Seo palaikymo paslaugos – būtina ar ne?

Kai seo paslaugos duoda realią naudą ir svetainė atsiduria norimoje Google pozicijoje, sekanti užduotis yra tų pozicijų išsaugojimas. Šiame etape svarstoma apie seo palaikymo paslaugas. Būtent jos užtikrina pasiektų pozicijų stabilumą, o kartais ir dar didesnį kilimą aukštyn. Verslo savininkams tuo tarpu kartais kyla klausimas, ar seo paslaugos palaikymui yra tikrai būtinos? Paanalizuokime šį klausimą smulkiau.

Svarbios individualios aplinkybės

Seo naudą lemia ne vien specialisto atliekami veiksmai, išorinių nuorodų generavimas, bet ir svetainės turinio kokybė bei jo atnaujinimas. Pasiekus norimas Google pozicijas ir dedant dideles savarankiškas pastangas, nuolat atnaujinant ir papildant turinį, pozicijos gali būti išlaikomos, net jei neatliekamos seo paslaugos palaikymui. Žinoma, atliekant ir papildomus seo veiksmus, t.y. laikas nuo laiko generuojant naujas atgalines nuorodas, pasiektas rezultatas išliks nepakitęs dar ilgiau.

Pokyčiai verslo aplinkoje

Dar viena aplinkybė, įtakojanti didesnį ar mažesnį seo palaikymo poreikį yra pokyčiai jūsų verslo aplinkoje. Jei pasiekus gerus rezultatus, jūsų verslo rinkoje atsiranda naujų stiprių konkurentų, tai be abejo gali įtakoti neigiamus jūsų pozicijų pokyčius. Be to, net ir tie konkurentai, kuriuos buvote aplenkę gali imtis tam tikrų veiksmų, kurie lems jų kilimą aukštyn, o jūsų smukimą žemyn. Ką jau bekalbėti apie besikeičiančius potencialių klientų įpročius. Anksčiau buvusius aktualius raktažodžius po kurio laiko gali pakeisti kiti raktiniai žodžiai. Tad pagrindinė nauda, kurią suteikia palaikomosios seo paslaugos yra reagavimas į visus šiuos pokyčius ir atitinkamų veiksmų atlikimas, kad pokyčiai neįtakotų pozicijų kritimo.

Galimybė kilti dar aukščiau

Jei nepasiekėte Google pozicijų Nr. 1, tačiau rezultatu esate visiškai patenkinti, neatmeskite galimybės kilti dar aukščiau. Palaikomosios seo paslaugos, nors ir nėra tokios intensyvios kaip svetainės optimizavimo pradžioje, tačiau ilgainiui taip pat gerina pozicijas. Taip galite net nepastebėti kaip seo palaikymo dėka atsidursite ne tik pirmame puslapyje, bet ir pirmoje pozicijoje.

Tad į klausimą ar palaikomosios seo paslaugos yra būtinos, atsakyti galima taip – jei nenorite rizikuoti ir prarasti jau pasiektų rezultatų, seo palaikymas yra būtinas.  Juk niekada negalite žinoti kokie pokyčiai įvyks  jūsų verslo aplinkoje ir kaip jie įtakos jūsų verslą. Tad verčiau  nuo to apsisaugoti ir savo verslo pozicijų išsaugojimą patikėti profesionalams.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: