Rūbinės kabyklos – itin naudingos, tačiau dažnai pamirštamos

Įrenginėjant ar perplanuojant biuro erdvę iškyla galybė įvairių problemų, apie kurias dažnas net nepagalvoja. Kolektyvo poreikius atitinkančių biuro baldų parinkimas yra turbūt pagrindinis iššūkis ir galvos skausmas atsakingiems darbuotojams. Jiems reikia suplanuoti ne tik kiek ir kokių baldų reikia esamam kolektyvo dydžiui, bet taip pat apgalvoti ir įmonės plėtrą – kokius baldus pasirinkti, kad staiga išaugus poreikiui, netektų biuro apkrauti skirtingų dizainų ir gamintojų baldais. Taip pat – svarbus ir patogumas įmonės darbuotojams, todėl ir į jų lūkesčius būtina atsižvelgti. Bet ir darbuotojai į vadovybės klausimus apie pageidaujamus baldus nedaugžodžiauja – jiems svarbiausias stalas ir kėdė, o visa kita jau nebesvarbu.

Vis tik rūbinės kabyklas dauguma pamiršta ir vietoje jos apsirūpina papildoma spinta, kurioje darbuotojų ar įmonės svečių lauko drabužiai nesivėdina ir ilgainiui įgauna prastą kvapą. Ką bekalbėti apie lietingąjį metų laiką, kuomet visi savo paltus ir striukes sukiša į nedidelę uždarą patalpą. Dėl šios priežasties siūlytina rinktis atviro tipo rūbinės kabyklas, kurios laikomos atskiroje patalpoje. Negana to, tam tikros rūbinės kabyklos būna mobilios ir lengvai transportuojamos, todėl atsiradus poreikiui jas perstumti į kitą vietą, tai užtrunka vos keletą minučių. Tiesa, dauguma tokio tipo kabyklų gaminamos iš nekokybiškų medžiagų – neretai gamybai naudojami plastikiniai kabliukai, kurie per labai trumpą laiką nulūžta, o pakeisti juos pakankamai sunku bei tai reikalauja tam tikrų papildomų įrankių.

Patvarūs ir ergonomiški biuro baldai turėtų būti vienas iš kiekvienos įmonės prioritetų. Nuo jų priklauso darbuotojų motyvacija ir darbo našumas (įrodyta moksliškai!). Kokybiškos rūbinės kabyklos su metaliniais kabliukais ne tik ilgai tarnaus, bet ir patenkins augantį biuro baldų poreikį, kuris neretai būna sunkiai nuspėjamas. Tokio tipo kabyklos puikiai tinka ne tik biurams, bet ir darželiams, mokykloms, įvairioms koncertų bei parodų salėms, kuriose kabyklų apkrova ganėtinai didelė, o taip pat gali pareikalauti greito plėtros sprendimo. Taigi, mobilios rūbinės kabyklos turėtų būti pirmasis pasirinkimas ieškant biuro baldų darbuotojų ar lankytojų lauko drabužiams laikyti. Jos lengvai transportuojamos, montuojamos ir labai taupo vietą, o tai labai vertinama.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: