Kavitacijos masažas

Ultragarso kavitacijos masažuoklisAr esate girdėję apie kavitaciją? Tai masažas, kuris daromas žmonės norintiems atsikratyti riebalų pertekliaus. Paprasta bei saugi procedūra, kuri panaši į riebalų nusiurbimą, tik ne tokia pavojinga bei skausminga. Kavitacija rekomenduojama žmonės turintiems nedidelį arba vidutinį viršsvorį, taip bus matomas efektyvesnis bei greitesnis rezultatas. O, kad rezultatai būtų dar geriau matomi reikia aktyviau gyventi bei sveikai maitintis. Ultragarso kavitacijos masažuoklis skleisdamas ultragarso dažnius skaido riebalus bei ląsteles, todėl po pirmos procedūros jau yra matomi rezultatai.

Kavitacijos procedūrą gali pasinaudoti tiek vyrai, tiek moterys, kurie nori be plastinės chirurgijos atsikratyti įsisenėjusių riebalų ir pertekliaus, taip pat sumažinti apimtis, suteikti savo odai elastingumo ir stangrumo. Taip pat ši procedūra padeda naikinti celiulitą, todėl kavitacija aktuali ir populiari tarp moterų. Žinoma, ši procedūra galima ir namuose, kadangi ultragarso kavitacijos masažuoklis pardavinėjamas internetu, todėl kiekviena gali atlikti kavitaciją namų sąlygomis. O šiai procedūrai daug laiko nereikia, tiesiog masažuokite 30 minučių norimas patobulinti vietas.

Jei bijote, kad ši procedūra bus nemalonu, tai nesijaudinkite, šios procedūros privalumas ir yra tas, kad nei per ją, nei po jos jums nieko neskaudės, o proceso metu jausite tik šilumą ir dilgčiojimą. Po pačios procedūros papildomos priežiūros nereikia, tik sveikai maitintis ir rūpintis savo kūnu. O dailesnės linijos matomos jau po 7 procedūrų.

Ultragarso kavitacijos masažuoklis tinka norint atsikratyti celiulito, riebalų pertekliaus, kūno linijų tobulinimui, norint išardyti lipomas, sumažinti apimtis, taip pat esant smulkioms raukšlelėms. O po procedūros geriausia reguliariai gerti skysčius, vandenį. Apie 2 — 3 litrus per dieną. Laikykites tinkamos dietos, o po procedūros pasilepinkite masažu arba aktyviau pasportuokite.

Tačiau ultragarso kavitacijos masažuoklis bei jo procedūros netinka nėščioms, žindančioms, esant apykaitos sutrikimams, sergant kepenų, inkstų ligomis, turint gimdos miomą. Ir tuomet, kai sutrikusi imuninė sistema, kraujotaka ar ant odos paviršiaus yra žaizdos. Visais kitais atvejais, net turint jautrią odą, galima atlikti šią procedūrą bei džiaugtis gražiomis, lygiomis kūno formomis.

 

 


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *