Kas yra kreditas? Kaip jį apibūdintumėte jūs?

Euroecredit kreditaiKas yra kreditas? Patyręs verslininkas jį sietų su paslaugomis. Ekonomistas kalbėtų apie palūkanas. Žmogus, norintis pasiskolinti, sakytų, jog tai pinigų suma, reikalinga vienokiems ar kitokiems tikslams. Nuomonės skirtingos, ir tai puikiai suprantama. Amžiaus grupė, išsilavinimas ir kt. koreguoja nuomonę. O kaipgi apibūdinami Euroecredit kreditai?

Euroecredit.lt – interneto svetainė, kurios tematika yra paskolos. Suteikiama aktuali informacija, skolinamos reikiamos sumos.

Paskola = pinigai. Paskola = paslauga. Paskola = įsipareigojimas. Paskola = galimybė. Paskola = poreikiai. O kaip tada kalbėti apie kreditus? Kreditas = pinigai. Kreditas = paslauga. Kreditas = įsipareigojimas. Kreditas = galimybė. Kreditas = poreikiai.

Tad kuo skiriasi tie du terminai? Turbūt daugelis atsakytų, kad esminis skirtumas yra dydis. Juk retai kada sakoma „paėmiau kreditą namo statybai“ arba „paėmiau paskolą naujam šaldytuvui“.

O kokio dydžio yra Euroecredit kreditai ir koks grąžinimo laikotarpis? Svetainėje yra skalės, kur nurodomi šie skaičiai. Sumos įvairuoja nuo 100 iki 3 tūkst. eurų. Laikotarpis – nuo 2 iki 24 mėnesių. Galima daryti tokią išvadą: orientuojamasi į skirtingas situacijas.

Euroecredit kreditai žvelgiant iš šių laikų perspektyvos atrodo modernūs. Vien tai, kad įsijungus internetą tiek daug sužinoma apie aktualios skolinimosi temos aspektus, yra nuoroda į modernumą. Vertėtų užsiminti ir apie refinansavimą, kuris taip pat aptariamas.

Sunkiai sekasi susitvarkyti su paskolomis? Atsibodo didelės mėnesinės įmokos?

Dabar mes galime tau padėti. Refinansuok savo turimus įsiskolinimus pas mus palankiomis sąlygomis ir sutaupyk pinigų.

Štai tokie žodžiai pasitinka užsukus į skiltį, pavadintą „Refinansavimas“. Taigi, Euroecredit kreditai ir kitos paslaugos gali pagelbėti, jei finansinė situacija sunki.

O dabar grįžkime prie to, nuo ko pradėjome. Pradžioje pamąstėme, kaip kreditą supranta verslininkas, kaip apie jį kalba ekonomistas ir ką sako pasiskolinti norintis asmuo. O kaip jūs įvardytumėte, kas tai yra? Tikriausiai pritartumėte, kad glaudžiausia sąsaja – pinigai. Nes juk suteikiamos tam tikros sumos. Sumos, kurios, tikimasi, padės sutvarkyti finansinę situaciją ir išspręsti sugedusio šaldytuvo ar kitokią problemą.

Tad kreditas – ir pagalbos ranka? Jei skolinamasi atsakingai, tuomet taip. Bet jei apsilankoma ne vienoje bendrovėje ir imamas vienas kreditas po kito, tai nei kiek nepanašu į pagalbos ranką. Šiuo požiūriu teigiamai apibūdintinas Euroecredit veiklos modelis, kai skolinimas paremtas mokumo įvertinimu.

 

 

 

,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *