Acer kompiuteriai: viskas, ką apie juos turite žinoti

Acer kompiuteriaiPlanuojate įsigyti naują kompiuterį? Puiki, jei esate tvirtai apsisprendę ir žinote, kokios prekės jums reikia. Tačiau tokį sprendimą priimti gali būti ne visada paprasta, ypač šiandien, kai  tokio pobūdžio įrenginius, esančius prekyboje, galime skaičiuoti šimtais. Vis dėlto, yra būdų, kurių dėka, tinkamiausią kompiuterį išsirinkti gali būti kur kas paprasčiau. Vienas iš jų – tiesiog turėti vertingos informacijos apie  kompiuterius bei jų gamintojus. Taip ir pasielgsime šį kartą – pateiksime vertingos informacijos, kuri, tikėtina, padės priimti tinkamiausią sprendimą. Acer kompiuteriai: ką apie juos privalu žinoti kiekvienam?

Kalbant apie bet kokią  prekę, tikslinga pradėti ne nuo informacijos apie patį produktą, o nuo įžvalgų apie jo gamintoją. Acer kompiuteriai yra gaminami įmonės Acer Incorporated, kuri buvo įkurta dar 1976 metais (tuo metu ji turėjo kitą pavadinimą). Centrinė būstinė yra Naujajame Taipėjuje, Taivane, o šiuo metu įmonėje darbuojasi apie 7000 darbuotojų. Įmonė šiandien save vadina tarptautine informacinių technologijų korporacija bei gali pasiūlyti platų stacionarių, nešiojamų, delninių kompiuterių. Taip pat kuriamos ir įvairaus tipo laikmenos, serveriai, išmanieji telefonai bei išoriniai įrenginiai. Vystomas ir elektroninis verslas. Įmonės įkūrėjai – sutuoktiniai Stan Shih bei Carolyn Yeh, o su svarbiausiomis užduotimis susidoroti tuo metu jiems apdėjo dar 5 asmenų komanda. Gali būti net sunku patikėti, kad tokia nedidelė žmonių grupė buvo tie, kurie sukūrė verslą, šiandien nešantį didžiulį pelną: 1993 metais įmonės pelnas sieke 75 milijonus JAV dolerių, tuo tarpu 1995 metais ši įmonė užėmė 9 vietą pagal gamybos apimtį bei aplenkė  puikiai žinomus  vardus – Dell ir Toshiba. Na, o 2009 metais įmonė tapo 2 didžiausia tokios produkcijos gamintoja.

Susipažinus su įmone, būtina dėmesį atkreipti ir į savybes, kuriomis pasižymi jos gaminama produkcija. Ši įmonė gali pasiūlyti kone viską, ko reikia šiuolaikiniam 21 amžiaus gyventojui – ne tik paltų stacionarių, delninių ar nešiojamų kompiuterių pasirinkimą, bet ir išmaniusius teflonus,  priedus kompiuteriams, bet ir kitus sprendimus, galinčius  palengvinti ne tik jūsų kasdienybę, bet ir arbą ar užduotis, susijusius su mokymosi procesais. Džiugu ir tai, kad įmonė atsižvelgia ir į faktą, kad kiekviena asmenybė turine tik skirtingus poreikius, bei ir  pageidavimus. Būtent todėl šios kompanijos produktų asortimentas yra toks paltus, kad tinkamą prekę raiste įvertinę net pačius įvairiausius kriterijus: kainą, išvaizdą, funkcijų skaičių, tarnavimo laiką ir pan.

Acer Tablet Iconia A200 10, Acer Aspire E1 – 531, Acer S3 391 Ultrabook, Acer Iconia Tab A500, Acer w510 10.1 – tai tik nedidelė dalis pavadinimų produktų, kuriuos šiandien įsigyti jums siūlo įmonė. Nuspręskite, kokie jūsų prioritetai – asortimentas sumažės, o prekę išsirinkti bus kur kas lengviau.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad pagal pardavimų skaičių, mūsų šalyje Acer kompiuteriai (įskaitant visų tipų), yra vieni populiariausių. Kokybė, stilius bei patraukli kaina – tai savybės, dėl kurių vartotojai vertina šios įmonės  produkciją.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *