Kuo pasižymi kokybiškos vonios plytelės?

plytelės

Vonios plytelės labai svarbus aspektas, kuriant vonios kambario interjerą ir dizainą. Juk tai – ne tik funkcinis vonios kambario elementas. Išmaniai parinktos plytelės gali sukurti elegancijos arba modernumo pojūtį, padaryti Jūsų vonios erdvę išties išskirtine.

Ar ieškote ryškios, modernios apdailos? Norite sukurti drąsius dizaino sprendimus savo grindims ir sienoms? Galime Jums padėti!

Taigi, kokios turėtų būti kokybiškos vonios sienų ir grindų plytelės? Atsakome

Pasirinkite kokybišką medžiagą plytelėms

  • Natūralaus akmens plytelės (iš kakakmenio, marmuro, skalūno ir pan.) – Natūralių medžiagų naudojimas akimirksniu suteikia jūsų vonios kambariui išskirtinę išvaizdą – išskirtinio charakterio elementą. Tačiau natūralus akmuo reikalauja daug papildomos priežiūros. Norint apsaugoti plyteles, jas reikia dažnai užsandarinti, jos atsparesnės mechaniniams pažeidimams, gali greičiau susidėvėti.
  • Dirbtinės plytelės (iš porceliano ar keramikos) – dažnai yra pigesnė alternatyva natūralaus akmens plytelėms ir yra patvaresnė ir reikalauja mažiau priežiūros. Nors jie neturi kaimiškos ir tradicinės išvaizdos, jie siūlo platų estetikos pasirinkimą, todėl galite sukurti beveik bet kokį vonios kambario dizainą.

Nebijokite drąsesnių raštų ir spalvų

Nors vonios grindų plytelės yra šiek tiek patvaresnės nei sienų plytelės, jos nebūtinai turi būti nuobodžios. Šiandien plytelių pasirinkimas yra labai platus, todėl galite drąsiai eksperimentuoti su medžio efekto plytelėmis, kad grindys įgautų sendintos prabangos įspūdį.

Jei renkatės klasikinio, vientiso stiliaus vonios kambarį, kodėl gi nepasirinkus paprastų juodai baltų vonios plytelių, kad sukurtumėte įdomią šachmatų lentos temą. Jei norite būti ypač kūrybingi, mozaikines plyteles galite naudoti įdomiems raštams įterpti į gana nuobodų grindų plotą.

Svarbu žinoti: net ir spalvingos, įvairių raštų vonios plytelės turi sukurti harmoningą visumą. Todėl būtinai suderinkite plyteles ant sienos ir grindų plyteles, kad užtikrintumėte harmoningą išvaizdą.

Mažiems vonios kambariams rinkitės smukesnes plyteles

Jei vonią įkurdinsite mažoje erdvėje, nenaudokite labai didelių plytelių, nes dėl jų vonios kambarys atrodys daug mažesnis, nei yra iš tikrųjų. Yra keletas puikių variantų, nes paprastos, mažesnės vonios plytelės atrodo ypač patraukliai. Vienintelis trūkumas yra tas, kad jums gali tekti skirti daugiau laiko ir pastangų plytelių klijavimui, tačiau galutinis rezultatas tikrai bus to vertas.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *