas visada reikalinga tik profesionali vandentvarkos įranga. Šiame straipsnyje atskleisime kaip tinkamai pasirinkti nuotekų siurblius. Skirsime naudingus patarimus jau turintiems nuotekų (fekalinius) siurblius.

Nuotekų siurbliai – kaip tinkamai juos pasirinkti?

  • Renkantis šio tipo siurblį, reikia atkreipti dėmesį į šių įrenginių techninius parametrus: maksimalų našumą, maksimalų kėlimą, variklio galią. Jeigu atkreipsite dėmesį į šiuos kriterijus, pasirinktas nešvaraus vandens siurblys patvariai tarnaus ilgus metus, o jo priežiūra nekels jokių rūpesčių.
  • Tuomet, kai vandenį reikia išvalyti iš gilesnių talpų, vertėtų atsižvelgti ir į maksimalų panardinimo gylį, o įvairūs papildomi privalumai, tokie kaip tvirtas korpusas ar variklio perkrovos apsauga užtikrins dar ilgesnę pasirinkto siurblio tarnavimo trukmę.
  • Reikėtų įsidėmėti, kad siurbliai su smulkintuvais gali susmulkinti tik minkštas daleles (tualetinį popierių, virves, servetėles, maisto atliekas ir pan.). Todėl, norint dirbti su šio tipo siurbliais (ir iš tikrųjų su bet kokiais siurbliais), rekomenduojama įdiegti elektros variklio apsauginį jungiklį (grandinės pertraukiklį), kuris išjungs variklio maitinimą, kol dar jame nebus prasidėję negrįžtami destruktyvūs pokyčiai.

Pagal išvardintus kriterijus, Jūs lengvai pasirinksite profesionalų nuotekų siurblį internetinėje svetainėje – guradis.lt. Čia Jūsų lauks tik aukštos kokybės ir ilgaamžė vandentvarkos įranga.

Naudingi patarimai jau turintiems nuotekų (fekalinius) siurblius

  • Norint prailginti siurblio ilgaamžiškumą, svarbiausia yra patikrinti ar gerai veikia prie siurblio esanti plūdė, kadangi ji kontroliuoja siurblio įjungimo-išjungimo ciklus.
  • Jeigu skysčio lygis sumažėja iki leistino, o plūdė laiku neišjungia siurblio, yra tikimybė, kad siurblys perkais ir suges. Teks ieškoti naujo siurblio. Todėl teisingas plūdės judėjimo diapazono nustatymas yra būtinas, norint apsaugoti siurblį nuo gedimų ir prailginti jo tarnavimo laiką.
  •  Lygiai taip pat svarbu yra patikrinti ar siurblys nėra užsikimšęs ir siurbdamas fekalijas visą turinį nukreipia į žarną, nepalikdamas kietų ir nesusmulkintų teršalų prie siurbimo angos. Kietos nesusmulkintos dalelės, grunto gabalai bei pluoštiniai teršalai gali užkimšti ir sugadinti net ir didelio galingumo bei našumo siurblį.

Apibendrinant, galima teigti, jog nuotekų siurbliai  reikalingi, pavyzdžiui, norint  perpumpuoti nuotekas į vietinius valymo įrenginius ar į centralizuotas kanalizacijos trasas. Ši vandentvarkos įranga montuojama, kai nėra įrengta centralizuoto nuotekų šalinimo tinklo. Įsigyti minėtus siurblius galite užpildę produkto užklausos formą tinklalapyje – guradis.lt. Mes dirbame su gerą vardą turinčia vandentvarkai būtina įranga!

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: