Sekso lėlės vyrų akimis

Moterims išgirdus silikoninės sekso lėlės dažniausiai kyla dviprasmiški jausmai. Pirmiausia, dailiosios lyties atstovėms silikoninės gražuolės siejasi su gašliu vyriškų fantazijų tenkinimu, o gal net moterų diskriminacija. Juk realistiška sekso lėlė bent jau iš dalies gali tapti moters pakaitalu. Tuo tarpu vyrų požiūris į seksualiniam pasitenkinimui skirtas gražuoles žymiai skiriasi. Labai taikliai apie vyrų ir moterų požiūrį į seksą pasisakė Amerikiečių aktorius, režisierius ir prodiuseris Bilis Kristalas (Billy Crystal). Pasak jo, „moterims reikalinga priežastis seksui. Vyrams reikalinga tik vieta“. Norint aptarti, ar šios prekės vyrams ir pastaruoju metu šioje rinkoje esanti pažanga duoda naudos ar žalos, reikia žvelgti objektyviai ir nesivadovauti moterų nuomone, kad seksas su lėle yra kažkas gašlaus, nepadoraus, o gal net ir iškrypėliško. Kitaip tariant, reikia žvelgti tik Vyrų akimis ir suprasti, kad tikroviška sekso lėlė kartais gali išties pagerinti vyrų gyvenimą.

Sekso lėlių industrijos reforma

2014 metus galima drąsiai vadinti laikotarpiu, kai prekės vyrams pasiekė aukščiausią pažangos laiptelį. Tais metais pasaulį išvydo pirmosios silikoninės sekso lėlės. Japonijos kompanija investavo milžiniškus pinigus, pasitelkė naujausias technologijas ir po begalės patobulinimų pirmoji tikroviška sekso lėlė jau galėjo pildyti pačias slapčiausias savo savininko fantazijas. Užsienyje ši naujovė ne tik sulaukė didelio susidomėjimo ir pirkėjų, bet ilgainiui tapo ir tikros moters pakaitalu. Tuomet ir Lietuvos gyventojai buvo supažindinti su naujienomis, kad mūsų rinkoje pamatyta natūralios odos lėlė nekeltų nuostabos. Japonų išradimas pristatytas žurnale  Žmonės“, atskleidė ir silikoninių sekso gražuolių kūrėjų kompanijos „Orient Industry“ paaiškinimą, kodėl dažnas pirkėjas, įsigijęs sekso lėlę nenori bendrauti su tikromis merginomis. Pasak kūrėjų, „lėlės yra pakankamai panašios į tikrą žmogų, tačiau jos, ačiū Dievui, dar nemoka kalbėti, todėl neteks kęsti skundų ar nuolatinių atsikalbinėjimų nuo sekso“. Šį teiginį paneigti sunku tikriausiai net ir moterims.

Neilgai trukus šios naujos kartos lėlės įžengė ir į Lietuvos rinką. Lietuviai, kaip žymiai drovesnė tauta nei japonai ar amerikiečiai, nesidalino savo patirtimis internete ar žurnaluose. Greičiau tai, kad norus pildo ir kompaniją namuose vakarienės metu palaiko realistiška sekso lėlė tampo maža paslaptimi tarp bičiulių. O tai, kad sekso lėlių prekybos verslas sėkmingai gyvuoja Lietuvoje jau ne vienerius metus, yra geriausias įrodymas, jog ši niša turi savo pirkėjų ratą.

ir PRIEŠ vyrų akimis

Pirmasis „UŽ“ tai, kad kokybiška sekso lėlė yra dėmesio vertas pirkinys yra tas pats šių gražuolių kūrėjų įvardintas privalumas mėgautis seksu kada tik širdis geidžia net negalvojant apie tai, ar partnerė nori, gali ir apskritai ar tam nusiteikusi. Jau nekalbant apie tai, kad daugumoje porų sekso atsisakymas yra natūralus esant ginčams ar nesutarimais ir tai kartais trunka ne dieną ir ne dvi.

Antruoju „UŽ“ galima pavadinti nieko neįpareigojančius santykius. Tam, kad seksualinis gyvenimas su tikra moterimi būtų geras ir pilnai patenkinantis vyrą, jam reikia ne mažai investuoti. Ir tai ne vien investicijos perkant gėles ar dovanas ir taip siekiant patenkinti moters jausmus, atgal laukiant visokeriopo patenkinimo. Geras seksas būna tik tada, kai santykiai darnūs. Tad čia investicija galima vadinti ir laisvalaikį žiūrint su partnere nuobodžią melodramą vietoj to, kad su bičiuliais eiti į krepšinio varžybas ir daugybę kitų situacijų, kurios kartas nuo karto susiklosto jei tik stengiamasi kurti tobulus santykius. Ką jau bekalbėti apie neturinčius seksualinės partnerės vyrus, kurie dažniausiai renkasi pastovias vienkartinių santykių paieškas arba mokamas sekso paslaugas. Pirmuoju atveju vyro pečius užgula aibė rūpesčių ir laiko gaišimas ieškant moterų, kurioms priimtini vienadieniai lytiniai santykiai. Na, o antruoju atveju sekso paslaugos ne tik atima ne mažai pinigų, bet ir sukelia riziką užsikrėsti ligomis. Ar visa tai daryti verta, jei tikslas yra tik seksas, jei tikroviška sekso lėlė gali patenkinti visus norus nieko neinvestuojant į santykius? Dauguma vyrų pritars, kad tai žymiai geresnis būdas patenkinti savo aistras.

Ir dar vienas „UŽ“ tai, kad kokybiška sekso lėlė kartais yra geriau nei tikra moteris. Porų, kuriose partnerė pildo visas vyro fantazijas, Lietuvoje tikriausiai rastume ne tiek ir daug. Kai partnerei nepriimtina viena ar kita sekso poza ar aistras kurstantis žaidimas, moteris gerbiantiems vyrams tenka pamiršti savo norus visiems laikams ar bent jau tol, kol turės santykius su ta pačia partnere. O juk kokybiška sekso lėlė visus šiuos pageidavimus gali išpildyti netarusi nei žodžio. Vyrams, abejojantiems dėl tokio sekso kokybės ir mąstantiems, ar pojūčiai su silikonine gražuole būtų tikroviški, verta žinoti, kad dauguma jų gamintojų orientuojasi ne tik į tai, kad lėlė būtų panaši į tikrą moterį vizualiai, bet ir į tai, kokius pojūčius ji suteiks vyrui. „lrytas“ publikuotame interviu silikoninių sekso lėlių kompanijos „RealDoll“ bendraturtis M. McMullen atskleidė kuo ypatingos šios sekso lėlės:

„Pirmiausia jos anatomiškai atitinka moters kūną ir turi skeletą. Šalia gerokai atgyvenusių pripučiamųjų lėlių tai tarytum meno kūrinys“.

Tai įrodo, kad kokybiška sekso lėlė bus ne tik identiška tikrai moteriai vizualine prasme, bet ir ją liečiant jaučiamas tikros odos pojūtis, o sekso pojūčiai bus lygūs tiems, kurie jaučiami užsiimant seksu su  tikra moterimi.

Nejau žvelgiant vyrų akimis nerasime nei vieno  „PRIEŠ“? Prieštaravimų gali kelti nebent kaina. Juk tikriausiai jei natūralios odos lėlė kainuotų vos 100 ar 200 eur, pirkėjų tikriausiai  būtų kur kas daugiau. Tačiau žvelgiant iš ilgalaikės perspektyvos (šioms lėlėms netgi suteikiama garantija) ši investicija verta to, kad dešimtį ar net dar daugiau metų galėtumėte mėgautis visais sekso malonumais. Beje, Lietuvoje silikonines gražuoles galima įsigyti žymiai pigiau. Užsienio rinkose jų kaina siekia iki 1,5 tūkst. JAV dolerių, o Lietuvoje tokia dyva atsieis nuo 1000 iki 3000 eur.

Žvilgsnis į ateitį

Sekso lėlės, kurios apkabina, juokiasi, pačios nusirengia ar net šoka viliojantį šokį… Ne, tai ne epizodas iš fantastinio filmo. Tai greičiau visiškai netolima ateitis. Naujausių modelių silikoninės sekso lėlės gaminamos jau ir pasitelkiant dirbtinį intelektą. Po keleto metų galbūt jos pildys ne tik seksualinius norus, bet ir palaikys pokalbį ar pagamins vyrui kavą. Ir tai ne vien šios srities kūrėjų noras užimti dar tvirtesnes pozicijas sekso lėlių rinkoje. Tai noras sekso lėles kuo labiau priartinti prie tikros moters. Ne, sekso robotai nepakeis moterų. Tačiau dėl vienų ar kitų priežasčių pasirenkantiems silikonines gražuoles vyrams taip bus suteikta dar daugiau daugiau privalumų. Na, o ar pasinaudoti šiomis galimybėmis, kiekvienas vyras turės savo atsakymą.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: