Paskolos visiems asmenims Lietuvoje išduodamos pagal griežtą tvarką

paskolos visiemsInternetu besiskolinantys asmenys turėtų žinoti, kad paskolos visiems išduodamos jau daug rečiau ir tai patvirtina Lietuvos banko skelbiama ataskaita. Kredito įstaigos pabrėžia, kad jos jau nebegali pačios nuspręsti kam suteikti paskolas – jos sprendimus turi priimti atsižvelgdamos į mokumo vertinimo nuostatus. Kaip bebūtų gaila, tačiau daugelis asmenų vartojimo kreditų gauti negali, nes jie neatitinka keliamų reikalavimų. Jeigu svarstote galimybę pasiskolinti internetu, tai neprošal būtų atidžiai išnagrinėti dabar keliamus reikalavimus. Gali būti, kad iš anksto atsižvelgę į visus esamus kriterijus, suprasite ar galite skolintis ar ne. Labiausiai siūloma paskaityti mokumo vertinimo nuostatus bei vartojimo kredito įstatymą.

Paskolos visiems turi būti suteikiamos tik po kreditingumo įvertinimo procedūros, nes kitaip kredito įstaiga gaus baudą.

Jeigu galvojate, kad kažkokiais būdais galbūt išvengsite kreditingumo įvertinimo procedūros, tai labai klystate. Jokia kredito įstaiga neturi teisės skolinti pinigų prieš tai neįvertinusi besiskolinančio asmens finansinių galimybių. Tai reiškia, kad jos privalo tikrinti kreditingumą, o jeigu jo netikrins, tuomet kredito įstaiga rizikuoja gauti įspėjimą ir didžiulę baudą. Kuo baigiasi įspėjimai, turbūt ir patys žinote – jau viena bendrovė neteko licencijos.

Kreditingumo vertinimo metu teks skirti laiko duomenų pateikimui. Kredito įstaigos įspėja, kad asmenys, netiksliai ar tyčia klaidingai nurodantys duomenys, visai negauna paskolų. Taip pat tokie asmenys gali būti įtraukiami į juoduosius sąrašus. Kaip kredito įstaigos nustatot ar duomenys yra tikslūs? – jos naudojasi specialiomis informacinėmis sistemomis, todėl apie jus sužinoti galima praktiškai viską.

Paskolos visiems gali būti išduodamos ir refinansavimo tikslais.

Galvojantys, kad kredito įstaigos visiems suteikia tik įprastus vartojimo kreditus, siūloma pasidomėti refinansavimo paslaugomis. Tai tarsi vartojimo kreditai, bet besiskolinantys asmenys jų tiesiogiai negauna. Tokios paskolos imamos tuomet, kai norima sumažinti skolas. Tiesiog pasirenkamos tokios sumos, kurios būtų pakankamos senų įsiskolinimų padengimui. Tą sumą kreditoriai perveda ne klientams, o ankstesniems paskolų teikėjams, kuriems asmuo yra skolingas. Tokiu principu perimamos kliento skolos, o mainais klientas gali lengviau grąžinti naują skolą – sumažėja įmokų sumos ir palūkanos.

 

Kreditas – ką būtina žinoti?

bobutes askolaJeigu yra pageidaujamas kuo skubiau išsirinkti iš tiesų puikiai tinkantis kreditas, dažniausiai verta pabandyti pasidomėti ta informacija, kuri yra pateikiama bendrovių, profesionaliai dirbančių internetinėse savo svetainėse. Juk prisijungus prie tokių adresų daugeliu atvejų reikalingas kreditas būna peržvelgiamas naudojantis specialiomis sistemomis, kurių dėka galima išsiaiškinti ir jo tikslų dydį, ir laiką, per kurį jis turėtų būti grąžinamas atitinkamos paslaugos tiekėjams. Be jokios abejonės, jeigu yra planuojamas įsigyti tam tikras kreditas internetu, visada verta pasidomėti ir kitais veiksniais, kurie gali pasirodyti aktualūs vien tiktai kiek didesnei arba mažesnei daliai būsimų atitinkamos paslaugos vartotojų. O šios žinios jiems galėtų pasirodyti esančios išskirtinai vertingos tam, kad ketinamas pasirinkti, pavyzdžiui, greitas kreditas labai sėkmingai turėtų jau netrukus atlikti savo funkciją arba suteikti pagalbą, kuri būtų iš jo laukiama.  Žinoma, niekada negalima pamiršti, koks asmuo ketina artimiausiu metu panaudoti galimybes, suteikiamas jam finansiniu atžvilgiu. Pavyzdžiui, suteikiamas kreditas įmonėms neretais atvejais pasirodo esantis akivaizdžiai didesnis negu tiems piliečiams, kurie pageidauja šiek tiek pasiskolinti visus įsipareigojimus vykdydami remdamiesi savo, kaip fizinio asmens statusu. Kita vertus, pakankamai dažnai skolinantis įmonėms, joms ir prireikia kiek daugiau lėšų tam, kad įsigytų sau visus reikalingus pirkinius visai jų veiklai sėkmingai vykdyti.

Visgi, niekada nevertėtų pamiršti, jog kreditas fiziniams asmenims taip pat gali būti reikalingas pakankamai nemažas tais atvejais, kada yra ketinami sau nusipirkti galbūt labai ilgam naudojimui pasitelkiama bei nepigi būsimoji nuosavybė. Tarkime, tikriausiai niekas negalėtų paneigti, jog kreditas būstui jį sau ketinančiam įsigyti asmeniui tiesiog privalo būti jo vertinamas be galo atsakingai prieš jį sau įsigyjant, nes tik tuomet vėliau galima mėgautis savo tinkamai pasirašyta sutartimi ilgalaikei bei ganėtinai didelei finansinei pagalbai pasiskolinti. Taip pat, niekaip negalėtų būti neatsakingai pasirenkamas kreditas automobiliui, nes, nors šiuo tikslu žmogui reikalinga lėšų suma paprastai pasirodo esanti ir kiek menkesnė negu privaloma tuomet, kai yra pageidaujama jau netrukus džiaugtis savo nuosava gyvenamąja vieta, jos dydis įprastais atvejais pasirodo pakankamai nemažas. Žinoma, niekada negalima pamiršti ir fakto, jog kiekvienas pilietis tam tikru savo gyvenimo laikotarpiu gali susidurti su tokia situacija, kai jam padėti gali tiktai nedidelio dydžio greitas kreditas. Todėl niekada nereikėtų nuvertinti ir galimybės paskolinti mažą sumą, nes jei ne toks kreditas grynais, kartais tam tikriems asmenims paprasčiausiai tektų susidurti su daugeliu jiems nemalonių problemų. O tai tikrai nėra patogu tiems, kurie pageidauja gyventi įsigyjant jiems reikalingus pirkinius ar paslaugas būtent tuo metu, kada jie yra tiesiog privalomi. Ir jei pagelbėja, tarkime, pakankamai skubiai pervedamas kreditas SMS žinutės dėka, užsakovas tikrai turėtų jaustis pakankamai patenkintas. Juo labiau tada, kai būna gaunamas toks kreditas be palūkanų, kuris kai kuriais atvejais pasirodo esantis kai kuriems žmonėms netgi ganėtinai nesunkiai pasiekiamas.

Bet kokiu atveju, beveik bet koks, dėl pačių įvairiausių priežasčių pageidaujamas kreditas dažniausiai privalo būti kiek įmanoma atidžiau peržvelgiamas, galbūt netgi pasitariant su gerais specialistais. Tik tuomet reikalingas kreditas, debetas jo atžvilgiu turėtų būti gaunamas bei vėl grąžinamas be jokių nemalonių nesusipratimų, kartais lemiančių savininkų itin didelį nepasitenkinimą savo kiek anksčiau ar vėliau padarytu sprendimu pateikti paraišką paslaugos teikėjui. Ir nepriklausomai nuo to, ar būtų pasirenkamas kreditas internetu, ar kokiu kitu būdu, atsakingumas ir lemia vėliau puikiai išnaudojamas visas šios paslaugos suteikiamas galimybes. Juk tik toks kreditas, kuris būna įsigyjamas nepamirštant jokių būsimų įsipareigojimų, nepriverčia savo savininko vėliau pasijusti ne taip, kaip iš pat pradžių planuotų.

Verslo kreditas – galimybė realizuoti svajones

kreditasGyvename tik kartą, tad nieko nėra blogiau, kaip dienas praleisti nemėgstamame darbe, kas kelias minutes žiūrint į laikrodį ir skaičiuojant sekundes iki darbo pabaigos. Kiekvienas žmogus nusipelnė būti laimingas, o nemėgstamas darbas sudaro pusę tos depresijos šaltinio. Galbūt laikas pakelti rankas kuo aukščiau ir įgyvendinti visas savo idėjas apie kurias tik galėjote kada pasvajoti? Juolab, pirmoji kliūtis su kuria paprastai dažniausiai susiduriame yra pinigų bortas, kuris šiuo metu gana paprastai peržengiamas, kadangi egzistuoja kreditus teikiančios kompanijos, kurios siūlo paskolas mažomis palūkanomis ir ilgu grąžinimo terminu.

Siekiant pradėti verslą žmonės, kurie kreipiasi į bankus, dažnai susiduria su užstato ar laiduotojo problema. Taip paskola vis labiau tolsta, kol galiausiai nebematoma galimybių gauti norimą pinigų sumą. Kreditas iš greitųjų firmų, tokiu atveju, yra geriausias pasirinkimas, kadangi galite gauti norimą pinigų sumą ir tuo pačiu pradėti realizuoti savo idėjas.

Sparčiai plintant virtualiam pasauliui vis daugiau žmonių užsiima internetinių svetainių kūrimu. Paprasčiausiai, visi įmanomi veiksniai, paslaugos ir prekės persikėlė į šį pasaulio voratinklį, tad tokio pobūdžio verslo pradžia yra beveik užtikrintai sėkminga. Tačiau tokiu sėkmingu keliu ir nežengia daug kas, nes neturi užtektinai pinigų sėkmingai pradžiai. Tokiu atveju kreditas yra pats geriausias pasirinkimas.

Yra nemažai firmų, kurios siūlo lengvatinius kreditus verslui pradėti arba puoselėti. Kiekviena jų orientuojasi į skirtingus asmenis siekiančius tokio tipo veiklos arba konkrečiai nuo idėjų realizacijos.

Dažniausiai lengvatinės verslo paskolos suteikiamos:

  • Bedarbiams;
  • Neįgaliesiems;
  • Jaunimui iki 29 metų;
  • Vyresniems nei 50 asmenims.

Lengvatinio verslo sąlygos įprastai apima šiuos punktus, kurie atveria platesnius kelius gauti norimą pinigų sumą: sukonkretinamas verslo paskolos dydis, kurį nustato individuali firma, grąžinimo terminas, prasitęsimo galimybės ir panašiai nustatomos individualiai susitariant su firma. Esant pasikeitimams ieškoma geriausio kompromiso. Būtent verslo paskoloms skirtos lėšos negali būti naudojamos visiškai kitai paskirčiai, kuomet jau gaunama reikiama pinigų suma.

Gautas kreditas yra apipintas įvairiausiomis sąlygomis ir teisėmis, tad būtina jų visapusiškai laikytis, kad jūsų ir kredito davėjo santykiai išliktų draugiški ir teisiškai tvarkingi.

Nelaukite, kada iš dangaus nukris galimybė gyventi laimingiau. Visko ko geriausio esate vertas čia ir dabar.