Sidabriniai auskarai: prie kokios veido formos jie yra tinkamiausi?

Sidabriniai auskaraiAuskarai yra vienas iš tų papuošalų, kuris gali puikiai pabrėžti moters veido formą. Nors šiais laikais galima surasti begalę įvairaus stiliaus moteriškų papuošalų, kurie yra pagaminti iš įvairiausių medžiagų, sidabriniai papuošalai yra vieni iš auskarų, kurie nuo senų laikų ir iki šiol yra labai populiarūs. Sidabriniai auskarai tinkami nešioti įvairiausioms progoms, juos galima dėvėti einant į darbą, pasipuošiant prabangiai šventei ar tiesiog dėvint laisvalaikiu, tačiau, kad ir kokia proga tai būtų, kiekviena mergina auskarus turėtų prisiderinti prie savo veido formos, kadangi pavyzdžiui, jeigu kabantys auskarai tinka vienai merginai, nebūtinai tiks ir kitai. Vis dėl to, kaip tinkamai pasirinkti sidabrinius auskarus, kad jie puikiai tiktų prie kiekvienos moters skirtingos veido formos?

Ovalo formos veidą turinčioms merginoms išties pasisekė, kadangi prie tokios formos tinka praktiškai visų formų sidabriniai auskarai, tačiau tobuliausiai tokioms merginoms tiks auskarai, kurie yra kabantys ir ovalo formos. Taip bus maksimaliai išryškinti visi veido privalumai, o norinčioms kad veidas atrodytų siauresnis, ovalūs auskarai jį vizualiai prailgins. Verta paminėti, kad sidabriniai auskarai, kurie yra prailginti dažniausiai puikiai tinka šventinėms progoms, o moters stiliui suteikia elegancijos. Ovalo veido forma tobulai atrodys su kabančiais ašaros formos sidabriniais auskarais.

Apvalaus veido formos savininkėms rekomenduojama rinktis taip pat kabančius, tačiau siaurus auskarus, gali būti ir ašaros formos, tačiau tie auskarai, kurie bus pakankamai ilgi ir ploni, vizualiai prailgins veidą ir taip susidarys įspūdis, kad veidas yra siauresnis. Kabantys auskarai nebūtinai turi būti blizgantys ir tinkantys tik šventinei progai, lengvai galima rasti kabančių sidabrinių auskarų, kurie atrodytų kukliai, tačiau kartu pridėtų moteriškumo ir pabrėžtų veido bruožų privalumus.

Širdies veido formos merginoms rekomenduojama rinktis nestandartinių formų kabančius auskarus, jie gali būti platūs, įvairiausių ornamentų, o kartu ir gerokai prailginti. Tokios formos sidabriniai auskarai puikiai paryškins moters akių grožį ir tobulai išryškins skruostikaulius.

Pailgo veido formos moterims geriausiai tiks auskarai, kurie yra kabantys, tačiau vidutinio ilgio arba dvigubai trumpesni už ankščiau minėtus. Tokie auskarai gali būti pagražinti ir brangakmeniais, perlais ir panašiais papuošimais. Nešiojant tokius auskarus veido forma vizualiai atrodys trumpesnė, o taip pat bus išryškinti skruostikauliai, kurie moteriai suteiks elegancijos ir moteriškumo.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: