Pradėkime automobilio priežiūrą nuo variklio atsarginių dalių

Norėdami džiaugtis puikiai riedančiu automobiliu, be abejonės, turime tinkamai jį prižiūrėti. Todėl labai svarbu kokybiškos variklių atsarginės dalys, kai prireikia transporto priemonei remonto. Kokį variklį benaudosite, jis tikrai niekuo nesiskiria nuo kitų techninių priemonių, kurioms reikia reguliarios patikros ar taisymo, detalių keitimo. Visur reikalinga kokybė, kruopštumas ir atsakingas požiūris.

Pirmiausia, apskritai reikia žinoti, kaip prižiūrėti dyzelinius variklius. Nuolat atliekami techniniai priežiūros darbai užtikrins nepriekaištingą variklio veikimą. Norint, kad variklis negestų, specialistai pataria vadovautis naudotojo instrukcijoje pateikiama detalia informacija apie įprastus ir periodiškai būtinus atlikti generatoriaus techninės priežiūros darbus. Tai yra pagrindinis reikalavimas. Ypač jeigu dažnai važinėjate prastais keliais.

Šiuo metu visame pasaulyje pripažinti Cummins pramoninai varikliai naudojami ne vienoje technologinėje srityje. Cummins variklių atsarginės dalys nėra pigios, todėl jų pirkimas turėtų būti atsakingas ir apgalvotas sprendimas. Tačiau galima užtikrinti, jog pakeista nauja detalė tikrai atsipirks. Dar labai svarbu – variklio remontu nepatariama užsiimti patiems. Geriau tai patikėti šios srities specialistams ir sertifikuotiems profesionalams, kurie tinkamai atliks visus remonto darbus ir nesukels jums papildomų rūpesčių.

Klausimas – pasirinkti dyzelinį variklį ar benzininį – vis dar labai aktualus vairuotojų tarpe. Be abejonės, ir vieni, ir kiti turi savų privalumų ir trūkumų. Vis tik, pasisakome už dyzelius variklius ir pateikiame keletą esminių jų privalumų:

  • Lyginant su benzininiais automobilių varikliais, dyzeliniai sunaudoja ženkliai mažiau kuro – vidutiniškai 30 %. Be to, dyzelinis kuras mūsų  kainuoja pigiau, negu benzinas.
  • Padeda pagerinti traukos ir dinamikos charakteristikas, taip pat transporto priemonės valdymą. Kodėl taip nutinka? Atsakymas paprastas. Kuras dyzeliniuose varikliuose sudega, kai yra tiekiamas.  Tai  padeda užtikrinti aukštą sukimo momentą esant žemoms apsukoms.
  • Dyzeliniai varikliai  pasižymi aukštu naudingo veikimo koeficientu.  Jis gali siekti net  50 %.
  • Nepriklausomai nuo aplinkos temperatūros, dyzeliniai įrenginiai užsiveda be sunkumų. Tam pasitarnauja pakaitinimo žvakės ir purkštukų pašildymas.
  • Nepamirškime ir ekologinio aspekto – nors dyzeliniai automobiliai taip pat yra ganėtinai taršūs, lyginant juos su benzininį variklį turinčia transporto priemone – šie vis tiek nugalėtų mažesnės taršos dvikovą.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: