Ar verta nuomoti automobilį ilgam laiko tarpui?

automobilių nuomaDaugelis mūsų svajoja apie nuosavą transporto priemonę, tačiau dėl tam tikrų priežasčių ta galimybe nepasinaudoja. Kol vieniems paprasčiausiai trukdo finansai, kiti nori dažniau vairuoti vis kitą priemonę, todėl mano, kad pirkimas – prastas pasirinkimas. Auto nuoma Kaune ar kitame mieste, tokiu atveju, vienas populiariausių pasirinkimų. Ir ją renkasi ne tik tuomet kai reikia transporto priemonės trumpam laiko tarpui. Kai kurie žmonės pasinaudoja ilgalaike nuoma, kure tęsiasi kartais mėnesį, o kartais net ir dar ilgesnį laiko tarpą. Ar finansiškai šis pasirinkimas tikrai geras?

Mašina nereikalaus beveik jokių investicijų

Ilgalaikė automobilio nuoma kainos aspektu – tikrai pasiteisina. Pirmiausia reikia akcentuoti tai, kad šiuo metu labai daug kompanijų teikia tokio pobūdžio paslaugas, taigi vertindami kainos aspektą galite pasirinkti tokią, kuri jums tinka labiausiai. Tiesa, tuo pačiu reikėtų pabrėžti, kad jūs mokėsite tik už nuomą (kaina dažniausiai minimali) ir kurą, kurį pats ir įpilsite. Ta reiškia, kad negalioja auto susidėvėjimo faktorius. Juk nuosava transporto priemonė po truputį dėvėsi. Taip pat reikia mokėti už draudimą, pirkti tepalus ir panašiai. Šiuo atveju nuomos punktas pasirūpins visais šiais aspektais, o kada jums mašina atsibos, paprasčiausiai ją pakeisite kita.

Jeigu neturite teisių – gausite vairuotoją!

Transporto priemonė su asmeniniu vairuotoju skamba kiek neįtikimai? Nereikia taip galvoti. Šiuo metu daugelis kompanijų suteikia paslaugas taip pigiai, kad vidutines pajamas uždirbantis asmuo gali pasinaudoti šia galimybe. Ji aktuali ne tik tokiu atveju kai asmuo neturi teisės vairuoti, tačiau ir tokiu atveju, jeigu reikia, kad konkretus asmuo būtų nuvežamas į tam tikrą vietą, pavyzdžiui, oro uostą.

Automobilių nuoma – puikus pasirinkimas jeigu norite bent kurį laiką pasidžiaugti tokia transporto priemone apie kokią svajojote labai ilgą laiko tarpą. Svarbiausia atidžiai vertinant įvairius apsektus pasirinkti tą kompaniją, kurios paslaugos jus tenkina.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *