Profesionalios perkraustymo paslaugos Lietuvoje ir Europoje

Kraustymasis ant nosies, bet net nežinai, nuo ko viską pradėti? Patikėk tai mums – įmonei UAB „Parnasas“, kuri profesionalias perkraustymo paslaugas teikia jau 19 metų. Mūsų darbuotojai pasirūpins sklandžiu ir greitu Jūsų kraustymusi Lietuvoje ir Europoje. 

Perkraustymo paslaugos: nuo A iki Z

Mūsų specialistai į jų rankas patikėtu perkraustymu pasirūpins nuo mažiausių smulkmenų iki didelių darbų, reikalaujančių organizuotumo. Visų pirma, įvertinę Jūsų situaciją, parinksime tinkamiausią transportą. Kraustymosi metu mūsų darbuotojai ne tik padės išardyti, supakuoti, nunešti ir sutalpinti į transporto priemonę Jūsų baldus ir daiktus, bet ir pasirūpins profesionaliomis pakavimo medžiagomis, kurios užtikrins sklandų Jūsų daiktų perkraustymą, kad šie galutinį tašką pasiektų nepažeisti. Mes naudojame profesionalias medžiagas, atitinkančias saugaus daiktų transportavimo reikalavimus. Medžiagų turime įvairių, todėl kiekvieną daiktą supasuoksime tinkamai. Galime pasiūlyti tiek pakavimo medžiagų pardavimą, tiek nuomą. Mes ne tik pasirūpinsime, kad Jūsų kroviniai saugiai pasiektų galutinį tašką, bet ir užnešime bei padėsime surinkti išardytus baldus.

Apskaičiuojame perkraustymo paslaugų kainą iškart

Prieš pradedant perkraustymą, pirminės konsultacijos metu įvertinsime, kiek meistrų reikės Jūsų užsakymui atlikti, koks transportas tinkamiausias, kokių pakavimo medžiagų reikės. Taip pat įvertinsime ir pranešime, kada turi atvykti automobilis, kad nebūtų prastovų ir kad perkraustymas vyktų sklandžiai ir neskubant. Taip išvengsite nenumatytų nesklandumų ir rūpesčių. Taip pat įvertinsime, kokius daiktus ar baldus reikės ardyti, kokius galima transportuoti neišardžius. Visą tai įvertinę informuosime ne tik tai, kiek laiko užtruks perkraustymas, bet ir kokia bus paslaugų atlikimo kaina. Beje, mūsų teikiamos konsultacijos ir objektų apžiūros yra nemokamos. 

Perkraustymo paslaugos įvairiuose objektuose

Mūsų komanda, sukaupusi 19 metų patirtį logistikos srityje, geba saugiai bei sklandžiai gabenti įvairaus tipo krovinius: nuo nestandartinio dydžio baldų iki meno dirbinių, kurių pervežimas reikalauja ypatingo dėmesio ir pasiruošimo. Perkraustome biurus, butus, nuosavus namus, sodybas, parduotuves ir kitus objektus visoje Lietuvoje ir Europoje. 

Į UAB „Parnasas“ darbuotojų rankas patikėtas perkraustymas bus greitas, sklandus ir be rūpesčių, nes komandos perfekcionizmas, profesionalumas ir ilgametė patirtis leidžia greitai priimti sprendimus netikėtose bei nestandartinėse situacijose ir taip užtikrinti aukštą perkraustymo paslaugų kokybę. 

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: