Kas gi tie dantų papuošalai?

UAB DentastraOdontologija leidžia šypsotis. Visavertis valgymas ir bendravimas, daili šypsena – jūsų siekis? Tuomet galite kreiptis į UAB Dentastra specialistus ir vėl džiaugtis nuostabiais dantimis.

Odontologija – ne viena kryptis. Tai ne vien dantų sveikatos gerinimas, atstatymas, bet ir estetiniai sprendimai. Puikus pavyzdys – dantų papuošalai. Vilniuje įsikūrusi ir patirtį įkūnijanti odontologijos klinika UAB Dentastra, tarp tokių paslaugų kaip ortodontinis gydymas ar dantų protezavimas galinti ir papuošti dantis papuošalais.

Kas gi tai yra? Bene pirmasis į galvą ateinantis žodis – elegancija. Tuomet iškart pagalvojama apie individualumą. Taigi, elegancija ir savitumas – geri papuošimų apibūdinimai. Šypsena atrodo išskirtinai, prie balto dantų spindesio prisideda ir auksas ar deimantai.

UAB Dentastra gali pasiūlyti pusšimtį auksinių papuošalų. 24 karatai, baltasis auksas, netgi kartu esantys brangakmeniai – prabanga, kuri dera ir su įvairiais kitų kūno vietų aksesuarais, juos papildo ir taip prisideda prie minėtos elegancijos.

Dėmesio verti ir dantų deimantai. Devynių skirtingų spalvų stiklo kristalai – pasirinkimas, kuris tikrąja to žodžio prasme stulbinantis. O toliau pateikiame keletą atsakymų į klausimus, kuriuos žmonės užduoda UAB Dentastra specialistams.

Kam dantų papuošalai skirti? Tiek vyrams, tiek moterims. Kadangi asortimentas platus, yra ir tokių puošmenų, kurios tinka moterims, ir tokių, kurios padailins vyrų šypseną.

Kitas klausimas – ar procedūra skausminga. UAB Dentastra gydytojų teigimu, procedūra neskausminga, o fiksavimas panašus į breketų uždėjimą. Beje, uždėjimas nereikalauja papildomo dantų gręžimo.

Kiek laiko tai trunka? Norint pasipuošti nereikia daugybės laiko – tai padaroma per 10–15 minučių. Žinoma, prieš tai reikia išsirinkti norimą papuošalą. Bet šios laiko sąnaudos malonios.

Domimasi, kiek laiko papuošalas gali būti ant dantų. Neapibrėžtą laiką – toks atsakymas. Na, arba tiek, kiek norima.

Labai svarbu, ar dantys nepažeidžiami. Šiuo atveju itin akcentuotinas odontologo profesionalumas. Kai laikomasi visų reikalavimų, dantys nepažeidžiami. Reikia paminėti, kad gali būti dekoruojamas tik natūralus dantis.

Ar tai nėra pernelyg rizikingas sprendimas? Ką daryti, jei papuošalas nusibos, jeigu jo nebesinorės? Jokių problemų – bet kada galima nuimti.

Taigi, Vilniuje veikianti odontologijos klinika UAB Dentastra rūpinasi ne tik dantų sveikata, bet ir grožiu. Svarbiausia, kad viskas atliekama profesionaliai – juk tik dirbant profesionaliai galima užtikrinti geriausią rezultatą. Gražų ir sveiką rezultatą.

 

 

 

 

 


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *