Populiariausios vidaus durys Vilniuje ir naujausios tendencijos

vidaus durysVidaus durys turi atitikti joms keliamus kokybės, stiliaus ir funkcionalumo reikalavimus. Tiesa, palyginti su lauko durimis, vidinės konstrukcijos kur kas dažniau vertinamos estetikos klausimais. Kitaip sakant, jei svarbiausios lauko durų funkcijos – saugumas ir tvirtumas, vidaus durų funkcijos labiau siejasi su jų stiliumi ir vizualiniu vaizdu. Šiuo metu išskiriamos 3 populiariausios vidaus durys Vilniuje – tai medžio masyvo durys, faneruotos durys ir laminuotos durys.
Pirkėjams siūlomas išskirtinai platus minėtųjų konstrukcijų asortimentas, todėl šiandien galite įsigyti pageidaujamos formos, spalvų, matmenų, tekstūros duris, atitinkančias individualius lūkesčius. Deja, plati pasiūla apsunkina pasirinkimo galimybes. Kad išvengtumėte ilgų pokalbių ir nuobodžių vaikščiojimų po parduotuves, turėtumėte turėti aiškią viziją, kokių durų norite.

Populiariausios vidaus durys
Svarbiausias medžio masyvo durų privalumas – jų ilgaamžiškumas. Be to, pažeistos konstrukcijos gali būti gana lengvai restauruojamos. Pageidaujant, durų paviršių galima perlakuoti arba perdažyti. Kalbant apie šių durų trūkumus, paprastai minima tai, kad laikui bėgant šios konstrukcijos gali deformuotis (ir „nusėsti“ žemyn), todėl tokias duris yra sunku uždaryti. Savo formą durys keičia, jei patalpoje yra daug drėgmės arba dažna temperatūrų kaita.

Faneruotos vidaus durys – vienas optimaliausių sprendimų, vertinant kainos ir kokybės santykį. Tarpusavyje durys skiriasi savo vidaus sandara. Kad išvengtumėte sunkumų ateityje, siūlome rinktis tvirtesnės sandaros konstrukcijas. Šios kategorijos durys siejamos su ilgaamžiškumu ir subtilia estetika. Tiesa, primename, kad tokios durys paprastai nedaromos pagal užsakymą, t. y. pirkėjams siūlomi standartiniai modeliai.

Jei renkatės laminuotas vidaus duris, negalima pamiršti, kad jos nėra atsparios stipriam mechaniniam poveikiui, o pažeistos konstrukcijos sunkiai restauruojamos. Durų pardavėjai primena, kad laminuotų durų sandara gali būti labai įvairi. Be to, galima rinktis ir skirtingo tipo laminatą (nuo storo plastiko iki popieriaus). Konkretus pasirinkimas turi daug įtakos durų kokybei (ilgaamžiškumui) ir kainai. Didžiausias tokių konstrukcijų privalumas – lengva ir paprasta priežiūra.

Naujausios mados tendencijos
Vertinant naujausias mados tendencijas, verta pastebėti, kad vis daugiau dėmesio sulaukia stumdomos vidaus durys Vilniuje. Šis sprendimas rekomenduojamas erdvę vertinantiems pirkėjams, kurie svajoja apie erdvų ir šiuolaikišką interjerą. Tiesa, nors stumdomų durų populiarumas auga, šios konstrukcijos dar negali konkuruoti su įprastomis vidaus durimis. Vertinant pastarąsias pastebima, kad vis dažniau eksperimentuojama su spalvomis – interjerui pasirenkamos baltos ir šviesių, pastelinių tonų konstrukcijos.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *