Norfa akcijos: sekame ir naudojamės geriausiais pasiūlymais

norfa akcijosVisi lietuviški mažmeninės prekybos tinklai vilioja klientus akcijomis. Kelias dienas, savaites ar net mėnesį trunkančios akcijos pritraukia nemažai žmonių. Tačiau ne tiek, kiek norėtų  prekybos tinklų rinkodaros vadovai. Todėl tam, kad klientai taptų labiau priklausomi nuo parduotuvės ir būtų skatinamas pirkimas, yra sukurtos lojalumo programos. Vieną tokių programų turi ir Norfa akcijos. Ką ši programa suteikia pirkėjui ir kaip ja naudotis?

Prieš dešimtmetį Norfa pristatė pirmąsias korteles – lygiai tokias pat, kokias siūlo Maxima, IKI ar kt. prekybos centrai. Per šį laiką tinklo nuolaidų sistema keitėsi kelis sykius, tačiau galiausiai apsistota ties momentinės ir kaupiamosios nuolaidos taikymu. Momentinė nuolaida reiškia, jog kiekvieną kartą apsipirkdami už tam tikrą sumą ir pateikę Norfa kortelę gausite atitinkamo dydžio nuolaidą, pavyzdžiui, perkant už 50 litų – 1 proc., už 100 litų – 2 proc. ir t.t. Kaupiamoji nuolaida taikoma atsižvelgiant į praėjusio mėnesio pirkinių sumą.

Tačiau Norfa kortelė yra naudinga ne vien dėl taikomų nuolaidų prie kasos. Prekybos tinklas, kaip ir visi kiti, vykdo aktyvią akcijų kampaniją. Su kortele Norfa akcijos gali būti dar geriau išnaudotos. Kortelių turėtojams reguliariai yra pateikiami išskirtiniai pasiūlymai. Daugelis akcijų yra skiriama ir įprastiems Norfa pirkėjams, neturintiems nuolaidų kortelės.

Norfa akcijas galima sekti keliais būdais. Pirmasis – specialūs prekybos tinklo leidiniai, kurie kiekvieną savaitę yra atnaujinami naujomis akcijomis. Šiuos leidinius galima rasti tiek parduotuvėje, tiek internete. Juose pateikiamos prekės, kurioms tą savaitę taikomos žemesnės kainos. Antrasis būdas – naujienlaiškis. Jei negalite skirti laiko leidinio skaitymui parduotuvėje ar prie kompiuterio ekrano, geriausius Norfa pasiūlymus galite gauti tiesiai į el. pašto dėžutę ir juos peržvelgti išmaniajame telefone ar kitame mobiliajame įrenginyje. Šia galimybe galite pasinaudoti apsilankę oficialioje prekybos tinklo internetinėje svetainėje.

Norfa akcijos gali būti stebimos naudojantis ir specialiai tam sukurtomis svetainėmis, pavyzdžiui, RaskAkcija.lt, kurios išvaizdžiai ir išsamiai pateikia daugelio lietuviškų prekybos centrų akcijas vienoje vietoje. Be to, šiose svetainėse pateikiamus prekybos centrų leidinius galima atsisiųsti į savo kompiuterį ir juos atsispausdinus naudoti kaip pirkinių sąrašą.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *