Taupykite namų erdvę: spintos stumdomomis durimis

spintos stumdomomis durimisRasti pakankamai vietos savo namuose visiems daiktams, susikaupusiems per netrumpus gyvenimo metus, gana sudėtinga, ypač tada, jei gyvenate ankštame bute, o jo perplanavimui nėra nei laiko, nei finansinių galimybių. Laimei, yra keletas paprastų ir ekonomiškų būdų, kurie pravers, siekiant sukurti daugiau laisvos vietos namuose. Kokių? Spintos stumdomomis durimis – ilgalaikė investicija, kuri namuose padės įvesti tvarką ir atlaisvins daugiau vietos.

Šeimyninė spinta

Seniau buvo madinga spintą statyti vos ne kiekviename kambaryje: miegamajame, vaikų ar svečių kambariuose, bet ar to išties reikia? Spintos stumdomomis durimis itin talpios, jose nesunkiai sutalpinsite ne tik visos šeimos rūbus, patalynę, bet vietos rasite ir dulkių siurbliui ar sulankstomai skalbinių džiovyklai. Be to, svarbu paminėti, kad spintos stumdomomis durimis gali būti įvairiausių išmatavimų, todėl nereikia daryti erdvių pakeitimų namuose. Galiausiai būtina įvertinti ir tai, kad spintos durys neatsidaro į išorę, tai reiškia, kad naujoji spinta derinasi prie jūsų namų erdvių, o ne priešingai.

Gražu ir stilinga

Nemaža dalis žmonių mano, kad sukrovę visas smulkmenas į lentynas, padidins namų erdvę. Tai gana prastas sprendimas, nes daiktais apkrautos pakabinamos lentynos suspaudžia kambarį, dažnai pablogina bendrą stilių ir atrodo gana sunkiai. Kelios pakabinamos lentynos, kuriose puikuojasi šeimos nuotraukos, stilingos žvakės ar vyno taurės – puiku, tačiau ne daugiau. Spintos stumdomomis durimis vietos trūkumą lengvai išspręs.

Plačios dizaino galimybės

Spintos stumdomomis durimis gali būti suprojektuotos pagal jūsų skonį ir namų interjerą, pavyzdžiui, jei jūsų namuose vyrauja šviesus ir modernus interjeras, blizgios baltos spintos durys puikiai „įsipaišys“ į bendrą vaizdą.

Tiesa, nusprendus namuose montuoti spintą stumdomomis durimis, reikia gerai apgalvoti, kur ji stovės, nes pastačius spintą, jos jau nebeperstumsite į kitą vietą, todėl šiuo klausimu rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionalais, kurie įvertinę jūsų namų erdves ir galimybes, patars, kur geriausia statyti spintą. O štai spintos vidų – stalčius, lentynas ar kabyklas galėsite pasikeisti, kada norėsite arba esamas spintos vidaus dizainas tiesiog nebeatitiks jūsų poreikių.

 

 

 


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *