Paprasčiausias būdas pasiskolinti

sms kreditaiVisi žinome, jog artėjančios šventės pareikalaus nemažos dalies išlaidų: prireiks ne tik jaukumo suteikiančios kalėdinės eglutės ar dekoracijų namams papuošti, bet ir dovanų artimiesiems nustebinti. Kaip tik dovanos, kuriomis trokštame nudžiuginti artimiausius ir mylimiausius, ir pareikalauja daugiausiai pinigų. Tačiau neleiskite šiai minčiai sugadinti gražiausių metų švenčių – sms kreditai padės net ir pritrūkus lėšų.

Paskolų rūšys

Greiti kreditai – tai nesudėtingas būdas pasiskolinti. Svarbiausia žinoti, kokio kredito jums reikia – ilgalaikio ar trumpalaikio. Ilgalaikis pasiskolinimas – tai paskola, kurios laikotarpis – nuo trijų iki šešių mėnesių. Tokiam laikotarpiui paskolinama suma paprastai skirta didesnės vertės pirkiniams ar paslaugoms įsigyti, pavyzdžiui, nedideliam būsto remontui po užpylimo vandeniu ar automobilio taisymui. Trumpalaikis pasiskolinimas – tai finansinis įsipareigojimas, trunkantis nuo maždaug dviejų savaičių iki poros mėnesių. Jo gali prireikti smulkesnių išlaidų padengimui, pavyzdžiui, jei pritrūkstate pinigų iki algos. Bet kokiu atveju, dažniausiai pirmasis kreditas suteikiamas nemokamai ir pakankamai greitai – nuo paraiškos pateikimo praėjus maždaug dešimčiai ar penkiolikai minučių. Per tą laiką kreditoriai įvertina jūsų finansinę padėtį ir galimas skolos grąžinimo galimybes.

Ne vienas būdas pasiskolinti

Akivaizdu, jog ėjimas skolintis į banko skyrius jau seniai nebėra būtinas. Šiuo metu galima pasiskolinti reikiamą sumą pinigų net neišėjus iš namų. Tai visiškai paprasta ir, svarbiausia, taupo jūsų brangų laiką. Greitas kreditas internetu – tai skolinimosi būdas, kai reikiamą skolinimosi paraiškos formą randate ir užpildote tiesiog paskolų teikėjo internetiniame puslapyje. Taip išvengiate nereikalingų dokumentų pildymo, nes paraiškos forma dažniausiai visiškai nesudėtinga. Kitas būdas – sms paskola. Taip, jums nepasirodė – pasiskolinti pinigų dabar gali būti taip lengva, kaip parašyti trumpąją žinutę geram bičiuliui. Toks skolinimasis – dar paprastesnis nei paraiškos pildymas internete. Prireiks tik užsiregistruoti skolinimosi sistemoje, įjungti galimybę skolintis trumpąja SMS žinute ir nusiųsti šį pranešimą su reikiamu tekstu nurodytu numeriu. Žinoma, žinutėje privalote nurodyti ir pasirinktos skolintis sumos dydį bei terminą, iki kurio ketinate grąžinti paskolą. Tai puikus būdas užklupus netikėtai finansinei bėdai, nes galioja sms kreditas visą parą – galite kreiptis bet kuriuo jums patogiu metu, skolintojai peržiūrės prašymą ir pateiks itin greitą atsakymą.

Jei skolintis, tai tik atsakingai

Taigi, įsitikinus skolinimosi patogumu bei nauda, galima pažymėti ir tai, į ką taip pat derėtų atkreipti dėmesį. Žinoma, jog privaloma skolintis atsakingai. Tai, kad turite trumpalaikių finansinių problemų, dar nereiškia, jog nesugebėsite laikytis visų atsakingo skolinimosi taisyklių. Net jei pastebėjote, jog nepajėgsite laiku grąžinti visos pasiskolintos sumos, nesirūpinkite – kredito grąžinimo terminus galima atidėti. Taip jūsų paimti kreditai sms žinute ar internetu netaps jūsų našta ar galvos skausmu – galėsite grąžinti sumą jums patogiausiu metu, negadindami savo kredito istorijos. Jei apie šiuos duomenis išgirdote ne pirmą kartą, veikiausiai žinote, jog jūsų kredito ėmimo bei grąžinimo istorija gali būti svarbi skolinantis ateityje. Atsakingiems ir susitarimų besilaikantiems klientams kredito teikėjai paprastai noriai suteikia paskolas bei visas garantijas, dažnai lojaliems klientams pateikiami ir palankūs pasiūlymai. Taigi, jei iki šiol abejojote, veikiausiai dabar įsitikinote, jog sms kreditai gali būti puikus būdas gauti pinigų greitai ir jums patogiausiu laiku, kai lėšų reikia labiausiai.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *