Mikroautobusų nuoma Vilniuje

mikroautobusų nuoma VilniujeNe kur kitur, o Lietuvos sostinėje susitelkęs didžiausias mikroautobusų nuomos paslaugas siūlančių įmonių skaičius. Mikroautobusių nuoma Vilniuje – populiari ir dėl to išplėtota paslauga. Klausimas: kaip išsirinkti? Keli patarimai Jums.

Visų pirma, ieškokite tikslingai. Mikroautobusai gali būti keleiviniai arba krovininiai. Pastarieji naudojami krovinių pervežimui iš vieno taško į kitą. Krovininius mikroautobusus dažniausiai nuomoja įmonės, užsiimančios daiktų ar konstrukcijų gabenimu. Krovininiuose mikroautobusuose dažniausiai yra 3 sėdimos vietos. Tuo tarpu, keleiviniai mikroautobusai dažniausiai nuomojami tokių švenčių, kaip vestuvių, bernvakarių, mergvakarių, gimtadienių proga. Neretai mikroautobusus nuomoja mokyklos ekskursijų ir įmonės darbuotojų išvykų proga. Keleiviniuose mikroautobusuose gali būti nuo 6 iki 20 vietų, o kartais ir daugiau. Didžioji dalis įmonių siūlo mikroautobusų nuomą su vairuotoju, tačiau galima nuoma ir be vairuotojo. Mikroautobusą galima vairuoti turint B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Vis tik, ne visos įmonės ir ne visomis progomis yra siūloma mikroautobusų nuoma Vilniuje be vairuotojo dėl savaime suprantamo saugumo.

Visų antra, ieškokite ne pigiausio, bet geriausio mikroautobuso nuomos varianto. Besiruošdami ilgesnei kelionei ar ekskursijai,  užsakinėdami mikroautobusą įmonės kolektyvui ar delegacijai iš užsienio pervežti, atkreipkite dėmesį į transporto priemonės metus, dydį, kuro sąnaudas ir bagažinės dydį. Taip pat, pasidomėkite ar mikroautobusas turi oro kondicionierių, garso aparatūrą ir navigaciją. Tokiu atveju, būsite tikri, jog kelionė nesukels papildomų nepatogumų. Lietuvoje dažniausiai nuomai siūlomi Mercedez Benz Sprinter, Renault Trafic, Volkswagen Craften, Ford Transit ir Fiat Ducato markės automobiliai.

Visų trečia, mikroautobusų nuoma Vilniuje – viena brangiausių. Mikroautobusų nuoma Vilniuje kainuoja skirtingai, tarkime kaina parai gali siekti 55 eurus. Tuo tarpu, Šiauliuose – net tris kartus pigiau. Todėl, pasidomėkite įmonėmis ir jų teikiamomis paslaugomis kituose Lietuvos miestuose. Gali būti, kad už mažesnę kainą išsinuomosite puikios kokybės mikroautobusą. Mikroautobusų nuomos kaina priklauso nuo jau minėtų savybių, kaip mikroautobuso metų ir dydžio, o taip pat nuo kilometražo bei kitų klientų įnorių.

Mikroautobusų nuoma Vilniuje – paslauga, be kurios sunkiai išsiverstų ne tik daugelis įmonių, tačiau ir dalis gyventojų, planuojančių savo ir aplinkinių laiką.

,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *