Rimi akcijos ir nuolaidos: kada verta pasinaudoti?

rimiRimi – tai mažmeninės prekybos parduotuvių tinklas, vienijantis daugiau nei 60 parduotuvių visoje Lietuvoje, kuriose dirba apie 3000 darbuotojų. „Rimi Lietuva“ priklauso „Rimi Baltic“, kuri viena pirmųjų pradėjo šiuolaikišką prekybą. Jos tikslas – palaikyti itin aukštą aptarnavimo ir asortimento kokybę bei prisitaikyti prie nuolat besikeičiančių pirkėjų įpročių bei poreikių.

Rimi išsiskiria kruopščiai apgalvotu parduotuvių interjeru. Lentynos, praėjimai ir erdvės išskirstytos taip, kad lankytojai galėtų laisvai ir nevaržomai pasinerti į prekių paiešką ir nejausti jokio diskomforto stovint eilėse ar braunantis pro kitus žmones.

Dar vienas Rimi privalumas – universalus asortimentas, kuriame reikiamų gaminių atras ir norintys sutaupyti, ir skonio gurmanai, ir ekologiško maisto šalininkai. Čia pirkėjams siūlomas itin platus natūralių produktų pasirinkimas, tiesiai iš ūkių atvežti gaminiai bei įvairūs namų apyvokos reikmenys ar itin kokybiškos buities, kosmetikos priemonės. Tai labai patogu tiems, kurie nemėgsta keliauti po keletą skirtingų prekybos centrų ir kiekviename jų įsigyti vis kitus gaminius – viską rasite vienoje vietoje.

Bene pagrindinė priežastis, kodėl verta rinktis šį prekybos tinklą – Rimi akcijos ir nuolaidos. Kuomet tikrai verta jomis pasinaudoti?

Rimi akcijos ir nuolaidos pravers didelėms šeimoms. Ne paslaptis, kad kuo daugiau asmenų gyvena po vienu stogu, tuo daugiau skirtingų poreikių reikia patenkinti. Rimi nuolaidų sistema paremta įvairiapusiškumu ir prisitaikymu prie skirtingų grupių, todėl pigesnių prekių čia ras ir mamos, ir tėčiai, ir vaikai. Be to, Rimi tinklas dažnai siūlo įvairias akcijas, tokias kaip laimės ratas, kurių metu galima laimėti nuolaidą pirkinių krepšeliui ar akcijų įvairioms kasdienėms prekėms. Taip galėsite sutaupyti papildomai ir įsigyti didesnį kiekį dažnai naudojamų gaminių, kurių šeimai užteks ilgam.

Rimi akcijos ir nuolaidos taip pat naudingos asmenims, kurie mėgsta daug gaminti ir daro tai dažnai. Kadangi parduotuvės garsėja gurmanišku ir plačiu asortimentu, čia reikiamų produktų ras net ir patys išrankiausieji. Na, o jei jų pavyks įsigyti su nuolaida, tai leis papildyti lentynas ateičiai, kad gardžiais kepiniais ar kitais virtuvės šedevrais galėtumėte stebinti artimuosius ir draugus.

Nuolaidų iš Rimi ir kitų prekybos centrų ieškokite Raskakcija.lt tinklalapyje.

 

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: