Patarimai, kaip apsisaugoti kelionėje nuo sukčių

aviabilietai internetuKelionės, tai sielą pripildantys prisiminimai. Kiekvieną kartą grįžę iš kitos šalies, mes vėl norime keliauti, tai lyg koks narkotikas, kurio nuolat norisi. O dabar kai pigūs aviabilietai internetu pardavinėjami, ir juos galima nusipirkti tiesiog neišėjus iš namų, tai norisi mesti visus darbus ir skirti laiko tik keliavimui po pasaulį. Tačiau, kelionės gali ir apkartinti gyvenimą, ypač jeigu nežinote šalies į kurią keliaujate pavojų. Juk nesinori pamesti ar prarasti savo turto – piniginės, dokumentų. O juolab sveikatos, kuomet galite patirti traumą. Todėl jums suteiksime naudingus patarimus, kad daryti išvykus į kelionę. Šie būdai yra pritaikomi visur, kur tik keliaujate ir yra būtini ir juolab padeda tiesiog saugiai ir užtikrintai keliauti, ypač jeigu tai jūsų pirma kelionė.

Pirmiausia, patarsime, jog kuomet aviabilietai internetu jau yra nupirkti, užsirezervuokite vietas pačiame priekyje arba per vidurį, ten yra patogiausia sėdėti, kuomet skrydžio trukmė yra 3 ar daugiau valandų. Šiuose vietose yra papildoma erdvė kojoms. Tad bus daug maloniau skristi į pasirinktą šalį.

Antra, kuomet keliaujama dažnai užmirštama pasirūpinti savo turtu, kadangi naujoje vietoje labiau kreipiame dėmesį į vaizdus. Niekuomet pernelyg neatsipalaiduokite, kadangi ypač turistinėse vietose lankosi ne tik turistai, per ir vagys, kurie gudriai gali jus apšvarinti. Todėl ypač kavinėse ar gatvėse, kur yra daug žmonių, nepamirškite atidžiau saugoti savo turtą. Kuprines nešiokite priekyje, o rankines arčiau prie savęs. Svarbius daiktus, tokius, kaip piniginė ar telefonai dėkite į užsegamus, mažus skyrelius. O ypač nesidėkite savo piniginės ar telefono į galines kelnių kišenes, kadangi tai puikus grobis vagims.

Taip pat prie kelionę, įsigykite sveikatos draudimą, kaip perkami aviabilietai internetu, taip ir draudimą galite nusipirkti tokiu būdu. Jums niekur nereikės eiti, tiesiog užsisakykite jį namuose, perverskite pinigus ir atsispausdinkite. Kam reikalingas sveikatos draudimas? Kad nelaimės atveju, jums nemokamai būtų suteikta medicinos pagalba. Kadangi kitose šalyse, jei neturėsite sveikatos draudimo bei patirsite traumą ar susirgsite, galite išties daug sumokėti už medicinos išlaidas.

Galiausiai, nelaikykite vertingiausių daiktų vienoje vietoje. Kuomet keliaujate geriau savo vertingus daiktus, dokumentus laikyti pas artimuosius. Tačiau visų daiktų pas kitus nelaikysite, todėl geriau išsinuomoti seifą, kuriame galėsite saugiai laikyti kitus vertingus daiktus. Kai kurie viešbučiai seifus duoda nemokamai, arba prašo mokesčio.

Šie trumpi patarimai yra duodami tam, kad jų nepamirštumėte ir išties jaustumėtės saugūs kelionėje. Žinoma, neapkartinkite sau kelionės vien galvodami apie blogus dalykus – mėgaukitės išvyka ir leiskitės į nuotykius. Kadangi dabar aviabilietai internetu yra itin pigūs, ieškokite geriausių pasiūlymų ir nepamirškite pasirūpinti savo bei kitų saugumu.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: