Vanduo biurams – užtikrinta puiki kokybė ir patogumas viename

Kai organizme vandens trūksta, prasideda įvairiausi sutrikimai: sausėja gleivinė, lėtėja medžiagų apykaita, pila karštis, ima stipriau plakti širdis, suglemba raumenys, svaigsta ir skauda galvą, oda parausta, praranda elastingumą, žmogus nebesugeba susikaupti. Vanduo biurams labai svarbus, kad ir darbuotojai, ir verslininkų klientai, pajutę šiuos požymius, galėtų  nedelsdami atsigaivinti juo. Šiame straipsnyje atskleisime kodėl verta turėti savo biuruose geriamojo vandens ruošimo įrenginį. Pasakysime kokiomis pakopomis valomas vanduo minėtame įrenginyje. Taip pat įvardinsime į ką reikia atsižvelgti, renkantis geriamojo vandens ruošimo aparatą.

Vanduo biurams – kodėl verta turėti savo biuruose geriamojo vandens ruošimo įrenginį?

  • Šis pasirinkimas mažina vartojimą bei prisideda prie ekologijos skatinimo, kitaip tariant, suvartojama mažiau plastiko.
  • Minėtas aparatas tiesiogiai prisideda prie įmonės įvaizdžio ir klientų aptarnavimo kokybės gerinimo, mat yra šiuolaikiško dizaino, funkcionalus, paprastas naudoti.
  • Vanduo biurams geriamojo vandens ruošimo įrenginio pagalba vienu metu gali būti tiekiamas net keturių rūšių: karštas (tinka plikyti kavą), kambario temperatūros, šaltas bei šiltas.
  • Kalbant grynai iš technologinės pusės, geriamo vandens ruošimo aparatai yra gaminami laikantis visų šiuolaikinių technologinių standartų: įrenginiuose yra įdiegta savaiminio išsivalymo dezinfekavimo funkcija bei automatinio išsijungimo apsauga nelaimės atveju.

Kokiomis pakopomis valomas vanduo minėtame įrenginyje?

Vanduo valomas keturiomis pakopomis:

  • Pirma pakopa (polipropileno putų kasetė) – sulaiko vandenyje esančias mechanines daleles (smėlį, dumblą, rudis, akmenukus ir t.t.);
  • Antroji pakopa (anglies kasetė)  – sulaiko chloro junginius, organinius junginius.
  • Trečioji pakopa (membrana) – sulaiko iki 95-98% vandenyje ištirpusių blogųjų medžiagų, tokių kaip virusai, bakterijos, sunkieji metalai ir kt.
  • Ketvirtoji pakopa (anglies granulių iš kokoso riešuto drožlių) – pašalina iš vandens likusias dujas, kas pagerina geriamo vandens skonį ir kvapą.

Į ką reikia atsižvelgti, renkantis geriamojo vandens ruošimo aparatą?

  • Kokį rinktis, reikėtų nuspręsti skaičiuojant, kiek žmonių dirba Jūsų biure. Kuo daugiau darbuotojų ir svečių, tuo didesnis įrenginys Jums reikalingas.
  • Taip pat reikėtų įvertinti ir tai, kokių įrenginio funkcijų Jums reikia.

Pavyzdžiui, populiariausios yra šalto ir karšto vandens tiekimas. Tai reiškia, kad aparatas tiek šaldytų, tiek šildytų vandenį. Be to, kai kurios įmonės siūlo ir dar vieną aparato funkciją – gazuotą vandenį. Tai labai patogi papildoma funkcija, kuri užtikrina, kad gazuotą vandenį mėgstantiems darbuotojams nereikės rūpintis gėrimu iš parduotuvių, ant stalų nestovės skirtingų gamintojų buteliukai.

Apibendrinant, galima teigti, jog vanduo biurams, kuris tiekimas iš geriamojo vandens ruošimo įrenginio – labai populiarus. Įsigykite šį renginį iš įmonių, kurios juo prekiauja. Malšinkite troškulį skaniu, gaiviu ir švariu vandeniu, kuris biure – visada šalia Jūsų!

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: