Greita virtuvės baldų gamyba

virtuvės baldų gamybaTenka sutikti, jog virtuvėje praleidžiame nemažai laiko. Čia gaminame maistą, bendraujame su artimaisiais ir, be abejonės, mėgaujamės pačiu įvairiausiu maistu. Būtent todėl virtuvės baldų gamyba naujos virtuvės įrengimo procesui yra būtina ir dažnai neišvengiama paslauga. Kad virtuvėje būtų patogu, o maisto gaminimas neužtruktų, svarbu tinkamai išplanuoti šią namų erdvę.

Naujų patalpų įrengimas gali suintriguoti ne vieną asmenį. Tai suteikia galimybę susiplanuoti kambarį taip, kaip nori. Turi visišką laisvę naujų baldų pasirinkimui, gali spręsti, kaip atrodys tavo sienos, grindys bei kokie aksesuarai puoš šią patalpą. Tiesa, ne visi baldai ir buitinė technika tarpusavyje derės. Kad virtuvės kambario interjeras būtų priimtinas, geriausia virtuvės baldus įsigyti ne impulsyviai, bet pagal tam tikrą planą. Tam dažniausiai yra paruošiamas specialus projektas, o baldai ne perkami, bet gaminami.

Projektuojant baldus virtuvės kambaryje svarbu atkreipti dėmesį ne vien į estetinę patalpos išvaizdą, bet ir į patogumą. Virtuvėje tenka praleisti nemažai laiko, čia gaminame maistą, tad visos priemonės ir įrankiai turi būti po ranka. Virtuvės baldų gamyba remiasi būtent tuo. Pagal užsakymą pagaminti baldai geriausiai išpildys patalpos apstatymą ir pasiūlys optimalų sprendimą naujos virtuvės įrengimui. Jei dirbti netinkamoje aplinkoje bus sunku, maisto gaminimo procesas nebus mielas, čia sugaišite daug laiko ir pastangų. Būtent todėl svarbu virtuvės įrengimo procesu pasirūpinti tinkamai.

Tinkamas patalpos išplanavimas yra nepaprastai svarbus žingsnis. Jei virtuvėje baldus sukomplektuosite netinkamai, bus ne tik sunkiau gaminti maistą, bet ir leisti laiką šiame kambaryje. Svečiams bus nejauku, o namiškiams nepatogu. Sunku bus visiems prie bendro stalo bendrauti ir dalintis dienos įvykiais. Projektuojant baldus virtuvėje svarbu atkreipti dėmesį į jų išdėstymą, svarbu pasirūpinti, kad patalpoje būtų pakankamai laisvos erdvės, o tarpusavyje išdėstyti baldai neužgriozdintų kambario.

Visa tai tik elementarūs patarimai. Virtuvės baldų gamyba ir jų išplanavimas yra kur kas sudėtingesnis procesas. Būtent dėl šios priežasties rekomenduojama kreiptis į šios srities specialistus. Kad baldai būtų pagaminti kokybiškai, o jų išplanavimas išpildytas geriausiai, neverta visko daryti patiems, geriausia kreiptis į profesionalus.

 

Baltų baldų patrauklumo priežastys

Balti baldaiBeveik kiekvienas iš mūsų tam tikru metu atkreipiame dėmesį į savo būsto interjerą, imamės kokių nors permainų. Kartais remontas būna „iš reikalo“, o kai kuriais atvejais jis atliekamas norint daugiau jaukumo ir labiau asmeniniams poreikiams pritaikytos erdvės. Tuomet žmones nemenkai sudomina balti baldai. Štai kelios jų patrauklumo priežastys.

Pirmiausia reikėtų kalbėti apie simbolinę reikšmę. Kartais sakoma, kad gyvenimas nėra tik juodas ar baltas. Jame pasitaiko visokių atspalvių. Natūralu manyti, kad išsivadavimas iš prastesnio periodo – tai šviesa. Toks suvokimas mūsų kultūroje giliai įleidęs šaknis. „Šviesa tunelio gale“, „net akyse prašviesėjo“, „mano gyvenime dabar daugiau šviesos“ ir įvairūs kiti posakiai liudija apie baltos spalvos prasmę. Rinkodaros specialistai baltą sietų su švara, sėkme. Tad ir virtuvėje ar kitoje patalpoje pastačius baltos spalvos baldus galima pajusti tyrumą. Suprantama, jeigu visas interjeras bus grynai baltas, patrauklumas gali sumažėti. Balti baldai dera su kitomis spalvomis, ir viskas priklauso nuo asmeninio skonio. Kaip sakoma, dėl jo nesiginčijama. Petro svetainė juodai balta, Liudviko baltai raudona, o Julija sumanė baltą derinti su rusva. Ir kiekvieno iš jų būstas gali atrodyti nuostabiai.

Kaip minėta, balta – tai švara. Vadinasi, balti baldai puikiai tiktų atsakingiems, kruopščiai būstą prižiūrintiems asmenims. Tokiems, kurie mėgsta tvarką. Tai gali būti puiki teigiamų asmeninių savybių reprezentacija. Ar ant baltos spalvos greičiau matysis nešvarumai? Galima teigti, kad viskas priklauso nuo medžiagos. Išsirinkus sofą, aptrauktą specifinės medžiagos baltu audiniu, galbūt ir tektų paplušėti stengiantis ją išvalyti. Tačiau, sakykime, virtuvėje baltą spalvą netgi galima laikyti privalumu. Kodėl? Ogi todėl, kad greičiau pamačius nešvarumą imamasi jo nuvalymo. Taip tvarka namuose palaikoma efektyviau.

Balti baldai džiugina ne tik simboliniu požiūriu, jais patenkinti ne tik švaros mėgėjai, bet ir visi, norintys į patalpas įsileisti šviesos. Naujos statybos namas su didžiuliais langais galbūt neskatina rinktis šviesių baldų, tačiau kur nors kaime esančiame name su nedideliais langais toks sprendimas taptų praktiškas. Būsto gyventojai susikurtų šviesesnę erdvę, kurioje malonu užsiimti įvairia veikla.

Dar vienas baltos spalvos baldų teigiamumo įrodymas – puikios suderinamumo galimybės. Jau užsiminta apie skirtingų spalvų sąveiką. Na, o giliau gvildenant šią temą pereinama prie interjero kūrimo idėjų. Balti baldai gali pabrėžti įvairius kambario akcentus. Priderinti prie ryškios spalvos, jie padeda sukurti harmoniją.

Reikėtų prasitarti ir apie planavimą į priekį. Sakykime, žmogus ruošiasi įsigyti svetainės baldų komplektą ir mąsto, kad kada nors vėliau reikėtų naujai ištapetuoti sienas. Jei neaišku, kokios spalvos tapetų norima, gali būti rizikinga įsigyti pernelyg ryškius baldus. Galbūt namų gyventojai pasirinks raudoną komplektą, o vėliau užsinorės raudonų sienų. Tikėtinas per ryškus rezultatas. Tokiu atveju balti baldai yra puikus pasirinkimas. Jie džiugina savo šviesumu, o atėjus laikui keisti sienų spalvą bus galima rinktis kone bet kokios spalvos tapetus.

Ar tai viskas? Ne, balti baldai verti visos knygos. Kaip matome, jie gali tapti puikiu interjero akcentu, padeda sukurti harmoniją ir yra praktiškesni, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Tokia spalva naudojama įvairiuose kambariuose. Na, o derinimas su kitomis spalvomis priklauso nuo skonio.

Baldų gamintojai – berzalape.lt

Lietuvoje turime tikrai ne mažai baldų gamintojų ir įmonių, kurios parduoda jau pagamintus baldus. Tačiau ne visi išsilaiko rinkoje ilgą laiką, nes didelė konkurencija priverčia išlikti tik stipriausius ir kokybiškiausiai dirbančus gamintojus. Viena iš tokių įmonių, užsiimanti baldų gamyba yra internetinėje svetainėje berzalape.lt. Tai daug metų baldų gamyboje dirbanti įmonė, savo kokybišku ir ilgamečiu darbu užsitikrinusi įvertinimą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Pagal skandinaviškas technologijas dirbanti įmonė gali pasiūlyti platų įvairių stilių baldų pasirinkimą.

berzalape.lt

Svetainėje berzalape.lt kurioje galima plačiau sužinoti apie baldų gamyba užsiimančia įmone, miegamojo baldai yra pirmoji gaminamų baldų kategorija. Visgi miegamojo baldai, ko gero, yra vieni svarbiausių baldų namuose. Kiekvienam labai daug reiškia kokybiška ir gera lova, kurioje galima patogiai ilsėtis bei dailus interjeras, nes miegamasis – tai privati Jūsų erdvė, kurioje norisi jaustis saugiai ir jaukiai. Būtent apie tai ir galvoja baldų gamintojas. Dėl šios priežasties gaminami miegamojo baldai pasižymi išskirtine kokybe, pagal pageidavimą gali būti gaminami iš iš plokščių ir iš medžio masyvo. Pažymėtina, jog šioje skiltyje galite rasti ne tik plačias lovas, kas būdinga daugeliui gamintojų, o ir kitus ypač reikalingus miegamojo baldus – komodas, staliukus ir žinoma kiekvienos moters namuose stūksančia stilingą ir erdvę sieninė drabužių spintą.

Dar viena plati skiltis „Beržalapės“ interneto puslapyje, tai yra svetainės baldų skyrius. Svetainės baldų pasirinkimas taip pat didelis ir spalvingas. Galite rinktis ne tik įvairias sekcijas ir sieninių spintelių derinius, bet ir dailius staliukus, o ką jau kalbėti apie kokybiškus ir patogius minkštus baldus, kurie tinka bet kokio stiliaus svetainei įrengti.

Daugelis baldų gamintojų užsiima standartiniais baldais, kurie skirti voniai, virtuvei ir miegamajam apstatyti. Tuo tarpu šis gamintojas siūlo išskirtinius baldus, kurių gausite tikrai ne pas kiekvieną gamintoją ir rasite nedaugelyje parduotuvių. Prieškambario baldai yra taip pat labai svarbūs ir reikalingi namų baldai, tačiau jiems pakankamas dėmesys skiriamas ne visada „Beržalapės“ interneto puslapyje Jūs pastebėsite, jog ši įmonė gamina tikrai kokybiškus ir stilingus prieškambario baldus. Galite rinktis ne tik iš pavyzdžių, tačiau pasisėmę idėjų, ateiti su savo viziją, kurią profesionalai įgyvendins ir Jūsų namai taps išskirtiniais ir stilingais.

Kur internetu parduodami baldai

Baldai – didelis pirkinys. Pagal kainą po jų – tik naudoti automobiliai. Virtuvės baldai kainuoja paprastai 3000-7000 litų, todėl investicija jiems paprastai yra gana rimta. Dėl to apsisprendimas pirkti tampa gana sudėtingas.

baldaiNauji baldai parduodami dažniausiai 5 kanalais:

  1. Nestandartinių baldų kūrėjai pagamina baldus pagal užsakymą;
  2. Baldai perkami specializuotose baldų ir interjero parduotuvėse;
  3. Baldai perkami bendriniuose prekybos centruose;
  4. Baldais prekiaujama didesniuose turguose;
  5. Baldai perkami internetu.

Tiesa, dar vyksta ir prekyba naudotais baldais.

Mus konkrečiai domina, kur galima įsigyti baldus internete. Apskritai ši prekyba yra gana keista, nes prekiaujama daugiausiai smulkiais baldais, kuriuos galima pritaikyti bet kur. Jie dažnai vadinami „standartiniais“ – standartiniai stalai, standartinės spintelės, standartinės komodos ir lentynos. Perkant tokias prekes būtina labai atidžiai įvertinti jų išmatavimus, priešingu atveju gali būti problemų juos nusipirkus. Kedes ir stalus pirkti internetu tikrai apsimoka, bet ką daryti su įvairiais komplektais? Čia jau prasideda linksmybės, nes reikia labai atidžiai viską išsimatuoti ir nuspręsti, kas labiau apsimoka – gatavi karkasiniai baldai, ar daryti pagal užsakymą?.. Bet kuriuo atveju, prekyba internetu klesti.

Baldai internetu parduodami kelių tipų el. komercijos puslapiuose:

  • Skelbimų portaluose yra daugybė skelbimų apie parduodamus naujus ir padėvėtus baldus.
  • Specializuotos baldų el. parduotuvės užsiima tik baldų ir dekoro elementų prekyba.
  • Bendrinės interneto parduotuvės (pavyzdžiui, pirk.lt,imk.lt,pigu.lt ir t.t.), turi savo baldų kategorijas.
  • Kai kurie gamintojai turi savo el. parduotuves.

Amžinas klausimas – kur pigiau? Pigiau yra didelėse parduotuvėse, kurios yra pajėgios pardavinėti ne vieno tiekėjo baldus ir laikas nuo laiko tapti išparduotuve – parduotuve, kurioje prekiaujama paskutinėmis prekėmis. Tokios parduotuvės daro didesnes akcijas, kurių metu baldus galima įsigyti labai normaliomis kainomis.

Reiktų nepamiršti, kad baldų atvežimas irgi kainuos, nebent vešitės kėdes savu automobiliu. Didesniems baldams reikalingas ir didesnis transportas, ir užnešimo paslauga, tad pasiruoškite papildomai paploninti piniginę. Nebent turite krūvą laisvų draugų vidury darbo dienos, kurie gali padėti užnešti sofą į 7 aukštą laiptais.

Bet kuriuo atveju baldai internetu yra ir pigūs, ir pasirinkimas didesnis. Kai kurie gamintojai papildomai leidžia išsirinkti ir norimą gobeleną, tad viskas vyksta taip pat, kaip ir baldų parduotuvėse.