Mikroautobusų nuoma Vilniuje

mikroautobusų nuoma VilniujeNe kur kitur, o Lietuvos sostinėje susitelkęs didžiausias mikroautobusų nuomos paslaugas siūlančių įmonių skaičius. Mikroautobusių nuoma Vilniuje – populiari ir dėl to išplėtota paslauga. Klausimas: kaip išsirinkti? Keli patarimai Jums.

Visų pirma, ieškokite tikslingai. Mikroautobusai gali būti keleiviniai arba krovininiai. Pastarieji naudojami krovinių pervežimui iš vieno taško į kitą. Krovininius mikroautobusus dažniausiai nuomoja įmonės, užsiimančios daiktų ar konstrukcijų gabenimu. Krovininiuose mikroautobusuose dažniausiai yra 3 sėdimos vietos. Tuo tarpu, keleiviniai mikroautobusai dažniausiai nuomojami tokių švenčių, kaip vestuvių, bernvakarių, mergvakarių, gimtadienių proga. Neretai mikroautobusus nuomoja mokyklos ekskursijų ir įmonės darbuotojų išvykų proga. Keleiviniuose mikroautobusuose gali būti nuo 6 iki 20 vietų, o kartais ir daugiau. Didžioji dalis įmonių siūlo mikroautobusų nuomą su vairuotoju, tačiau galima nuoma ir be vairuotojo. Mikroautobusą galima vairuoti turint B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Vis tik, ne visos įmonės ir ne visomis progomis yra siūloma mikroautobusų nuoma Vilniuje be vairuotojo dėl savaime suprantamo saugumo.

Visų antra, ieškokite ne pigiausio, bet geriausio mikroautobuso nuomos varianto. Besiruošdami ilgesnei kelionei ar ekskursijai,  užsakinėdami mikroautobusą įmonės kolektyvui ar delegacijai iš užsienio pervežti, atkreipkite dėmesį į transporto priemonės metus, dydį, kuro sąnaudas ir bagažinės dydį. Taip pat, pasidomėkite ar mikroautobusas turi oro kondicionierių, garso aparatūrą ir navigaciją. Tokiu atveju, būsite tikri, jog kelionė nesukels papildomų nepatogumų. Lietuvoje dažniausiai nuomai siūlomi Mercedez Benz Sprinter, Renault Trafic, Volkswagen Craften, Ford Transit ir Fiat Ducato markės automobiliai.

Visų trečia, mikroautobusų nuoma Vilniuje – viena brangiausių. Mikroautobusų nuoma Vilniuje kainuoja skirtingai, tarkime kaina parai gali siekti 55 eurus. Tuo tarpu, Šiauliuose – net tris kartus pigiau. Todėl, pasidomėkite įmonėmis ir jų teikiamomis paslaugomis kituose Lietuvos miestuose. Gali būti, kad už mažesnę kainą išsinuomosite puikios kokybės mikroautobusą. Mikroautobusų nuomos kaina priklauso nuo jau minėtų savybių, kaip mikroautobuso metų ir dydžio, o taip pat nuo kilometražo bei kitų klientų įnorių.

Mikroautobusų nuoma Vilniuje – paslauga, be kurios sunkiai išsiverstų ne tik daugelis įmonių, tačiau ir dalis gyventojų, planuojančių savo ir aplinkinių laiką.

Vis labiau populiarėja mikroautobusų nuoma

mikroautobusų nuomaMikroautobusų nuoma – tai paslauga, kurios prireikia vis dažniau. Į kelionę susiruošė būrys draugų arba didelė šeima? Visi draugiškai ir kartu norite keliauti bei pasiekti numatytą kelionės tikslą? Puikiausia išeitis – mikroautobusų nuoma. Mikroautobusuose paprastai būna 7 sėdimos vietos, tad jais su vairuotoju keliauti galite aštuoniese. Jūsų paslaugoms įvairios nuomos įmonės bei jų siūlomos sąlygos. Galite pasirinkti ir išsinuomoti reikiamo dydžio, patikusio modelio, priimtino galingumo ar ekonomiškumo automobilį. Ką reikėtų žinoti, jeigu nusprendėte nuomotis mikroautobusą?

Nuomojamų mikroautobusų pasiūla didžiulė, tad iš pradžių gali būti ne taip paprasta pasirinkti šią transporto priemonę. Pirmiausia, gerai apmastykite, kokio būtent automobilio jums reikėtų. Gražūs keliautojų norai visada labai svarbūs, tačiau būtina įvertinti, ar mikroautobusas, kuriuo keliausite yra pakankamai komfortiškas ir ekonomiškas, be to, rinkdamiesi atsižvelkite į savo vairavimo patirtį. Visuomet pagalvokite, kokia turi būti mikroautobuso pavarų dėžė. Paprastai vairuojantiems automobilį, kuriame yra mechaninė pavarų dėžė, nesunku bus vairuoti automobilį su automatine pavarų dėže. Tačiau atvirkštinis variantas, apskritai, gali būti ne visuomet įmanomas – tai juk priklauso ir nuo jūsų turimo vairuotojo pažymėjimo.

Nuomojamą mikroautobusą kelionei geriausia išsirinkti kiek galima anksčiau. Kuo anksčiau apsispręsite, tuo paprasčiau bus gauti bei užsisakyti norimą transporto priemonę, o jūs būsite garantuoti, kad savo kelionei turėsite tokį automobilį, kokio norite. Taip pat paprasčiau bus susitarti ir dėl visų jums reikalingų papildomų paslaugų, tokių kaip vaiko kėdutė, navigacinė įranga, pridedamos bagažinės ar dviračių laikikliai. Kita vertus, užsisakant automobilį iš anksto, nuomos įmonės kartais gali pritaikyti ir nuolaidų.

Prieš sudarydami mikroautobuso nuomos sutartį, būtinai išsamiai išsiaiškinkite visas jos sąlygas ir ką tiksliai apima bazinė mikroautobuso nuomos kaina. Paprastai į šią kainą įeina transporto priemonės draudimas nelaimingo atsitikimo atveju bei civilinės atsakomybės draudimas. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurios nuomos įmonės taiko tam tikro dydžio nuomos sutarties mokestį.

Mikroautobusų varikliai dažniausiai būna galingesni nei standartinio automobilio, todėl degalų jiems reikia taip pat daugiau. Tačiau kelionės šia transporto priemone bus tikrai patogesnės ir komfortiškos. Juk šie automobiliai yra erdvesni su didele bagažine, kuri ypač praverčia keliaujant dideliais atstumais. Klientai dažniausiai nuomojasi VW Sharan, Opel Zafira, Ford Galaxy, Citroen Grand C4 Picasso ir pan. mikroautobusus.