Kur internetu parduodami baldai

Baldai – didelis pirkinys. Pagal kainą po jų – tik naudoti automobiliai. Virtuvės baldai kainuoja paprastai 3000-7000 litų, todėl investicija jiems paprastai yra gana rimta. Dėl to apsisprendimas pirkti tampa gana sudėtingas.

baldaiNauji baldai parduodami dažniausiai 5 kanalais:

  1. Nestandartinių baldų kūrėjai pagamina baldus pagal užsakymą;
  2. Baldai perkami specializuotose baldų ir interjero parduotuvėse;
  3. Baldai perkami bendriniuose prekybos centruose;
  4. Baldais prekiaujama didesniuose turguose;
  5. Baldai perkami internetu.

Tiesa, dar vyksta ir prekyba naudotais baldais.

Mus konkrečiai domina, kur galima įsigyti baldus internete. Apskritai ši prekyba yra gana keista, nes prekiaujama daugiausiai smulkiais baldais, kuriuos galima pritaikyti bet kur. Jie dažnai vadinami „standartiniais“ – standartiniai stalai, standartinės spintelės, standartinės komodos ir lentynos. Perkant tokias prekes būtina labai atidžiai įvertinti jų išmatavimus, priešingu atveju gali būti problemų juos nusipirkus. Kedes ir stalus pirkti internetu tikrai apsimoka, bet ką daryti su įvairiais komplektais? Čia jau prasideda linksmybės, nes reikia labai atidžiai viską išsimatuoti ir nuspręsti, kas labiau apsimoka – gatavi karkasiniai baldai, ar daryti pagal užsakymą?.. Bet kuriuo atveju, prekyba internetu klesti.

Baldai internetu parduodami kelių tipų el. komercijos puslapiuose:

  • Skelbimų portaluose yra daugybė skelbimų apie parduodamus naujus ir padėvėtus baldus.
  • Specializuotos baldų el. parduotuvės užsiima tik baldų ir dekoro elementų prekyba.
  • Bendrinės interneto parduotuvės (pavyzdžiui, pirk.lt,imk.lt,pigu.lt ir t.t.), turi savo baldų kategorijas.
  • Kai kurie gamintojai turi savo el. parduotuves.

Amžinas klausimas – kur pigiau? Pigiau yra didelėse parduotuvėse, kurios yra pajėgios pardavinėti ne vieno tiekėjo baldus ir laikas nuo laiko tapti išparduotuve – parduotuve, kurioje prekiaujama paskutinėmis prekėmis. Tokios parduotuvės daro didesnes akcijas, kurių metu baldus galima įsigyti labai normaliomis kainomis.

Reiktų nepamiršti, kad baldų atvežimas irgi kainuos, nebent vešitės kėdes savu automobiliu. Didesniems baldams reikalingas ir didesnis transportas, ir užnešimo paslauga, tad pasiruoškite papildomai paploninti piniginę. Nebent turite krūvą laisvų draugų vidury darbo dienos, kurie gali padėti užnešti sofą į 7 aukštą laiptais.

Bet kuriuo atveju baldai internetu yra ir pigūs, ir pasirinkimas didesnis. Kai kurie gamintojai papildomai leidžia išsirinkti ir norimą gobeleną, tad viskas vyksta taip pat, kaip ir baldų parduotuvėse.

, ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *