Greitieji kreditai – ir didelio masto poreikių tenkinimui

greita paskolaVisuomenėje vis dar gaji nuomonė, jog greitieji kreditai, klientų tarpe populiarūs dėl nesudėtingos, daug laiko nereikalaujančios išdavimo procedūros, yra skirti nedidelių poreikių tenkinimui (pavyzdžiui skolai už komunalines paslaugas padengti ar atostogų išvykai). Tuo tarpu pinigų prireikus didesnio masto išlaidoms, susijusioms su būsto įsigijimu ar remontu, neišvengsite didžiųjų komercinių bankų durų varstymo bei su tuo susijusios biurokratijos. Iš tiesų, greitųjų kreditų išduodamos sumos yra ribotos, tačiau klientų tarpe populiarėja…skolintis būstui. Juk kiekvieno kliento poreikiai savo asmeninio gerbūvio atžvilgiu gali būti labai skirtingi: vienam reikia kelių šimtų tūkstančių, o kitam užtenka vos kelių tūkstančių eurų.

Greitieji kreditai ir būstas

Kiekvienas iš mūsų norime gyventi nuosavame būste, o, šį įsigiję, bandome kuo jaukiau įsikurti. Net turintieji auksines rankas statybos ir remonto srityje bei nusprendę negailėti asmeninio laiko darbui, susiduria su finansiniu klausimu: tiek gyvenamojo būsto įsigijimui, tiek ir remontui reikia pinigų. Kreditai, priklausantys nuo konkrečios paskolų bendrovės taisyklių bei individualių kliento galimybių, gali siekti net 5 tūkstančius eurų. Toks indėlis yra pakankamai svarus prie jau turimų santaupų būsto įsigijimui, remontui ar baldų pirkimui. Skolintis būstui iš greitųjų kreditų bendrovių tampa vis populiariau, kadangi žmonės į paskolas pradeda žiūrėti kaip į galimybę gerinti savo buitį bei tenkintis kitus asmeninius poreikius, o ne kaip į paskutinę išeitį kritinėse situacijoje.

Kaip elgtis pasiskolinus didesnę pinigų sumą?

Kreditai, padengiantys dalį būsto įsigijimo ar remonto išlaidų, siekia nemenkas sumas. Vadinasi, kas mėnesį kredito gavėjas įsipareigoja mokėti 200 eurų ar daugiau  (priklausomai nuo paskolos sumos) viršijančią įmoką. Visų pirma, prieš prisiimant tokį įsipareigojimą, būtin įvertinti, ar būsite pajėgus grąžinti tokią sumą neaukodamas kitų poreikių tenkinimo. Kuo didesnė įmokos suma, tuo didesni delspinigiai už vėlavimą laiku grąžini kreditą – įvertinkite ir tai. Kilus bet menkiausioms abejonėms dėl paskolos atidavimo galimybių, atidėkite skolinimąsi ir bandykite išsisukti su turimomis lėšomis.

Jei esate tikras, jog gebėsite laiku mokėti įmokas, dar labiau…susispauskite. Taupykite ar ieškokite papildomų pajamų galimybių – kuo greičiau grąžinami turimi kreditai, tuo mažiau permokama.

Kas yra kreditas? Kaip jį apibūdintumėte jūs?

Euroecredit kreditaiKas yra kreditas? Patyręs verslininkas jį sietų su paslaugomis. Ekonomistas kalbėtų apie palūkanas. Žmogus, norintis pasiskolinti, sakytų, jog tai pinigų suma, reikalinga vienokiems ar kitokiems tikslams. Nuomonės skirtingos, ir tai puikiai suprantama. Amžiaus grupė, išsilavinimas ir kt. koreguoja nuomonę. O kaipgi apibūdinami Euroecredit kreditai?

Euroecredit.lt – interneto svetainė, kurios tematika yra paskolos. Suteikiama aktuali informacija, skolinamos reikiamos sumos.

Paskola = pinigai. Paskola = paslauga. Paskola = įsipareigojimas. Paskola = galimybė. Paskola = poreikiai. O kaip tada kalbėti apie kreditus? Kreditas = pinigai. Kreditas = paslauga. Kreditas = įsipareigojimas. Kreditas = galimybė. Kreditas = poreikiai.

Tad kuo skiriasi tie du terminai? Turbūt daugelis atsakytų, kad esminis skirtumas yra dydis. Juk retai kada sakoma „paėmiau kreditą namo statybai“ arba „paėmiau paskolą naujam šaldytuvui“.

O kokio dydžio yra Euroecredit kreditai ir koks grąžinimo laikotarpis? Svetainėje yra skalės, kur nurodomi šie skaičiai. Sumos įvairuoja nuo 100 iki 3 tūkst. eurų. Laikotarpis – nuo 2 iki 24 mėnesių. Galima daryti tokią išvadą: orientuojamasi į skirtingas situacijas.

Euroecredit kreditai žvelgiant iš šių laikų perspektyvos atrodo modernūs. Vien tai, kad įsijungus internetą tiek daug sužinoma apie aktualios skolinimosi temos aspektus, yra nuoroda į modernumą. Vertėtų užsiminti ir apie refinansavimą, kuris taip pat aptariamas.

Sunkiai sekasi susitvarkyti su paskolomis? Atsibodo didelės mėnesinės įmokos?

Dabar mes galime tau padėti. Refinansuok savo turimus įsiskolinimus pas mus palankiomis sąlygomis ir sutaupyk pinigų.

Štai tokie žodžiai pasitinka užsukus į skiltį, pavadintą „Refinansavimas“. Taigi, Euroecredit kreditai ir kitos paslaugos gali pagelbėti, jei finansinė situacija sunki.

O dabar grįžkime prie to, nuo ko pradėjome. Pradžioje pamąstėme, kaip kreditą supranta verslininkas, kaip apie jį kalba ekonomistas ir ką sako pasiskolinti norintis asmuo. O kaip jūs įvardytumėte, kas tai yra? Tikriausiai pritartumėte, kad glaudžiausia sąsaja – pinigai. Nes juk suteikiamos tam tikros sumos. Sumos, kurios, tikimasi, padės sutvarkyti finansinę situaciją ir išspręsti sugedusio šaldytuvo ar kitokią problemą.

Tad kreditas – ir pagalbos ranka? Jei skolinamasi atsakingai, tuomet taip. Bet jei apsilankoma ne vienoje bendrovėje ir imamas vienas kreditas po kito, tai nei kiek nepanašu į pagalbos ranką. Šiuo požiūriu teigiamai apibūdintinas Euroecredit veiklos modelis, kai skolinimas paremtas mokumo įvertinimu.

 

 

 

Paprasčiausias būdas pasiskolinti

sms kreditaiVisi žinome, jog artėjančios šventės pareikalaus nemažos dalies išlaidų: prireiks ne tik jaukumo suteikiančios kalėdinės eglutės ar dekoracijų namams papuošti, bet ir dovanų artimiesiems nustebinti. Kaip tik dovanos, kuriomis trokštame nudžiuginti artimiausius ir mylimiausius, ir pareikalauja daugiausiai pinigų. Tačiau neleiskite šiai minčiai sugadinti gražiausių metų švenčių – sms kreditai padės net ir pritrūkus lėšų.

Paskolų rūšys

Greiti kreditai – tai nesudėtingas būdas pasiskolinti. Svarbiausia žinoti, kokio kredito jums reikia – ilgalaikio ar trumpalaikio. Ilgalaikis pasiskolinimas – tai paskola, kurios laikotarpis – nuo trijų iki šešių mėnesių. Tokiam laikotarpiui paskolinama suma paprastai skirta didesnės vertės pirkiniams ar paslaugoms įsigyti, pavyzdžiui, nedideliam būsto remontui po užpylimo vandeniu ar automobilio taisymui. Trumpalaikis pasiskolinimas – tai finansinis įsipareigojimas, trunkantis nuo maždaug dviejų savaičių iki poros mėnesių. Jo gali prireikti smulkesnių išlaidų padengimui, pavyzdžiui, jei pritrūkstate pinigų iki algos. Bet kokiu atveju, dažniausiai pirmasis kreditas suteikiamas nemokamai ir pakankamai greitai – nuo paraiškos pateikimo praėjus maždaug dešimčiai ar penkiolikai minučių. Per tą laiką kreditoriai įvertina jūsų finansinę padėtį ir galimas skolos grąžinimo galimybes.

Ne vienas būdas pasiskolinti

Akivaizdu, jog ėjimas skolintis į banko skyrius jau seniai nebėra būtinas. Šiuo metu galima pasiskolinti reikiamą sumą pinigų net neišėjus iš namų. Tai visiškai paprasta ir, svarbiausia, taupo jūsų brangų laiką. Greitas kreditas internetu – tai skolinimosi būdas, kai reikiamą skolinimosi paraiškos formą randate ir užpildote tiesiog paskolų teikėjo internetiniame puslapyje. Taip išvengiate nereikalingų dokumentų pildymo, nes paraiškos forma dažniausiai visiškai nesudėtinga. Kitas būdas – sms paskola. Taip, jums nepasirodė – pasiskolinti pinigų dabar gali būti taip lengva, kaip parašyti trumpąją žinutę geram bičiuliui. Toks skolinimasis – dar paprastesnis nei paraiškos pildymas internete. Prireiks tik užsiregistruoti skolinimosi sistemoje, įjungti galimybę skolintis trumpąja SMS žinute ir nusiųsti šį pranešimą su reikiamu tekstu nurodytu numeriu. Žinoma, žinutėje privalote nurodyti ir pasirinktos skolintis sumos dydį bei terminą, iki kurio ketinate grąžinti paskolą. Tai puikus būdas užklupus netikėtai finansinei bėdai, nes galioja sms kreditas visą parą – galite kreiptis bet kuriuo jums patogiu metu, skolintojai peržiūrės prašymą ir pateiks itin greitą atsakymą.

Jei skolintis, tai tik atsakingai

Taigi, įsitikinus skolinimosi patogumu bei nauda, galima pažymėti ir tai, į ką taip pat derėtų atkreipti dėmesį. Žinoma, jog privaloma skolintis atsakingai. Tai, kad turite trumpalaikių finansinių problemų, dar nereiškia, jog nesugebėsite laikytis visų atsakingo skolinimosi taisyklių. Net jei pastebėjote, jog nepajėgsite laiku grąžinti visos pasiskolintos sumos, nesirūpinkite – kredito grąžinimo terminus galima atidėti. Taip jūsų paimti kreditai sms žinute ar internetu netaps jūsų našta ar galvos skausmu – galėsite grąžinti sumą jums patogiausiu metu, negadindami savo kredito istorijos. Jei apie šiuos duomenis išgirdote ne pirmą kartą, veikiausiai žinote, jog jūsų kredito ėmimo bei grąžinimo istorija gali būti svarbi skolinantis ateityje. Atsakingiems ir susitarimų besilaikantiems klientams kredito teikėjai paprastai noriai suteikia paskolas bei visas garantijas, dažnai lojaliems klientams pateikiami ir palankūs pasiūlymai. Taigi, jei iki šiol abejojote, veikiausiai dabar įsitikinote, jog sms kreditai gali būti puikus būdas gauti pinigų greitai ir jums patogiausiu laiku, kai lėšų reikia labiausiai.